2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Canım 27. Haftadasın bebek küçük kalsada ona çok zarar vermemiş bu durum. Mutlaka tedavisi bi yolu vardır canim, kalbini ferah tut.. rabbim sağlıkla sonuç almanızı nasip etsin inşallah

Merhaba kızlar 24+2 deyim ve 7 kilo aldim. Bebek pazartesi günü bakıldı 29 cm 690 gram doktor gayet iyi dedi. Ben biraz fazla kilo aldim sanirim alt karnımda catlak oluştu hergun Hindistan cevizi yagi kullaniyorum bazen kantaron yagi başka öneriniz var mı ya da benim gibi çatlağı olan

Daha çatlamadım ama hiç çatlamayıp son an çatlayan bile var, ya da hic catlamadan bitiren.. aklima geldikce bio oil kullanıyorum cogu zamn unutuyorum bile.. çatlamak genetik bir şey bence, her türlü markayı da kullansak olan oluyor canim

Tesekkurler canim bende alayım bio oili duydum çok kullanılıyor, ama sağlı sollu birer çatlak oldu hayirlisi bakalim belkide yaşla alakasida vardır ne bileyim

Benimki de gerek duymadı

Meraba kızlar bugün kontrolümüz vardı bebeğim 1370 gr boyunu söylemedi benimde aklıma gelmedi ben toplamda 3 kilo aldım onun için bebek gelişiminden endişeliyim doktor haftasına göre gayet uyumlu dedi 28+4 hafta çıktı usg 2 gün ileri çıktı. Bebek makat geliş şu an bı haftalar da böyle olup sonra döner mi

Ultrason kağıdında fl yazıyorsa ordan bulabilirsin boyunu canım. Kilosu iyi maşallah. Şimdiden dönmemesi daha iyi, benimki dönmüş doğum kanalına başını dayamış, dr istirahat verdi erken doğum olmaması için.

Öyle risk olduğunu bilmiyordum vakti gelince döner o zaman inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…