2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Keseyi değil yolk ölçüyorlar sanırım bende bunu ölçmüş 4,62mm

Eklentiler

• 7A62B266-5BCA-4ED9-828A-8C8DF33DF095.jpeg
    7A62B266-5BCA-4ED9-828A-8C8DF33DF095.jpeg
    79,3 KB · Görüntüleme: 49
Kızlar yaa benim karnım hep şiş, şişlik hissediyorum hep ve çok rahatsız ediyor. Birde hep tok hissediyorum.Sizde nasıl durumlar. Birde minumum ne kadar su içmeliyiz ben 1 litre bile içemiyorum.

Kızlar yaa benim karnım hep şiş, şişlik hissediyorum hep ve çok rahatsız ediyor. Birde hep tok hissediyorum.Sizde nasıl durumlar. Birde minumum ne kadar su içmeliyiz ben 1 litre bile içemiyorum.

Benim de şiş 🤣 görsen 4-5 aylık gibi.
Bir tek sabah ilk kalktığımda normal hissediyorum, sonra hep şiş. Acıkma durumumda da daha bi değişiklik yok. Çokta acıkmıyorum ama tokta değilim. Suyu ise içmeye çalışıyorum. Zaten diyet yaptığım zamanlardan sebep, alışığım su içmeye. Ben yanımda şişe taşırım hep. Susamasam da onu gördükçe içerim.

İlaç çok içtiğim için suda içiyorum otomotikman. Bide sürekli acıkıyorum ben hiç doymuyorum. 🙈 halsizlik yorgunluk var bide. Ama herkes farklı olur bence

Kuzum suyu biraz fazla içmeye çalış.
Ben 3 lt ye yakın içiyorum. Ama tuhaf bi şekilde alt karında şişlik var. Aslında gebelik öncesi diyet yaptım ideal kiloma geldim göbek filan kalmamıştı ama gebelikle birlikte çıktı şimdiden 😍

Kuzum suyu biraz fazla içmeye çalış.
Ben 3 lt ye yakın içiyorum. Ama tuhaf bi şekilde alt karında şişlik var. Aslında gebelik öncesi diyet yaptım ideal kiloma geldim göbek filan kalmamıştı ama gebelikle birlikte çıktı şimdiden 😍
Ben de içmeye çalışıyorum inşallah artırırım canım yaa, ne güzel ideal kilona gelmişsin sen bense 5 6 kilo aldım 🙈😬

Beklenen doğum tarihi? Yaş? Kaçıncı çocuk? Kac hafya günde keseyi gördünüz. Bunları da söyle canim😍
Bugün kalp atisini da duyduk çok şükür
Beklenen doğum tarihi: 20/11/2021
Kaçıncı çocuk: 1
Kaç haftada keseyi gördünüz: 4 +3
Kalp atışını da :6+3 de duyduk canım

Bugün kalp atisini da duyduk çok şükür
Beklenen doğum tarihi: 20/11/2021
Kaçıncı çocuk: 1
Kaç haftada keseyi gördünüz: 4 +3
Kalp atışını da :6+3 de duyduk canım

Aaaaay harika yaaa 🧿 Maşallah.. Darısı bana.. Hepimize inşallah 🤲🏻

Ağrım var tatlım yaa 😔 Hep yatıyorum işte. Sağolsun eşim yemek, temizlik falan yapıyor. Verdim de bekliyorum deli olucam artık

Aaah canım, inşallah güzel sonuçlar alırsın..

X