2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar 14+2’yim. Kasık ağrım oluyor sürekli. Vajinadan bir sancı şeklinde girip çizgi şeklinde göbek deliğime uzanıyor ve sonra geçiyor. Gün içinde çok kez olup geçiyor. Kalıcı bir ağrı değil, sancı gibi girp çıkıyor. Sizde de var mı? İnternette “3. Ve 4. Ayda rahim büyümesinden dolayı kasılma ve sancılar olması normaldir” diyor. Tek ben değilim dimi bu ağrıyı çeken 😢
Ara ara oluyor canim belime ve kalcama vuruyo ozellikle. Buyumesine yoruyorum ben de doktorum da olur demisti kanama ve siddetli artan bir agrin olmadigi surece hicbir sorun yok normal demisti

Birden diş ağrım başladı katlanılmaz boyutta diş doktoruna gittim az önce antibiyotik ve parol verdi. Doktoruma sordum yarın gel bebeğe bakalım ona göre kullan dedi. Hiç bir anımızın garantisi yok gerçekten. Bir mesaj önce 8 gün diyordum nasıl geçecek derken şimdi ilaç kullanmamak için gidiyorum☹️
Hep korktugum sey hamilelik boyunca olucak mi acaba diye..gecmis olsun canim en kisa surede gecer biter insallah

İyi akşamlar güzel anneler ben yine bedenime sığmaz oldum biri bı iğne ile dokunsa patlayacak gibiyim bide bu ara çok sinirliyim bu hormonlar ne tuhaf tüm bünyeyi bir anda değiştiriyor
Iyi aksamlar canim Ayni seyler bende de var ya sinirleniyorum ya da en ufak birseye ağlıyorum. Geçici ins. Aksamlari yürümeye başladım belki iyi gelir

Aynen canım yanağım şişti. Yarın inşallah bebeğimi görücem inşallah cinsiyetini de öğrenirim de fıstığım diye sevip kızım oğluma bağlıyorum bu karmaşa çözülür🥰🥰🤪 Sen daha sık gidiyorsun galiba doktora benim bir ayı geçti çünkü
Yaaa hadi bakalım merakla bekliyoruz bebisi💜
2 haftada bir gidiyorum kuzum genelde

Aynen canım yanağım şişti. Yarın inşallah bebeğimi görücem inşallah cinsiyetini de öğrenirim de fıstığım diye sevip kızım oğluma bağlıyorum bu karmaşa çözülür🥰🥰🤪 Sen daha sık gidiyorsun galiba doktora benim bir ayı geçti çünkü
Tatlım naptin gittin mi doktora

Hep korktugum sey hamilelik boyunca olucak mi acaba diye..gecmis olsun canim en kisa surede gecer biter insallah
Gerçekten çok zor bişey hamilelikte hormonlarla daha da artarmış. Konuşamıyorum yiyemiyorum gülemiyorum. Çok dikkat et canm şekerli şeyleri hiç abartma çekilecek gibi değil.

Tatlım naptin gittin mi doktora
Şimdi geldim antibiyotik parol içebilicem inşallah veeeeeeeee kızım olacakmış %90🥰🤩😃😆 yüz üstüydü sonra bize Bi döndü bacaklarını ayırdı doktor bu sefer bulduk kızı dedi. Ama 10 gün sonra gel netleşsin emin olalım dedi🦋🥰 ya kız annesi nasıl olunur öğrencim çok mutluyum 🥰😃 dişim çok kötü gülemiyorum konuşamıyorum o ayrı☹️ düşünüp beni sorduğun için ayrıca teşekkür ederim güzel anne😇🥰

Şimdi geldim antibiyotik parol içebilicem inşallah veeeeeeeee kızım olacakmış %90🥰🤩😃😆 yüz üstüydü sonra bize Bi döndü bacaklarını ayırdı doktor bu sefer bulduk kızı dedi. Ama 10 gün sonra gel netleşsin emin olalım dedi🦋🥰 ya kız annesi nasıl olunur öğrencim çok mutluyum 🥰😃 dişim çok kötü gülemiyorum konuşamıyorum o ayrı☹️ düşünüp beni sorduğun için ayrıca teşekkür ederim güzel anne😇🥰
Canım benim geliyor bir prenses🙏 saglikla sıhhatle gelsin yavrularımız ❤ ah şu dişinde bi geçeydi

X