2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Ara ara kasik ağrım var. Bugünde göğüslerde hassasiyet başladı. Ara ara gün içinde mide bulantı oluyor

Aaay o göğüs hassasiyeti benim hamileliği daha öğrenmeden başladı. Hâlâ tam gaz devam, çok fena. Ben hep yüzüstü yatarım mesela , çok zorlanıyorum şimdi yatarken.

Bel ağrısı çok ayakta durunca bende de oluyor ama önceki kadar çok değil kasıklar da ara sıra hafif batma lar oluyor mide bulantısı değil de bende de mide yanması var o göğüs hassasiyeti beni mahveden şey yorganı bile zor çekiyorum üzerime ama olsun her güzelliğin Bi zorluğu var tek dertlerimiz böyle olsun

Canım ben möllers omege 3 kullanıyorum ben folik asit folbiol (ama folbiolu değiştirmeyi düşünüyorum)
Folbiol icmistim evde vardi o cok yuksek dedi. 4 e bolmelisin dedi ocean da folik asitte var diger vitaminler ve balik yağıda inş istahımı açmaz bugun alicak esim 2 ay kullanıcam insaAllah

Aaay o göğüs hassasiyeti benim hamileliği daha öğrenmeden başladı. Hâlâ tam gaz devam, çok fena. Ben hep yüzüstü yatarım mesela , çok zorlanıyorum şimdi yatarken.
Bende yüzüstü yatıyorum normalde. Bebek için sağ sol tarafa yatayım diyirum yok sabaha karşı yine yüzüstü. Nasıl alışacaksak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…