2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Parmağınızı koymuyor musunuz şırıngayla verirken

Ben hiç süt veremedim. Psikolojim zaten altüst olmuştu. Neler denedim neler yaptım yazsam 2 sayfa tutar. Annem de beni emzirememiş. Mecbur mamadan devam ediyorum keşke emse de memede uyusa ona da razıydım

Nasıl besleniyorsun canım süt yapması için neler kullanıyorsun bn mama da veriyorum doymuyor
Demekki seninki iştahlı bi bebek canim, benimki normal kiloda seyreden bi bebek o yüzden doyuyor.. bol su içiyorum, rezene, süt artırıcı çay, ya da malt, günde 1 tane içiyorum bunlardan birini.. malt içecek çok süt yapıyor yorgunsam filan tercihim bu oluyor. Ilk haftalar hep sağdım kanallar açılsın diye, artık üşengeçlik onu da yapmıyorum.

Ben hiç süt veremedim. Psikolojim zaten altüst olmuştu. Neler denedim neler yaptım yazsam 2 sayfa tutar. Annem de beni emzirememiş. Mecbur mamadan devam ediyorum keşke emse de memede uyusa ona da razıydım
Canım benim bazı şeyler gerçekten nasip. Ben normal doğum olsun diye o kadar ugrastimki sonuç sezaryen oldum..bazı bebekler emmiyor anneyi, bu senin suçun degil, yeter ki bebeğin sağlıklı olsuun
Sütünü sağıp biberonla veriyor musun peki

Malt içeceği e bebekten mı aliyosunuz?

Kizlar gaz problemi yasayanlar var mi bizim bebis sanirim gazdan dolayı bazı geceler çok huzursuz birde 40 günden sonra benim bebeğim düzeldi iyi oldu diyen var mı aranızda

Cnim canları sağ olsun hiç önemli değil inan.kizim 10gunlukken oglumdan gribi kaptı zatture oldu inan ömrumden 20yil gitti. 15 gün yoğun bakımda kaldı 12gun hiç beslenme olmadi sadece damardan serum verdiler entube edildi günlerce inan emzirmek süt hiç umrumda olmadi kabus gibi günlerdi çok şükür şuan yanimda Allah'ım bidaha göstermesin kızımla beraber tüm bebekler sağlıkla büyüsünler ins çok sütüm yoktu zaten bebeğim hast yatınca çok çok azaldı emzirme sağma olmayınca tabi bitme noktasında dediğim gibi canları sağ olsun Rabbim acılarını göstermesin gerisi hallolur

Çok geçmiş olsun. Rabbim tekrar ayırmasın.

Nasip evet. Sütüm hiç yok. Sizin yaptıklarınızı yaptım. Malt içecekler solgarın süt arttırıcı takviyeleri bestlak damla laktom herşeyi herşeyi denedim vücudum süt üretmiyor. Artık kafama takmıyorum çünkü kontrollerde sağlıklı çıkıyor. Napalım nasip kısmet

Rabbim tekrar sizden ayırmasın. Sağlığında sıhhatinde olsun kızınız da oğlunuz da.

Geçmiş olsun, rabbim sağlıkla büyümesini nasip etsin

Ikinizinde cani sağ olsun, gerisi bi şekilde hallolur❣

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…