2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

selam kızlar benim minnoşumun kolunda egzama oldu yumuşatıcı yada deterjandan sanırım yarın doktora hangi deterjanları kullanıyosunuz varmı sıkıntısı olan
Bnm bebeğimdede oldu canım doktor advantan isminde bi krem verdi dererjan olarak sıvı deterjan kullanıyordum onu kullanma toz dalin deterjanı kullanıyorum birde yumuşatıcıda kullanma dedi ve son olarak benek yağını da bıraktırdı şimdi mustelanın nemlendiricisini aldım onu kullanacağım

selam kızlar benim minnoşumun kolunda egzama oldu yumuşatıcı yada deterjandan sanırım yarın doktora hangi deterjanları kullanıyosunuz varmı sıkıntısı olan
Aynen,bende sabun tozu kullaniyorum.yumusatici kullanan da pek duymadim acikcasi.bebde sevmiyorun zaten bebege de kullanmiyorum.bi oyle dene istersen

Kullandığım programda üç aylık bebek için uzanabilir tutabilir diyordu.bana erken geldiği için sordum bizimki daha anca niyetine giriyor oyun halısını çıkardım bakalım işe yarayacak mı
Bende sosyal medyada gruplarda falan okudum.2.ayda yapanlar varmis,oyuncak falan koyunca uzanip tutuyorlarmis.benimki de ancak itsin.emerken falan az yaklasiyorum eliyle itiyor benirahatini bozuyorum sanirim

Kızlar 4. Ay aşısını olan var mı biz bugün olduk çok huzursuz bebeğim calpol ilaç verdim hiç fayda etmedi galiba ağlıyor sürekli başka hangi şurubu kullanabilirim

Kızlar 4. Ay aşısını olan var mı biz bugün olduk çok huzursuz bebeğim calpol ilaç verdim hiç fayda etmedi galiba ağlıyor sürekli başka hangi şurubu kullanabilirim
bizde bugün olduk daha bi sıkıntı yok uyuyo bakalım gün içi nası olcak hiç şurup vermene gerek yok emsin sütün daha iyi ağrı kesici

iyi akşamlar kızlar 4.ay aşısından sonra huzursuzlaşan bebişler varmı dün olduk dünden beri huysuzuz sürekli ağlama halinde

Merhabalar güzel anneler.nasılsınız bakalım agulamalar nasıl gidiyor? Bizimki iki elini birden ağzına sokuyor başta gazdan diye düşünüyordum ama değil sanki sizde durumlar nasıl

Merhabalar güzel anneler.nasılsınız bakalım agulamalar nasıl gidiyor? Bizimki iki elini birden ağzına sokuyor başta gazdan diye düşünüyordum ama değil sanki sizde durumlar nasıl
Benimki de sürekli ellerini birleştirip izliyor yeni yeni sesli sesli gülmeye basladik vuu vuu diye sesler cikariyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…