2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

ZATEN DEVLET HASTANELERİNDEN RANDEVU ALMAK ÖLÜM etlik zübeydeye asla gitmem ankara tıp 10 gün boyuncada dolu veriyor şehir hastanesi bana çok uzak napacagım bilmiyorum
Aynen öyle bir polikliniten randevu almistim Zar zor kadın doğum hasta kayıt bölümünde 15 kişi vardı önümde dün. Hemen çıktım hastaneden aksiran öksüren maskesiz gebeler de cabası. Çok tedirgin oldum.

Uzuldum canım benzer seyleri yasadim cok zor zamanlar gercekten..Umudunu kaybetmemesi gerekiyormuş insanın ve kafaya takmaması..Allah saglıklı hayırlı evlat nasip etsin isteyen herkese inşallah tekrar hamilesindir

Bende o durumdayım ankara'dayim kime gidicem ne yapicam ne zamn gidilir
Ben adete 2 gün kala test pozitif çıktı kan verdim değerim 8 Di adet günü 33 oldu adetim 2 gün geçti doktoruma gittim 183 olmuştu değerim 1 hafta sonra çağırdı alttan keseyi gördük bebeği de kısmen gördük kalbi de atmaya başlamıştı dün de yani adetim 17 gün geçti bebeği de kalp atışını da gördük duyduk çok şükür bu şekilde yola çıkarak gidebilirsin doktora geç döllenme vs olursa biraz geç görür duyarsın o sıkıntı olmaz sen doktor araştır iyi Bi doktora git adetin geçeli kaç gün oldu Bi anlatavikir misin durumunu

Rabbim ol derse olur kuzum. Inşallah güzel haberlerle gelirsin.. bu şekilde tanıdığım var. Düşük yapıp adet olmadan gebe kalan.. olur ky olur seninde. Yeterki sağlıklı olsunda canim.

Herkese merhaba hayırlı ramazanlar kızlar acaba aranızda midesi bulanan varmı (kusmuyorum) ama çok bulanıyor hiç böyle olmamıştım kolay kolay midem bulanmaz

Herkese merhaba hayırlı ramazanlar kızlar acaba aranızda midesi bulanan varmı (kusmuyorum) ama çok bulanıyor hiç böyle olmamıştım kolay kolay midem bulanmaz
Ben varım ama acikinca bulanıyor. Dun sabah cok kötuydüm. Bugun sahurda biraz atıştırdım sabah hic bulanmadi.

Ben varım ama acikinca bulanıyor. Dun sabah cok kötuydüm. Bugun sahurda biraz atıştırdım sabah hic bulanmadi.
Ayy evet bende öyle acıkınca bulanıyor sabah yadim şimdi öğlen oldu acıktım heralde ama korkulorum da yemek yiyemem diye dün de vardı ama bugün çok belirgin ve halsizlik yapıyor sanki aşağı çekiliyorum .. rabbim kabul etsin canım ben tutamıcam bu yıl daha önce bir kaybım olduğundan korkuyorum

Ben de oruç değilim zaten eşimle kalkmıştım o ara yedim biraz. Ben de riske atamadim maalesef.

Ben de oruç değilim zaten eşimle kalkmıştım o ara yedim biraz. Ben de riske atamadim maalesef.
Hayırlısı olsun canım benimde eşim tutuyor bide midem bulanınca uyku da bastırıyor benim daha önceki gebeliğimde midem hiç bulanmamıştı sanırım her gebelik farklı oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…