2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Ay park yatak benim kurtarcimdi oda oda gezdiriyordum hatta iş için seyahatlerde katlayıp atıyordum arabanın bagajına ama beşik gibi sallamaktan kırdım en sonunda son aylarda bende dolaptan bakacağım.bu tarz şeyleri tanıdık akraba veya ikinci elden almak Daha mantıklı çünkü hem çok hapali hemde çok kullanılmıyor

Merhaba canlar , şeker yüklemesi yaptırdınız mi? Ben yaptırmayı düşünüyorum , fiyatlar nedir acaba , kaç günde sonuçlar çıkıyor ? İstanbul Anadolu yakası için tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı??? Hadi bana bi Dönün :)

70 TL verdim canım. 8 8.30 gibi gece 12den sonra bişey yemeyerek hastaneye gidiyorsun. Önce kan alınıyor, bir saat kadar sonra sonucun iyi çıkarsa içecek içiriyorlar. İçtikten bir ve iki saat sonra tekrar kan veriyorsun. Son kandan iki saat kadar sonra sonucun çıkıyor

dün yaptırdım şeker yüklemesi için sadece eczaneden bi sıvı yada toz alıyosun oda 5-10 tl bişey devlet hastaneleri yapıyo özellerde kendi rutin kontrolleri içinde yapmaları lazım diye biliyorum sonucu ben aynı gün aldım

Kızlar merhaba, 3 4 gündür bacağımın üst kısmında iki tarafta da aynı bölgede aynı büyüklükte(el kadar var) kırmızı noktalanmalar var, kan oturmuş gibi kılcal kılcal böyle. Aynısını yaşayan var mı?

Bahsettiğin büyüklükte yok ama minik minik kılcal damar çatlaması oldu bende de üst bacakta, göbek kısmının sağ sol taraflarında filan

Bende şeker yüklemesi yaptrdım 140 tan küçük çıkması gerekiyormuş benim 133 çıktı . Sınıra yakın gibi... sizin sonuçlar nasıldı?

Merhaba kızlar ocak annesiyim :) Ama aralık annesi de olabilirim. 22.haftadayım. Cuma günü kontrole gitmiştim doktor rahim için dar erken doğum olabilir dedi. Ne kadar erken dedim, şimdi söyleyemem ilerde belli olur dedi. Bende 8 aylık mı doğar yoksa 7 aylık mı diye düşünüp duruyorum. Bununla ilgili bilgisi olan var mı?
Perinatalogdan randevu almıştım o da bir şey söyler haralde.

Detaylı ultrasonda belki net bir bilgi verirler ama daha haftanız çok erken 30 larda belli olur. Bebiş sağlıklı olsun da siz düşünmeyinerken doğumu belli olmaz bu isler

Ya kızlar özellikle akşamları balgam sorunu yaşayan var mı? Her akşam balgam mücadelesi veriyorum nedir buna bir çözüm var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…