2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar iyi akşamlar 12. haftamdayım ilk 6-7. haftalarda kasık ağrılarım oluyordu ama bayadır yoktu kaç haftadır bugün belim ağrıdı ofiste biraz eve gelince de şimdi adet ağrısı gibi hafif kasık ağrım var sizin de oluyor mu kasık ağrınız hala? Ben bayadır olmayıp bugün olunca korktum da😢

Merhaba benimde bu gun kasık agrimla bel agrilarim oldu netten baktım 11. Ve 12 haftalarda bebekte hızla buyuyormus ondan olabilir. Cok cok rahatsiz etmediği sürece sıkıntı olacağını sanmıyorum benim doktorum agrilarin olabilir demisti en son gittiğimde.

Merhaba kizlar uzun zamandir sisteme girmiyordum yeni cinsiyetler belli olmus hepinize hayirli uğurlu olsun.😊 bnde kontrole gittim doktor gobek kordonunda normalde 3 damar oluyormus 2 tane görünüyor dedi . Belki küçüktür ondan dedi de yinede çok endiseliyim ayin 16 sinda tekrar çağırdı dua edin inşallah kötü birşey yoktur.

Cok gecmis olsun,erkekler kadinlara suc atar ama o kadar dikkatsiz ve rastgele arac kullananlari var ki.inanilir gibi degil...cok suour iyisiniz Allah tan🙏🏼
Ya her yönden adam suçlu o yüzden hiç sesini çıkaramadı.yabanciyin yolu bilmiyorum dedi ama yolu bilmese bile ara sokaktan çıkmaya çalışıyor ve buna rağmen hala hızlı gidiyordu.çok şükür adama arabada çocuk var hamileyim deyince iyice kötü oldu

Bebegin pozusyonuna gore aldiklari olcu degisiyordur. Pazartesi ultrasonumda gecen cumadan daha kucuk cikti dusunun 😁

A-a! Onu da ilk defa duydum. Cinsiyete gore dogum mu degisirmis. Tecrubelisiniz siz guzelce gelecektir insallah fistik🤗
İki oğlum var ilkini epidural oldum dayanamam diye ikincisinde olmadım şükür ki. Ama diyorlar kızın ağrısı doğum esnasında daha fazla olurmuş. Yaşayan varsa inkarına her türlü açığım 😃😃😃

Ayy hiç duymadım inş çok güzel doğururuz 🙏
Ben çok kişiden duydum. Bi oğlu Bi kızı olan bir kaç kişiyi bulup sormam lazım. Şöyle bişey de var ki hiç bir doğum kolay değil ikinci oğlumda artık doğacağı zaman bu son çocuğum daha istemiyorum diyodum🤩🤩🤩🤩

Olmam mi oğluma mı bakacağım kendime mi şaşırdım sağolsun esnaf çok yardımcı oldu.hemen tabure ve su getirdiler oğlumu arabadan aldılar Allah bir daha yaşatmasın inşallah
Çok geçmiş olsun. Bende yaşadım o anı çok iyi biliyorum. İkinci hamileliğimde senin gibi benim eşim kullanıyordu arabayı oğlum ve benim olduğum taraftan çarptı araba arka koltukta oğlum vardı çok korkmuştum. Rabbim beterinden korumuş. Arabaya bindikçe o korku oluyor ama zamanla geçiyor. İyi tarafından düşün çok şükret sen oğlunla sın oğlun seninle.

Ben çok kişiden duydum. Bi oğlu Bi kızı olan bir kaç kişiyi bulup sormam lazım. Şöyle bişey de var ki hiç bir doğum kolay değil ikinci oğlumda artık doğacağı zaman bu son çocuğum daha istemiyorum diyodum🤩🤩🤩🤩
Yaaa bakalım bizlerde birinciyi büyütelim ikinciyi isteyecek miyiz 🥰

Ya her yönden adam suçlu o yüzden hiç sesini çıkaramadı.yabanciyin yolu bilmiyorum dedi ama yolu bilmese bile ara sokaktan çıkmaya çalışıyor ve buna rağmen hala hızlı gidiyordu.çok şükür adama arabada çocuk var hamileyim deyince iyice kötü oldu
Çok şükür size bisey olmadıya🙏

Ayyy,Allahtan hem suclu hem guclu degilmis..cok sukur iyisiniz,bende cok korkarim beklenmedik seylerden

Yaaa bakalım bizlerde birinciyi büyütelim ikinciyi isteyecek miyiz 🥰
Öyle de güzel büyütürsen ki. Sonra bu çocuk yalnız mı büyücek, bak kardeşi olanlara nasılda bakıyo, parkta tek olarak oynayan Bi benim çocuğum gibi düşüncelerle ikinciyi yapcan🤩🤩

Merhaba benimde bu gun kasık agrimla bel agrilarim oldu netten baktım 11. Ve 12 haftalarda bebekte hızla buyuyormus ondan olabilir. Cok cok rahatsiz etmediği sürece sıkıntı olacağını sanmıyorum benim doktorum agrilarin olabilir demisti en son gittiğimde.
Canım teşekkür ederim cevap verdiğin için 😍 aa ben ilk başlarda olur saniyordum bayadır olmayinca dün olunca endişelendim canım ama demek ki dediğin gibi büyüdüklerinde için arada olabiliyor öyle. Şükür sabah uyandığımda hiçbir şeyim yoktu ağrım geçmiş 🙏

Canım teşekkür ederim cevap verdiğin için 😍 aa ben ilk başlarda olur saniyordum bayadır olmayinca dün olunca endişelendim canım ama demek ki dediğin gibi büyüdüklerinde için arada olabiliyor öyle. Şükür sabah uyandığımda hiçbir şeyim yoktu ağrım geçmiş 🙏
Benim de 12. Haftanın başlarında hafiften mide bulantısı, baş dönme ve mide yanması oldu arada. Karın ağrısı da oldu ama kasıklarımda değil de bağırsaklarımda daha çok. 11 12 haftalarda artıyorsa rahatladım valla. Şimdiye kadar olmayıp 12. haftada başlar mıymış ki diye şaşırıyordum. Demek ki normalmiş. Sağ olsun Balbadem13 Balbadem13 🤗

Benim de 12. Haftanın başlarında hafiften mide bulantısı, baş dönme ve mide yanması oldu arada. Karın ağrısı da oldu ama kasıklarımda değil de bağırsaklarımda daha çok. 11 12 haftalarda artıyorsa rahatladım valla. Şimdiye kadar olmayıp 12. haftada başlar mıymış ki diye şaşırıyordum. Demek ki normalmiş. Sağ olsun Balbadem13 Balbadem13 🤗
Öyle canım yaa yavaş yavaş yaşadıkça öğreniyoruz işte napalım yaşadıkça ☺️ rahim büyüdüğü için demek ki arada sırada böyle ağrılar yasiycaz gibi duruyor. Yeter ki bebişlerimiz iyi olsun da yaşarız yaa hiç problem değil di mi canım 😍

X