2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Doktor kilosuna normal diyorsa hiç kimseyi dinleme canim, bana da bi ton laf ediyorlar göbeğim çok çıkmadı.diye, he deyip geçiyorum... herkes her şeyi biliyor zaten😂😂
Ebemiz rutin kan tahlillerini yaptır dediği için kan tahliline sağlık ocağına gittim.doktorumuz sıkıntı falan var mı diye sordu sonra kaç haftalık dedi bende 21 deyiş dedim Dr bidaha döndü baktı haftana göre karnın çok çıkmış dedi bende kiloda çok almadım 4 kilo aldım dedim kadın daha da şaşırdı kilo alimin normal ama dedi gerisi gelmedi :KK70::KK70:

Kızlar bugün ayrıntılıya girdim. Şükür ki sonuçlarım çok iyi çıktı. Bebeğin çok hareketli dedi. Çok edepli Bi kız dedi kapatıyodu eliyle 😆😆😆 yüzünüde kapatıyodu öksürdüm falan rahatsız ettim hanımefendiyi resim aldık ama çooook güzeldiii. Bugün baktığım en güzel kız ve en güzel poz veren kız dedi. Parmaklarını emerken vs. Alışınca poz verdikçe verdi 😃😃😃 Çok mutluyum Rabbim herkesin bebeğini kendisine sağ salim kavuştursun. 🥰 Tabi ki gaybı sadece Allah bilir.

Kızlar bugün ayrıntılıya girdim. Şükür ki sonuçlarım çok iyi çıktı. Bebeğin çok hareketli dedi. Çok edepli Bi kız dedi kapatıyodu eliyle 😆😆😆 yüzünüde kapatıyodu öksürdüm falan rahatsız ettim hanımefendiyi resim aldık ama çooook güzeldiii. Bugün baktığım en güzel kız ve en güzel poz veren kız dedi. Parmaklarını emerken vs. Alışınca poz verdikçe verdi 😃😃😃 Çok mutluyum Rabbim herkesin bebeğini kendisine sağ salim kavuştursun. 🥰 Tabi ki gaybı sadece Allah bilir.
Çok şükür canim, maşallah bebisine🙏❤ bende kaç haftadır foto alamıyorum.. cts kontrol var bakalım poz verecek mi🥰

Merhaba kızlar 24 haftalık gebeyim ayrıntılı ultrasonda 22 haftalık çıktı baş çevresi böyle bir durum yaşayan var mı çok tedirginim

Valla 24 haftalık oldum 6 kilo aldım zaten 63 kiloyla hamile kaldım ben de çok tedirginim aksine doktorum da bisey demiyor kötü olarak bu konuyla ilgili..Etrafımda da zamaninda benimle ayni haftadayken daha fazla kilo alan oldugu icin bi de normal diyolar nasil normalse🤣
Boyun kaç uzunsa sıkıntı değil ben 159 cm boyundayim benim doktorumda kiloda borsey demedi qma etrafımda bir kaç hamile var sanki hiç kilo almadilar 😞 ya da bana oyle geliyor bu hafta cuma diyetisyene gidecegim bebege kilo aldıran besinleri öğrenmek icin

Boyun kaç uzunsa sıkıntı değil ben 159 cm boyundayim benim doktorumda kiloda borsey demedi qma etrafımda bir kaç hamile var sanki hiç kilo almadilar 😞 ya da bana oyle geliyor bu hafta cuma diyetisyene gidecegim bebege kilo aldıran besinleri öğrenmek icin
Sen kendi kilonu kontrol altında tutmak için gideceksin diyetisyene yoksa bebeğin kilo alması için mi? Bebek için gideceksen kadın dogumcuya sormak daha mantıklı.

X