2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Madallah canimm benimde bat günü (cts) 364 cıktı. Yarin genel bi kan vericem belki keseyi de görürüm.
Anladım canım aslında bende kan vericem tekrar ama bulundugum ilçenin kitu bitmiş şaka gibi kanımı aldılar yapamadılar boşa almğş oldular il merkezede gidemiyorum izin alıp bakalım sabredemezsem giderim ctesi

Benim yarın 5 olacak ama yediğim bişiler mi dokundu acaba tiksinti bulantı var halsizlikte var bir saat ayakta kaldım bugün o da yormuş olabilir tabi
Benim kokulardan tükürüğümden vs 5 6 aylık olana dek bulanmıştı. Belki sende hasas olucaksındır oyle. Kusma hic olmamıştı bende. Dinlen biraz evide havalandir kokular rahatsız edebilir.

Olabilir canım ümü ablamın hiç bulantısı olmamğştı rahat geçirmişti bizede nasip olur inşallah o günler
Benimde ilk gebeligimde hiç kusma bulantı olmamıştı. Bunda ne olacak bekliyorum. Kişiden kişiye değişiyor her bebekte değişiyor canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…