2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
ya dikkt et yorma kendini . ben tup bebekten aorna hic biraey yapmadim ev resmen toz yuvasi oldu ama gercektem umuraamiyorum . bulasik, supurge bide camasir haftada bir de toz aliyom baska hic bisi yapmiyorum utuye bayilan ben onu bile yapmiyorum . kolay hamile kalaniyoruz valla isler gucler beklesin

Selam Kizlar... 2 gün önce karnimda sanki birsey sagdan sola hareket etmis gibi bir his geldi. o an sasirdim, ne oldu, acaba ilk defa bebegimi hissettim mi diye ama sonra tekrar birsey hissetmedim.. acaba ilk haraketi olmus olabilir mi? yani sormak istedigim bir defa hisseden sürekli mi hisseder, yoksa ne kadar araliklarla kendini belli ettirir bebek??

aynen sana katiliyorum.. bende hamile kalana kadar ne cektim... evi isi suan umrumda degil valla. önemli olan bebeklerimiz :=)

evet fiyatlar oldukça yükselmiş tutumluanne,bebecruz ve sahibinden den bakıyorum ben aklında olsun belki işine yarar. Stokke daha eski modelleri ikinci elde daha uygun.

Geçmiş olsun canım inşallah bir an önce kurtulursun. Ben yeni evlendiğimde gittim kist için ve vajinal baktı ilki biraz rahatsız ediciydi ama hiç acımıyor merak etme sonra gebeliğin 6. Haftasında gittim yine vajinal bakılmıştı bu sefer hiç hissetmedim bile kesinlikle korkulacak birşey değil mantar için ne verdiğini banada yazarmısın bende mantar oluyor dedim son gittiğimde idrar kültürü istedi bir dahaki kontrole anca bakıcak ama bakteri çıkmış az miltarda zaten mantar daha öncede geçirdiğim için biliyorum bende geçmiş olsun korkulacak birşey yok hiç stres yapma

Aslında önceden böyle değildim. Daha fazla şaşıracağın bir şey söyleyeyim bu 2. hamileliğim. 7 yaşında bir kızım var ama nasıl geliştiyse neredeyse iki yıldır doktora gidemedim sürekli erteledim. Kesinlikle haklisin ilk geceden daha zor değildir bence de Sanırım bu konsantre olmak için iyi bir odak noktası
Bir ilaç verdi aslında jel gibi bir şey ama bulamadım dubai'de yaşıyorum ben. O da muayeneye göre ilaç vermek istedi. Çok hassas bir doktor bebek rahatsız oluyor diye uzun uzun kalp atışını bile dinletmiyor. Vereceği ilacı söylerim size de ama aynısını kullanmak doğru olmaz bence. Bu arada sirkeli suya oturabilirsin dedi bana kaşıntıyı rahatlatır diye.

Ben ortalığın pisliğini görünce sinir krizleri geçiriyorum evde eşimin de hiç umrunda değil anca ben söylersem süpürge acıyor.
Bugün sen uzan ben yapıcam dedi mesela kahvaltı bulasiklarini bile makineye koymamış

oyle oluyo bende bir ara takmistim kendisi yapim diyo ama yaptikca daha cok dagitiyor gibi hissediyom dedim en iyi kalsin bosver gelen giden yok zaten

Cinsiyet tahmini de aldık kızım olucak inşallah rabbim her isteyene versin inşallah kimsenin kucağını bos bırakmasın
Ne güzel bi haber ilk cinsiyet sizden oldu ilk prenses çok şanslısın kız evlat çok başka benimde bi lızım var sağlıklı olsun inşallah bi kız daha olur demenden alamıyorum kendimi

Bende vitamini içer içmez kusuyorum ik gündür içmiyorum malesef çok kötü yaptı beni

Merhaba hayirli haberlerle gelin insallahkorkulacak bisey yok ben 5 yillik evlilik surecimde defalarca alttan muayene yaptirdim...gerek enfeksiyinlar yuzunden ,gerek smear testleri gerek yumurtalik kontrolu gerekse gebelikler icin...gercekten korkulacak hic birsey yok sadec kasmayin kendinizi yeterli ..guzel dusunun gram acimayacak rahat olursaniz

Benim sukur yegenim var 20 yasinda o geldi yanima resmen kralice gibi davraniyor ne yemek ne bulasik hicbisey gormuyorum...hergun de temizlik yapiyor sagolsun.Rabbin bin kere razi olsun ondan yoksa esim de asla yapamazdi yapsa da hep bi eksik hep bi sinir krizi

Herkes hafif al baston rahat diyor ama bana göre yeni doğana travel uygun ben kızımda travel sistem kullandım 2 buçuk yıl sonrası bastonla geçmiştim evet traveller bastondan daha ağır ama sürüm olarak daha rahat oluyor bebek içinde kesinlikle en az bi iki yıl travel kullanılması daha sağlıklı diye düşünüyorum

Doğum zamanı Ağustos'un en sonu oldugu icin en son ben ogrenecegim cinsiyeti galiba Cinsiyet oylaması en başa nasıl tutturuluyor acaba merak ettim bizde de olsa keşke, eylül annelerinde yapmışlar ne güzel. Kime söylememiz lazım ? Editor mü yapıyor bunu?

Kızlar ben sali günü 12 haftali oluyorum.Ama vücudum çok bitkin, yorgun gibi hep uyumak istiyorum.Onceki kaybettigim gebeliklerimde bu durum gebeliğin ilk haftaları olurdu şimdi ileri haftalarda olunca bu yorgunluk,halsizlik dikkatimi çekti.Sizler nasılsınız??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…