2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Yaaaa ciddi misin ama değerin düşmesi kimyasal gebelikte olan bişey. Dış gebelik olduğunu doktor mu söyledi ki?
Kimyasalda bu kadar yükselmez değer ve hep düşüş olur. Benim çok güzel artış oluyordu ve rahimde kanama alanı var zaten en büyük şüphe o. Şoktayım resmen..

Kimyasalda bu kadar yükselmez değer ve hep düşüş olur. Benim çok güzel artış oluyordu ve rahimde kanama alanı var zaten en büyük şüphe o. Şoktayım resmen..
Bu kadar yükselmez diye birsey yok ben 200lerde kimyasal gebelik yaşadım geçenlerde 800 küsür ile kimyasal gebelik yaşayan Bi arkadaşım vardı ayrıca hep düşüş olmaz dış gebelikte sağlıksız artış olur Bi artar Bi düşer.

Çok geçmiş olsun zor Bi durum ama şöyle sağlıksız Bi gebelikse eğer bu en az hasarla atlatmanızı dileyin sanırım dış gebelik çok riskli Rabbim kolaylıklar versin

Yok yok kimyasalda da değerde düşüş olur. Belli bi kısma kadar yükselip sonra düşmeye başlar. Bir de rahim içinde ultrasonda kese görünmemiş miydi? Rahimde göründükten sonra dış gebelik olmaz ki o.

Canım yazdım yazdım sildim inan, veren de Rabbim böyle uygun görende o: bende bir kayıp yaşadım o ilk şok neden ben sorusu belli süre canını çok yakacak ama hayırlısı demekten başka birşey gelmiyor, Rabbim sana da eşine de sabır versin, daha büyük sınavlar ile sınamasın inşallah

Benim en önemli belirtim kocaman bir kanama alanıydı canım. 2 ayrı doktor da aynı şeyi söyledi zaten. En son gittiğimde emin olmak için çok iyi bi prof. Öyle ya da böyle kayıp işte.. Hepinizin gebeliğinin sağlıkla ilerlemesini dilerim canı gönülden

Hayır kese görünmedi, büyük bir kanama alanı vardı. Son umudumuz hcg değeriydi. O da bu durumu destekledi.

Allah razı olsun canım sağlıkla ilerlesin gebeliğiniz güzel anneler.. 3 ay önce de düşük yaptım zaten. Şimdi aynı soruyu soruyorum. Neden ben?

Allah bi daha yaşatmasın canım benim güzel haberlerinizi takip edicem. Benim de 2 oldu. Listeden çıkarabilirsin beni

Banada 3~4 mm dedi. Endişelenmeme gerek yok o halde
Tabıı endişelenmeyin. Haftaya 10 11 mm yı bulucak
Harıkasınız valla rahatladım yazdıklarınızı okuyunca

Kızlar 669dan sonra 586 hcg. Dış gebelik kesinleşti yani
Hakkinizda hayırlısı olsun insan daha once başından geçince yine kendi yasamis gibi hissediyo o duyguyu Tek teselliniz su olabilir.. vücut sağlıklı bebegi asla atmazmis. mutlaka bi anomali olurmus ki sağlıksız bebegi vucut aslinda mucizevi bi sekilde yok edermis. ve düşük sonrasi yeniden hamile kalmak daha kolay diyo uzmanlar.. degeriniz umarım kisa surede sıfırlar. bence neden boyle demek yerine insallah biranonce sifirlanir diye dua edin çünkü ben yasadim 3 ay sürdü insan düşüğe üzülemez hale geliyo gerçekten.. bigun guzel haberlerini almak dilegiyle.....

Bugün de ilk günaydın benden
yoğun çalıştığım için aksama kadar hic giremiyorum aksam da atom karınca bi bıcırıkla uğraştığım icin burayi anca onu uyuturken uyuyakalmazsam göz ucuyla suzebiliyorum. Yani yazamıyorum ama bilin ki bütün iyi dileklerim sizlerle.. Hepimiz sağlıkla kavusalim insallah miniklere

Günaydınnn canimm. Evdeki minigi mıncıklarız kolay gelsin canimm❣

Allahım kimseye yaşatmasın bekleyip, sahip olup kaybetmek kadar acı bişey yok. Düşüğümü ağrılarım dışında kolay atlatmıştım ama dış gebelik daha önemli ve ciddi bi durum tabii. Tekrarlama oranı da çok yüksek. Zaten en az 3 ay korunun dicek. Benim şu anda hamilelik düşünecek halim zaten yok umarım her şey kolay olur. Allahım hepinizin sağlıkla kucağına almanızı nasip etsin kendinize iyi bakın, sürecinizin tadını çıkarın

Selamlar herkese
Benim gibi böyle endişeli, merak eden car mı? Kalp atışı için bir hafta beklemem gerek ancak cok merak ediyorum.. bazen hafif ağrım oluyor, korkuyorum. Birde ben pco hastasıyım ve işyerinde yoğun çalışan stresli biriyim.. O yüzden de bitaz endişeliyim. Umarım herşey yolunda gider

Inşallah bu süreci çok canın yanmadan hızlı bir şekilde atlatrsin kuzum. Rabbim yardımcın olsun

Bazen bende endişe duyuyorum kuzum. Sonra ağrım sizin olunca tam aksine seviniyorum bebek büyüyor diye. . Çünkü kötü bisey olsa ağrı çok yüksek olur kanama filan olur diye avutuyorum kendimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…