2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

O kadar güzel anlatmışsın ki canım yüreğine sağlık, gebelik hormonlarından mi kaynaklı bilmiyorum ama ister istemez yok kese küçük, yok beta değerin düşük derken 6.haftadayim daha anneme bile söyleyemedim gebe olduğumu, ben üniversite hastanesine gittim cihaz da çok silik çıktı foto yarın atacagim ultrason görüntüsünün, doktor son beta değerime üzerinden gün gün iki katına çıksa ne olmuş olabilir diye hesap yapınca karşımda ister istemez insan geriliyor, hayırlısı bakalım

iste doktor cok onemli bu yuzden :) gereksiz yere anneyi strese sokan ve gerekli oldugu halde anneyi bilgilendirmeyen doktor tiplerinden uzak durmali :)

Günayydınnn
Birşey soracağım aşırı halsizlik ve vücut eklem ağrısı bel vs yaşayan var mı acaba çalıştığım için mi bu kadar enerjim tükeniyo normal mi bilemedim sabah 8 akşam 19.30 çalışıyorum akşam eve gittiğimde bütün vücudum özellikle belim çok ağrıyor kafamı yastıkta kaldıramıyorum normal mi bu kadarı

Sukur kesemizi gördük. Bugun tam 5 hastalığım ama 6 haftaya uyumlu dedi. Haftaya kalp atışını da duyarız insallah.

Kese büyüklüğü 1 haftada 6.4 ten 12.3 e çıkmış. İçindeki diğer kese de oluşmuş, haftaya bebeği görebiliriz dedi doktor

Maşallah kızlar
Keseyi görenler olarak, inşallah darısı bebişleri ve kalp atışlarını görmeye

Canım benimki yazdığım gibi çok silik ultrasyon görüntüsü, alt kısımda 6.2mm yazıyor

Eklentiler

• 1617784179158-1389783399.jpg
    63,7 KB · Görüntüleme: 44
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…