2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Allah kolaylık versin. Daha üç gündür cekiyorum ben. Biraz acı ve sarımsaklı yiyorum ondan mi hamilelikten mi sadece çözemedim.

Gene akşam oldu gene balgam ....

bu arada aranızda biomtech olan var mı???? Ne oldunuz
Covit geçirdiğim için daha asi olmadım,ama olsam tercihim biontec olurdu.. korkuyla yaşıyorum bidaha covit olursam diye, bu hafta kontrolde tekrar konuşacağım doktorumla bakalım ne diyecek

Covit geçirdiğim için daha asi olmadım,ama olsam tercihim biontec olurdu.. korkuyla yaşıyorum bidaha covit olursam diye, bu hafta kontrolde tekrar konuşacağım doktorumla bakalım ne diyecek
Bende hamileliğimin birinci ayında covit olmustum ama üstünden beş ay geçti, hala antikorlu muyum bilemiyorum , Tedirginim cok

Merhaba kızlar sinovack oldum yan etkisi yok diye ikinci dozum bu ay biontech de doğumdan sonra düşünüyorum çevremde epey kişide 2. Doz yan etki yaptı açıkçası hamileyken biraz sıkıntılı ama doktorlar her iki asiyida destekliyor. Aralıktan sonra da biontech olurum artık bakalim

Merhaba hanimlar bu tetanoz aşısini olmayan varmi doktoruma sordum bana birakti ister ol ister olma varmi böyle bi durumda olan

Insallah oyle basit birseydir.bende belki usutmusumdur falan diye dusunmustum.
Takip ettiğim gebelik programı da bu aylarda bebek büyümeye başladığı için vücudun ağırlık merkezinin değişmesi sebebiyle bel ağrıları normal diyor.bel fıtığın varsa ağrısı bacağına vuruyor olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…