2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba 12 haftada banada kız dediler 18.haftamda gittim net bir şekilde erkek denildi hatta ben bile gördüm. Hayırlısı artık.Buarada nisan ayı başı 1.doz covid asisi olmuştum fakat sonrasında hamile olduğunu öğrenince ikinci dozumu iptal attım 18.haftamda bugün ikinci dozunda oldum benim gibi hamile olup asi olan var mı arkadaşlar.
Ben vuruldum hamileyken

Ya canımcım valla hiç Bi zaman cinsiyet olayında şunum olsun diye ısrarım olmadı. Kuzenimin iki kızı var oğlu olsun diye çocuk yapmış sanki siparişle oluyor ve bu tarz şeyler beni kızdırıyor. Kızım olsun diye dua edenler beni daha çok mutlu ediyor. Oğlu var böyle konuşuyor denmesin ama ben kız çocuk isteyen babaları vs görünce doğacak kızları çok şanslı be diyorum. Erkek Çocuk zaten hep isteniyor. Kızlara kıyamıyorum hayatta çok ayrıcalıklı olmadığımız için belkide. Oğullarım küfür bilmez bana ev işlerinde yardım eder ki eşim cam siler bulaşık yıkar. Bana diyolar kız gibi çocuk yetiştirme az küfür etsin sal sokağa ama bilmiyorlar ki kızımı da hayata güçlü hazırlıcam sporcu yetiştirip kimseye eyvallahı olmayan güçlü çocuklar yetiştiricem.Cinsiyet konusunda Sadece şöyle net Bi alışverişe giremiyorum. Her yerde göğsüm kabarık kızım olcak yaaaa diyorum. 🥰🤩
Benimde ilk çocuğum kız allahımà şükür ki kız evladım var,şimdiki yavrus erkek cinsiyeti sorduklarında erkek dedigimde ohhh iyi iyi şükür erkekmis iyi kız değilmiş gibi söylemler oluyor halbuki kızımın saçının tek telini hicbirseye değişmem çok sinir oluyorum benim için cinsiyetin hiç önemi yok rabbim ne verdiyse o sağlıklı olsun hayırlı evlat olsun bana yeter

Esimde biontech ol diyor doktorum sinovack önerdi aslında tek doz olayım diyorum nede olsa bir kez geçirdim diğer dozuda dogum sonrası tek doz olursam biontech sanirim tetenoz aşısı olucam 11 inde 10 gun sonrada kovit aşısı olurum artik
Benim doktorum iki aşıyı da olabilirsin tercih senin demişti ben delta varyanti var diye biontec oldum
Birde tetanoz aşısı ile arasında 15 gün geçsin dedi 15 gün geçmeden olma dedi doktorum

Benimde ilk çocuğum kız allahımà şükür ki kız evladım var,şimdiki yavrus erkek cinsiyeti sorduklarında erkek dedigimde ohhh iyi iyi şükür erkekmis iyi kız değilmiş gibi söylemler oluyor halbuki kızımın saçının tek telini hicbirseye değişmem çok sinir oluyorum benim için cinsiyetin hiç önemi yok rabbim ne verdiyse o sağlıklı olsun hayırlı evlat olsun bana yeter
Şükür erkekmiş ne demekse. Ne güzel ki kız çocuğun var. Cahiliyye dönemi hiç kapanmıyor. Hele kadınlarda ki o erkek çocuk yaşlanınca bize bakar mantığı. Ananem öyle düşünüyordu. Dayım huzurevine vermek istedi annem razı olmadı. Annem bakıyor. Maaş zamanı gelip alıp parasını alıp iki gülüp anneme bırakıyor. Annemde o oğlunu çok seviyor mutlu oluyor onla diye ses etmiyor. Kız çocuğun varmış asıl sırtın yere gelmez al sana arkadaş dert ortağı. Ben iki erkek annesiyim dünyaları değişmem ama cinsiyetçiliğe karşıyım.

Şükür erkekmiş ne demekse. Ne güzel ki kız çocuğun var. Cahiliyye dönemi hiç kapanmıyor. Hele kadınlarda ki o erkek çocuk yaşlanınca bize bakar mantığı. Ananem öyle düşünüyordu. Dayım huzurevine vermek istedi annem razı olmadı. Annem bakıyor. Maaş zamanı gelip alıp parasını alıp iki gülüp anneme bırakıyor. Annemde o oğlunu çok seviyor mutlu oluyor onla diye ses etmiyor. Kız çocuğun varmış asıl sırtın yere gelmez al sana arkadaş dert ortağı. Ben iki erkek annesiyim dünyaları değişmem ama cinsiyetçiliğe karşıyım.
Bende ilk oğlumda yaşadım ama tam ters yorumu eşimin yengesi cinsiyeti sorup erkek cevabını verince olsun olsun demişti bana çok sinir olmuştum şimdi gelini ve kızı hamile ve ikiside erkek bu sefer erkek deyince yorum yapmadı :KK70: :KK70:
Benim ikincisinde hep kız doğuyordu içime ismini bile hazırlamıştım ama Dr erkek diyince içimi bi mutluluk kapladı bi değişik huzur kapladı.hepsi sağlıcakla gelsin hayırlı evlat olsun kızı erkeği fark etmez

Bende ilk oğlumda yaşadım ama tam ters yorumu eşimin yengesi cinsiyeti sorup erkek cevabını verince olsun olsun demişti bana çok sinir olmuştum şimdi gelini ve kızı hamile ve ikiside erkek bu sefer erkek deyince yorum yapmadı :KK70: :KK70:
Benim ikincisinde hep kız doğuyordu içime ismini bile hazırlamıştım ama Dr erkek diyince içimi bi mutluluk kapladı bi değişik huzur kapladı.hepsi sağlıcakla gelsin hayırlı evlat olsun kızı erkeği fark etmez
Yengen ayrı biri🤩 ben cinsiyette ısrar olayına karşıyım. Kızda olsa oğlanda olsa benim ötesi yok. Benim ayırt etme lüksüm yok. Herşeyin hayırlısını istemeliyiz. Benimde iki oğlum var müthiş bir duygu. Birbirlerini koruyorlar Bi parka gittiklerinde kimseye ihtiyaç duymuyolar☺️ ama oyuncak konusunda evde savaş çıkıyor. İki tane alıyoruz küçüğü kırıp abisininkini istiyor ya da biri eline ip bile alsa öbürü sen çok oynadın sıra bende diyor. Ama herşeyiyle çok güzel 🥰

Kizlar benim detayli da nasipse yarin ☺️ cd de sadece fotograf mi veriliyor yoksa ultrasonun video seklinde kaydi da oluyor mu? Ona gore telefonla cekeyim 😁

X