2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Anladım. Yorumları da çok güzel. Peki tahlillere ücret ödüyor musunuz? Bir de kalça ultrasonu ücreti ne kadar? Bizim hastanede 260 liraymış. Vakit ayırdığınız için teşekkür ederim.

Anladım. Yorumları da çok güzel. Peki tahlillere ücret ödüyor musunuz? Bir de kalça ultrasonu ücreti ne kadar? Bizim hastanede 260 liraymış. Vakit ayırdığınız için teşekkür ederim.
Devletya para vermiyoruz o tarz işlemlere canim, genel sigorta karşılıyor. Bi hocanın muayene ücreti var 152 tl idi o kadar.. işitme testi filanda orda yapıldı para vermedik, kalcayada vermeyiz.
Rica ederim❣

Kızlar süt sağma makinası kullanıyor musunuz? Memnun olanlar hangi makinayı kullanıyorsunuz?
iyi akşamlar ben vivocare markasını kullanıyorum 2 çocukta da kullandım çok memnundum medikal markalar mağaza markalarından daha iyi oluyolar

kızlara geçen hafta kalça ultrasonumuz vardı sağ bacakta hafif kayma gördü doktor 1 ay sonra tekrar baktırcaz sizler ne yaptınız

Kayınvalidem ebebekten kolsuz almıştı. Kundak diye satılıyor galiba kolsuz bacaksız bişi. Çok iyiydi ama bebek hızla büyüyünce sığamadı içine

Normalde de kollar dışarda yatıyor da, giydirmesi kolay olsun diye kolsuz daha mi iyi olur diye. Trendyol da didababy var onu düşünüyorum siz nerden aldımız
Ben ilkinde çok kullandım kullanmayada devam ediyorum.ilk aylarda kolsuz kullandım kollardan üşümüyor bebekler bacaksız olanlardan onlarda alt değiştirme falan rahat oluyor

Kayınvalidem ebebekten kolsuz almıştı. Kundak diye satılıyor galiba kolsuz bacaksız bişi. Çok iyiydi ama bebek hızla büyüyünce sığamadı içine
Ben ilkinde çok kullandım kullanmayada devam ediyorum.ilk aylarda kolsuz kullandım kollardan üşümüyor bebekler bacaksız olanlardan onlarda alt değiştirme falan rahat oluyor
Bu dediginiz üründen var biraz büyüktü belki bi kaç haftaya olur, onu sevemezsek yeni alayım bari şimdi boşa para vermeyim en iyisi

Yirmisi çıksın rahatlariz dedim ama yok.diyet yapıyorum sap simplex ve biogayi düzenli kullanıyorum.günd bir defa rezene anason içiyorum.gaz masajı yapıyorum arada adaçayı yağı sürüyorum ama bize gazdan kurtuluş yok.dün gece beş saati yine.çocuğum ikinmaktan bitap düşüyor.büyük oğlumda ateşli bir haftayı geçti iyileşemedi bir türlü.çabuk geçsin şu günler

Kızlar ben bugün sütümü sağmaya başladım 2 satte 1 sağdım. 30cc bile çıkmıyo nerdeyse 2 göğsümden Benimle aynı durumda olan var mı? Mamayı bırakamıcam mecburen

Kızlar ben bugün sütümü sağmaya başladım 2 satte 1 sağdım. 30cc bile çıkmıyo nerdeyse 2 göğsümden Benimle aynı durumda olan var mı? Mamayı bırakamıcam mecburen
Yanı 3 haftada çok normal benimde öyle idi o.haftalarda sonra artıyor.. mamayı bırakmak zorunda değilsiniz gonul isterki sadece anne sütü ile besleyin
Boşverin bebeğiniz tok mu ona bakın, belki haftaya daha da artar sütünüz

Inşallah bi.an.once biter gaz probleminiz

Bebiş sürekli kusuyor fışkırtarak reflu oldu sanırım. Sizin bebiş nasıl
şükür bizimkinde kusma yok ama geniz akıntısı oluyo çok ince yastıkla yatırıyorum bide emdikten sonra azcık su içiriyorum onunda faydasını gördüm boğazı temizleniyo bi kalça sıkıntımızı aşsaydık başka bi sıkıntımız kalmazdı

27 sinde 2.Ay kontrolünden.sonra cektrcez bizde.
bizde şubatın 2. haftası tekrar gidicez kayması düzldimi diye bakıcaklar neyseki ciddi bişey değilmiş herhangi bi tedavi vs söylemedi doktor ben sordum ne yapmam yada yapmamam gerekir diye o zaman istersen çift bez yap dedi şimdi ara ara 2 bez takıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…