2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

sırf zaman geçireyim diye kendime iş çıkartıyorum sürekli bebeğin bütün odası komple hazırlandı eşyaları yıkandı ütülendi asıldı o işlerde bitti şimdi ne yapsm acaba diyorum :)
Ay ben daha hiç bir şeye başlamadım işin kötüsü bundan sonra çok yoğun olacağım.oğlumun tüm zibinlari sararmış onlara bakıp eksikleri alayım dedim ama o sariliklar gecermi bilmiyorum

Genelde az almışız kiloları o zaman , bende 28. Haftanın içindeyim 7 kilo almışım son 2 kiloyu 2 hafta içerisinde aldım ama yaa yürüyüşü bıraktım bir süredir ve tatlı türü yemeye de başlayınca hızlı aldım galibaaa hemen kesmem lazım

Benim bebişte kalbin sol ventrikulunde ( sol karıncık) küçüklük gördüler . Eğitim araştırma hastanesine gönderdiler . Fetal eko çekildim. 15 gün sonra Aort damarı darlığına bakacaklar bebek biraz küçük kalmış. Benzer durum yaşayan varmı. 1000 bebekten 10 unda, Yani 100 de 1 de çıkıyormuş bu durum Çok tedirginim inssllah sonu hayırlı olur dualarınızı esirgemeyin

Kalbini bozma canım inşallah o zamana kadar düzelir Allah sağlıkla kucağımiza almayı nasip etsin hepimize

Ay ben daha hiç bir şeye başlamadım işin kötüsü bundan sonra çok yoğun olacağım.oğlumun tüm zibinlari sararmış onlara bakıp eksikleri alayım dedim ama o sariliklar gecermi bilmiyorum
benimde çok vardı sararmış vanish kosla varya toz renkliler için olandan aldım 90 dereceyle yıkadım sarılık filan kalmadı tertemiz oldular

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…