2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Yaa böyle şeyler duymak o kadar iyi geliyor kii anlatamam çok teşekkür ederim. Her gece uyanıp nasıl geçecek diye ağlamaktan kahroluyorum resmen

Ben normal doğurabilecek bi insan değilim maalesef. Çatı muayenesini bile zor olmuş bi insanım 2 hftaya kadar normal olsun diyen ben işler ciddiye binince sezaryen olsun temiz olsun diye söylenmelere başladım doktoruma. Tercih meselesi yani

Mama verin canım çocuk aç kalırsa sarılık olur
Iste ben vermemekle cok hata yptim 2cocugumuda mama+mems seklinde gittik bunda dr sozunu dinledim bin pismanim cunku cocuk 600grm kilo kaybi yasadi ve hast cok guzel emen bebek gitti ywrine uyusuk istahsiz bi bebek geldi sütü kasikla icirmeye calisiyorum. Benim bildigim tek sey asla dogru bildiginizden sasmayin cunku cok pismanlik getiriyo

Merhaba kızlar sezeryan dogum yapanlar ne kadar sürede gazini cikardi acaba ben oglen dogum yaptim hala gaz cikaramadim

Kızlar benim sezaryen dikisim daha dogrusu yapistrma galiba, ara ara sızlıyor. Birde hafif sertlik var odem gibi o cizgide. Normal mi ki? 10. Gun kontrole gittiğimde doktorum zamanla geçer dedi, nerdeyse 1 ay olacak.. Bebeği emzirirken, ya da is yaparken cok diklat etmiyorum ben unutuyorum daha doğrusu.ondan kaynaklı galiba

Yaa böyle şeyler duymak o kadar iyi geliyor kii anlatamam çok teşekkür ederim. Her gece uyanıp nasıl geçecek diye ağlamaktan kahroluyorum resmen
valla inan hiç korkulcak bişey değil üstelk iknci doğumuma tek başıma gittim herkes beni kontrolde sanıyodu eşim babam bile yanımda değildi ameliyata girerken eşime haber verebildim doğuma giriyorum ben diye öyleyken bile keyfim çok yerindeydi çok rahattım ben rahat olunca ameliyatımd açok rahat geçti

doktorunuz telaş yapmıyorsa vardır bi bildiği öyle düşünün üzmeyin kendinizi bebek etkilenir Farklı bi doktora göründünüz mü?
Yarin sezeryanim var,gecen haftaya kadar olabilir,minyon olacaktir diyordu.son hafta beni sucladi resmen bi sorun olabilir,yemedin duzgun dua edecegiz artik falan dedi.son hafta aklina geldi sanirimsezeryandan korkuyorum,plesentam asagida risklerden korkuyorum,bir de bebegin bu durumu cikti.gerci bebegim saglikli olsun gerisi elbet gecer

Kızlar sizin bebeklerinizde kucaktan inince agliyor mu? Uyutup koyuyorum ağlıyor. Sürekli memede. Gece de yanıma alıyorum mecburen. Bu dönem için normal mi acaba?

Kızlar sizin bebeklerinizde kucaktan inince agliyor mu? Uyutup koyuyorum ağlıyor. Sürekli memede. Gece de yanıma alıyorum mecburen. Bu dönem için normal mi acaba?
Normal yenidogan kucaga alismaz senin kokunla uyumak istiyordur.. ben hem meme hem siringayla takviye yapiyorum o zaman uyuyo..

Doktor mu dedi bunu sana ? Yemedin falan die

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…