2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Maden suyu hamileyken içilir mi ki hiç hamileliklerimde içmemiştim. İçilirse günde 1 de ondan içsem günü kurtarmış olurum. Teşekkür ederim öneriniz için 🥰
Evet gunde bir tane öneriliyor magnezyum ve potasyum icin ben sade aliyorum içine limon sıkıyorum ilk zamanlar bana cok iyi geliyordu şimdilerde midem biraz daha rahat

Hadi gözün aydın😍 kesin mi bu kez, kaç haftalıktı senin
benim ilk defa bakıldı 14+4 benim 23 haziranda devlette randevum var tekrar sorarım benim üst komşumun kızının doguma kadar erkek dediler sonra kız dogum yaptı kıyafet istedi hemşireler mavı takım vermişler nie mavi takım kızınız oldu demişler olurmu ya erkek bizim hayır kız demişler :)

benim ilk defa bakıldı 14+4 benim 23 haziranda devlette randevum var tekrar sorarım benim üst komşumun kızının doguma kadar erkek dediler sonra kız dogum yaptı kıyafet istedi hemşireler mavı takım vermişler nie mavi takım kızınız oldu demişler olurmu ya erkek bizim hayır kız demişler :)
Hadi yaa inşallah biz öyle bir şey yaşamayız ya 😱 Hayırlı olsun inşallah değişmez de güzelce alışveriş yaparsınız

Nescafeyi içtim midem bulanmadı yanmadı ya o kadar mutlu oldum ki ama 1 gibi onu içiyorum başka bişey yok gün boyu su içiyorum. Evde yaptığım ayranı içemedim. Marketten alıp içiyorum onada zararlı diyorlar valla ne içeceğimi şaşırdım. Hep hayalim Allah ömür verirse 5 çocuğum olsundu ama üç iyidir iyi modumdayım artık 🤩
Üç mü neyse bebisin sağlıklı doğusunda bu konuyu yine konuşalım :KK70:

Ablamın bebeği de öyle olmuştu 24 yıl önce tabi hep erkek demis doktor doğdu kız 😀hayır insan tedirgin de olur acaba bebekler mi karıştı diye🤔kızımda doğuma girerken hep eşime tembih etmiştim bebeği takip et karışmasın diye😀😀😀😀

Hadi yaa inşallah biz öyle bir şey yaşamayız ya 😱 Hayırlı olsun inşallah değişmez de güzelce alışveriş yapars
Hadi yaa inşallah biz öyle bir şey yaşamayız ya 😱 Hayırlı olsun inşallah değişmez de güzelce alışveriş yaparsınız

Ablamın bebeği de öyle olmuştu 24 yıl önce tabi hep erkek demis doktor doğdu kız 😀hayır insan tedirgin de olur acaba bebekler mi karıştı diye🤔kızımda doğuma girerken hep eşime tembih etmiştim bebeği takip et karışmasın diye😀😀😀😀
Bende bütün dogum kagıtlarına erkek olarak geçmişim sonra annemlerin eline kız çocugu veriyorlar babam elindeki kagıtlara bi bakıyor erkek :) hastane alarma geçmiş :) annem demiş tamam erkek onların olsun bu kız benim :)

Ben sana doğmadan söyliyim. Emzirme bitince eşime yaklaşıp bunların şimdi Bi kardeşi daha olmasın mı diyerek başlıcak herşey 🤩🤩🤩🤩🤩🤩
Ay yok canım bu benim ikinci olacak Allah'ım bunlara hayırlı ömürler versin.yaş geçiyor birde çalışınca kara kara düşünür oldu nasıl olacak diye.bu kuzucukta sağlıcakla gelsin yeter

Ay yok canım bu benim ikinci olacak Allah'ım bunlara hayırlı ömürler versin.yaş geçiyor birde çalışınca kara kara düşünür oldu nasıl olacak diye.bu kuzucukta sağlıcakla gelsin yeter
Çalışan annelere Rabbim sabır güç kuvvet versin. Okuduğum bölümü sevmediğim için işinide sevmiyorum ben çalışmayı tercih etmedim. Çalışsaydım bende senin gibi düşünürdüm ki sen tek çocukla bırakmamışsın yavruna kardeşte yapmışsın seni tebrik ediyorum🥰

X