2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar merhaba 🌸 carsamba gunu suni sanciyla dogumum baslatilarak gerceslesti. Bebisim 2960 kilo 50 cm dunyaya geldi 🌸 Rabbim hepinizi guzellikle saglikla evlatlariniza kavustursun🌸
Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün inşallah.benimde ilki suni sanciylaydi ne kadar sürdü sancın

Amin kuzum inşallah sağlıkla gelsin de gerisi önemli değil sen nasılsın minnoş nasıl
Sukur iyiyiz csnim, Uykusuzluk yoruyor biraz bu düzene alışmaya çalışıyorum, ağrılarım oluyor ara ara ilaç saolsun alıyorum parol geçiyor. Tek skntim feci bi odemim oldu. Elim ayağım sis.. gebelikte olmadi şimdi oldu. Anesteziden galiba

sezeryan canım benim ilk çocuğumda sezeryandı çok rahat geçti
Oy oy oy maşallah annesi, sağlıkla.büyüsun.. 4.gundeyim süt arttı biraz daha. Arada sagma makinasi kullandım, bolhosaf süt artırıcı çay filan. Zamanla gelir canimm.

Bende de hareketsizlikten ve anesteziden ödem oldu 😣

Sukur iyiyiz csnim, Uykusuzluk yoruyor biraz bu düzene alışmaya çalışıyorum, ağrılarım oluyor ara ara ilaç saolsun alıyorum parol geçiyor. Tek skntim feci bi odemim oldu. Elim ayağım sis.. gebelikte olmadi şimdi oldu. Anesteziden galiba
O da tez zamanda geçer inşallah kuzum sağlıcakla birbirinize alışırsınız minnoşla 🙏

Benimde ilk doğumda olmuştu canım sezeryan normal fark etmiyor bı kaç güne düzelir

Kızlar iyi geceler benim iki gündür kasiklarima ara ara agrilar giriyor hatta bu gun biraz daha sık oldu sizce normal mi 35. Haftadayim
kasık ağrısı yalanco sancıda olabilir kasık ağrısıyla beraber karnında sertleşme toparlanma oluyomu bende sancı nası bişey bilmiyodum kasık ağrısıyla beraber karnımda sertleşme var dediğimde tabi bide nst de sancılar görününce aldılar doğuma

kasık ağrısı yalanco sancıda olabilir kasık ağrısıyla beraber karnında sertleşme toparlanma oluyomu bende sancı nası bişey bilmiyodum kasık ağrısıyla beraber karnımda sertleşme var dediğimde tabi bide nst de sancılar görününce aldılar doğuma
Yok sertleşme olmadi daha en azından ikisi bir arada olmadi nst ye pazartesi girecegim dogum icin cok erken umarim yalancı sancılardir

Benim de ağrı sancı yok ama sürekli karnımda toplanma var. Magnezyum alınca rahatladım biraz.
Magnezyum bende kullanıyorum hemde sabah aksam doktor en son gittiğimde ikiye çıkardı pazartesi doktora da sorayım doktor bana karinda sertlik olur kana su gelmesi olursa hemen hastaneye gel demişti agri olayını hiç hatirlamiyorum

Aranızda normal doğum yapan var mıııı? Ben hala bekliyorum gelmiyor paşam ya 😂

Masallah gozun aydin saglikla buyusun insallah😍

Maşallah canim, sağlıkla büyüsun minnoş 🙏🙏

Gözünüz aydın Allah analı babalı buyutsun

Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün inşallah.benimde ilki suni sanciylaydi ne kadar sürdü sancın
Hepinize cok tesekkur ederim kizlar 🍀 Rabbim hepinizi saglikla kavustursun
bubblesdeniz bubblesdeniz benim normal dogumdu. Normal dogum yapacak arkadaslar meryem ana otu temin edebilirsiniz. Acilmayi kolaylastiriyor.
D dilekbanu Yaklasik 4 4 bucuk saat kadar surdu

X