2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Merhaba ben 10 haftaligim ve bu yorgunluk bende de ara ara oluyor ama kisa sureli ve gebelde yemeklerden sonra oluyor...zaten hafif gogus hassasiyetim disinda hic gebelik belirtim bile yok ve benim de 3 kayibim var inanin bu belirtilere kafayi takarak psikolojimiz iyice bozuldu

Ben sirkeli su da da oturdum sirkeli suylada sürekli temizledim yok canım bende işe yaramadı malesef bende gittiğimde bakalım ne önerecek doktor bende kaşıntı yok aslında ilk başlarda vardı sonradan geçti ama o kesik süt beyazı akıntı devam ediyor

13 haftalığım ben de hala yorgunluk hissediyorum ilk haftalar gibi degil tabii ama gene de yorgunluk halsizlik mevcut , eski enerjimi özlüyorum ne zaman geçer merak ediyorumm

Aslında şanslısın.Bende de bulantı ve hic olmadı ama şu aralar çok yorgunluk var üstümde yataktan çıkmak istemiyorum.Kasik ağrılarım ara ara hafif hala oluyor.

Kızımda da mantar olurdum ben bulantılarım başladığından beri su içemiyorum haliyle vücudum da temizlenmiyor. Kaşıntı bende de yok ama akıntı hafif yeşile dönünce korktum bebekten dolayı. Bakalım artık cesaretimi toplamaya çalışıyorum

Benim de sarı sarı akıntı geliyordu bir de kaşıntı vardı muayenede söyledim fitil ve krem verdi. Ama vajinal bakmadı. Şubatın 10unda serklaj yapılacak Enfeksiyon falan olmaması lazım. Biraz rahatladım ama tam geçmedi

Ben oğlumda ebebek’den joie litetrax 4 aldım çok rahat ettim. Kullanımı çok pratik tek elle kapatıp açıyordum. tek kötü yanı biraz ağır ve kapanınca çok küçülmüyor.

Açıkçası muayene korkumu açıkça söyleyeceğim muayene etmeden ilaç verirse tmm derim çok üstelemem yani inşallah tez vakitte geçer bir daha da olmayız

Aslında şanslısın.Bende de bulantı ve hic olmadı ama şu aralar çok yorgunluk var üstümde yataktan çıkmak istemiyorum.Kasik ağrılarım ara ara hafif hala oluyor.
Kasik agrilari normal bende de arada oluyir rahim genisledigi icin...siz de sanslisiniz bulanti en buyuk problem zaten eger yoksa sukur

Pazartesi kürtaj olacaktım ama bugün feci bir sancıyla düşük yaptım kızlar. Rabbim kimseye yasatmasin doğum sancısının yarısı kadar sancı çektirdi
Canım çok geçmiş olsun Allahım tekrar sağlıklı sıhhatli nasip etsin. Zor bir süreç ama geçecek.

Vajinal muayene nasil oluyor.. hic yaptirmadim da merak ediyorum.. ne ile bakiyorlar..

Evet ya bulantı olunca su bile içirmiyor insana su hiç aklıma gelmezdi benim günde iki bardak içerdim şimdi sürekli aklıma geldikçe içiyorum ama su bile fayda etmiyor içiyorum 10 dk sonra lavabodayım yeşile dönmesi evet korkutucu inşallah atlatırsınız hemen bende artık bıktım 7. Haftamda başladı bu kesik süt beyazı akıntı 14. Haftamdayım hala devam hormanlardan yapıyor sanırım bende doktoru bekliyorum dediğim halde ilaç yazmadı illa idrar kültürü istedi hayırlısı olsun artık bekliyorum

Pazartesi kürtaj olacaktım ama bugün feci bir sancıyla düşük yaptım kızlar. Rabbim kimseye yasatmasin doğum sancısının yarısı kadar sancı çektirdi
Çok geçmiş olsun Allahım bir sonraki gebeliğinizde sağlıklı bir bebek nasip etsin inşallah çok zor bir durum Allahım kimseye yaşatmasın

Canim 30 kilo almak normal de değil iyi de degil. Burda bebisler icin saglikli olmaktan bahsediyoruz. Doktorlarımız da bu sebepten müdahale ediyor zaten bizim için değil. Alınan fazla kilo gebelikte seker oranini artırıyormus, bu da bebegin gelişimi açısından olumsuz bir durummuş. Diger yandan alınan fazla kilo iri bebek ihtimalini artırıyor ki bu da istenen bir durum değil. Hatta bugun gördüm bir doktorun sayfasında. Normal olan gebelikte +16 üzerine çıkmamak ki bebislerimiz saglikli olsun canım benim. Önceliğimiz onlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…