2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ben maxi cosi cabriofix puset aldım oto koltuğu olarak da 1 yaşına kadar kullanırız bir de ilk hastaneye gidiş gelişlerde kullanırız diye aldım... benim için şarttı emniyet kemeri ile sabitleniyor alırken e bebekte anlatmıştı çalışan. 1 yaşından sonra büyük oto koltuklarına geçerim ama minnacık bebeyi o büyük koltuklara oturtamam gibi geldi o yüzden birazcık kısa süreli de kullanımı olsa aldım çünkü iki arabamız var yeri geldi mi eşimin yeri geldi mi benim arabama tak çıkar yapmam gerekiyordu 👍🏻E bebek indiriminden 839₺ ya almıştım 🌸 bence hem araba hem puset satılan setler var onlar da çok kullanışlı diyor tecrübeliler, ben indirimde bulmuşken aldım bebek arabasını henüz almadım ama beğendiğim bir model var onunla uyumluymuş.
Hayirli olsun canim evet cok kullanisli 2 yasina kadarda kullandim ben gayette kullanisli. Bu seferde aynisini aldim hatta aparatlati var direk bebek arabasinada takiyorsun.. disarda gezdinmi uyuyor bazen icinde direk arabaniza koyarsiniz..

Dün mesajlarınızı okudum yazacaktım ama vakit bulamadım ..bu eş ailesi anlatsam şimdi sabaha kadar bitmez ..benim eşim de hayır diyemez asla.. sonuç eşim 5 yaşında kızım ve ben covid pozitifiz şu an karantinadayız.. şimdi hiç birinin ruhu duymuyor hala iftar iftar geziyolar
Cok gecmis olsun insallah en hafif sekilde atlatirsiniz🤲 Bol bol su tüketin

Dün mesajlarınızı okudum yazacaktım ama vakit bulamadım ..bu eş ailesi anlatsam şimdi sabaha kadar bitmez ..benim eşim de hayır diyemez asla.. sonuç eşim 5 yaşında kızım ve ben covid pozitifiz şu an karantinadayız.. şimdi hiç birinin ruhu duymuyor hala iftar iftar geziyolar
Çok geçmiş olsun cnm İnş hemencecik atlatırsın ız bol bol dinlen su içmeyi unutma

Bende maxi cosi ve besafe izi go lara bakmıştım. Aynı şekilde bizde araca uygun olması gerekli 2 aracız birde şehir dışına sık çıkabiliyoruz sağlam güvenli bişey olsun istedim dediğin modele bakayım canım.Aslında britax ın 0-18 kg oto koltukları var çokta kullanışlı görünüyo ama ilk başta hastaneye giderken fln puset daha kullanışlı ve gerekli olacak.Bende daha sonra oto koltuğuna geçerim diyorum. Zaten bu iki marka genelde bebek arabalarına oluyormuş benim baktıgım arabalara da uyumlular ama arabaları bakmadan almak istemedim katlanınca boyutları nasıl, bagajda yer kaplaması, ağırlığı, tek başımayken de açılıp kapanması pratik mi görmek istedim çok detayları varmış 🙂
Evet söylediklerinin hepsi çok güzel markalar bi arkadaşım britax aldı o da çok memnun bu arada. Ben de görmeden almam bebek arabasını kısıtlamadan sonra gidip bakacağım ben de 🤗 bagaja sığmama durumu olabilir aracım hatchback küçük bagaj ne yazık ki umarım sığar metreyle gideyim e bebeke ben 😅

Hayirli olsun canim evet cok kullanisli 2 yasina kadarda kullandim ben gayette kullanisli. Bu seferde aynisini aldim hatta aparatlati var direk bebek arabasinada takiyorsun.. disarda gezdinmi uyuyor bazen icinde direk arabaniza koyarsiniz..
Ya çok sevindim memnun olmanıza 😍ben biraz güçsüzüm çok büyürse taşıyamam ama arabaya takılı kalabilir böyle kullanabiliriz 🤗 benim arkadaşım evde de kullanıyordu koyuyordu içine sallanma özelliği de var ya ana kucağı gibi de kullandı 🤗

Ya çok sevindim memnun olmanıza 😍ben biraz güçsüzüm çok büyürse taşıyamam ama arabaya takılı kalabilir böyle kullanabiliriz 🤗 benim arkadaşım evde de kullanıyordu koyuyordu içine sallanma özelliği de var ya ana kucağı gibi de kullandı 🤗
Evdede misafirlikdede kurtaricimdi benim. Durmazdi yatmazdi bi yerde icinde sallar yatirirdim....alisiyor icine yatagi gibi oluyor... seyahatlerde bile kurtaricim oldu. Hastane cikisinda icine koyup direk arabaya koyuyorsun baya pratik yani

Kızlar günaydın Bel ağrısı yaşayan var mı 3 haftadır biraz ayakta kalınca belimin sol tarafına ağrı saplanıyor ve adım atamıyorum ayrıca el eklemlerim acıyor uyuşuyor böyle şeyler yaşayan var mı

Karin birden sertlesiyor ,geriliyor birkac saniyeden sonra saliyor kendini hatirladigim kadariyla.bu donemden sonra olmasi normal. sancili olabiliyor.onemli olan kasilma surelerinin araligi.3-5 dakikada 1e dustugu zaman dogumun basladigini belirtiyordu sanirim.bunlar aklimda kalanlar arastirip yazmak isterdim ama cook uykum var uzgunum.😬
Estağfurullah bir şeyler yaşıyoruz ama ne olduğunu da bilmiyoruz acemilik çok zor🤭

Çok geçmiş olsun cnm İnş hemencecik atlatırsın ız bol bol dinlen su içmeyi unutma
Çok teşekkür ederim çok sağolun.. kızım ilk 48 saat ateşliydi, boğazı çok kötüydü, su dahi içemedi yavrum..ama çok şükür çok daha iyi bugün 5.günümüz..atesi yukselmiyor artik, yemesi icmesi de normale döndü.atlattı sayılır şükür 🧿 ben zorlu gecirdim şu 5günü.. pek dinlenemedim sanırım o yüzden..cok cabuk yoruluyorum nefes nefese kaliyorum.. dediginiz gibi bi iyiyim bi kötü..bi yandan da bebeğin hareketlerini takip ediyorum korkuyorum..insallah atlatıcaz bunu da..
Çok geçmiş olsun, umarım en kısa sürede kolaylıkla atlatırsınız 🙏🏻

Cok gecmis olsun insallah en hafif sekilde atlatirsiniz🤲 Bol bol su tüketin

Çok geçmiş olsun, umarım en kısa sürede kolaylıkla atlatırsınız 🙏🏻
Hepinize cok tesekkur ederim arkadaslar, çok sağolun gerçekten iyiki varsınız .. 🥰❤umarım hiçbiriniz yakalamazsınız.. 🙏

Merhaba kızlar
Ben daha önce şekerim çıktığı için yazmıştım. Ben 5 yılda 7 kayıpdan sonra doğal yolla hamile kaldım. Son 1 aydır sizin grubu takip ediyorum. Daha önce giremiyordum çünki zor bir süreç geçirdim herşeyden etkileniyordum. Şükür herşey yolunda ama açlık şekerimiz yüksek çıktı dün insüline başladım. Almanya da yaşıyorum. Bu süreçte burada yalnız olduğum için bilgilerinize başvurabilirim. Umarım herkes ve bende sağlıkla kucağımıza alırız meleklerimizi.

Ben maxi cosi cabriofix puset aldım oto koltuğu olarak da 1 yaşına kadar kullanırız bir de ilk hastaneye gidiş gelişlerde kullanırız diye aldım... benim için şarttı emniyet kemeri ile sabitleniyor alırken e bebekte anlatmıştı çalışan. 1 yaşından sonra büyük oto koltuklarına geçerim ama minnacık bebeyi o büyük koltuklara oturtamam gibi geldi o yüzden birazcık kısa süreli de kullanımı olsa aldım çünkü iki arabamız var yeri geldi mi eşimin yeri geldi mi benim arabama tak çıkar yapmam gerekiyordu 👍🏻E bebek indiriminden 839₺ ya almıştım 🌸 bence hem araba hem puset satılan setler var onlar da çok kullanışlı diyor tecrübeliler, ben indirimde bulmuşken aldım bebek arabasını henüz almadım ama beğendiğim bir model var onunla uyumluymuş.
Merhaba aldiginiz pusetin modelini paylasma imkaniniz var mi?

X