2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Çok şükür her sey yolunda ama küçük bi panik yaşadık. Bi de agrım var geçen haftadan beri ondan da korktum ben
yaa , inshallah gecer tez zamanda 🙏🏼 bebisler yaramazlik yapiyor herhalde 😁 benimkilerde bu aralar hic ama hic uyutmuyo ama sukru bas donmem bayaa bir azaldi yavas yavas normallesiyorum

Kizlar bizde kontrole gittik bebisler 12+2 cok sukur ikiside iyi ama consiyet belli degil , ense kalinligi normal dedi . ikili yada fetal dna yaptirmamaya karar verdim simdilik , ins sorun cikmaz 🙏🏼 alisverise basladinizmi 😁 ben yurt ilk olarak dun aldim online bebek bezi , emzik , biberon ve krem / sampuan . sizler ne durumdasinizz 💕💕🧿🧿

Kızlar bu gün kokusuz çok yoğun kıvamda akıntı geliyor baya uzayan akıntı rengi çok açık sarı beyaz gibi tedirgin oldum var mı yaşayan iki gün üşüttüm biraz ondan olabilir mi
Banada oluyo bir kac gundur , sarimsi krem rengi uzayan akinti dedigin gibi bide idrarden sorna pecete sarimsi oluyo korktum ama sorna ciddiye almadim normaldir siye duaundum, acaba anormal bi durummudur

Banada oluyo bir kac gundur , sarimsi krem rengi uzayan akinti dedigin gibi bide idrarden sorna pecete sarimsi oluyo korktum ama sorna ciddiye almadim normaldir siye duaundum, acaba anormal bi durummudur
Merhaba benim de ayni durum...doktoruma sormustum normal demisti...bir de idrar rengimiz daha koyu gebelikte hormonlardan kaynakliymis

Bende sizin gibi 10+1 im şu an ve midemden çok problem yaşıyorum sabaha kadar uyuyamıyorum gece uyanıyorum bulantı, ağrı, yanma.çok zorluyor beni.doktorum ilaçta vermiyor 2.5 kilo verdim.
İnşallah en yakın zamanda gider bu problem
Benim de 6.haftadan 10.haftaya kadar mide yanmalarim oldu kasik ağrılarım oldu zamanla geçiyor mecbur dayanicaz suan 12+0 im ama dr vitamin verdi kapsül onun yüzünden mide bulantısı kusmam basladi ama mecbur dayanicam ultrasonda o minnak ayakları gördüm bir oynayisi vardi herseye değer Rabbım sağlıcakla kavuştursun yavrularımıza❤👼🏼🙏

Kızlarr akşamm bir rüya gordumm bir kizim olmuştu biz beyaz tenliyiz ama kizim esmerdi ismide Eyşan koymuşuzz 🥰 kiz cocuk benim icin hic fark etmiyor biz esimde konusmustuk kiz olursa eyşan erkekse ayaz diye gecen kocamda bir ruya gormus bir bebek verdiler kucagima senin cocugun dediler esmerdi diyo 😆 inanmalimiyim rüyaya 🤷🏼‍♀️

Canim benim eşimin kuzeni çok çok esmer, eşide çok esmer ,1 tane oğulları var o da çikolata gibi esmer. gecen sene kızları oldu sapsarı saçları var ve masmavi gözlü. Anaanne babaanne dedelerde esmer .doktor demisti belkide 4 5 kuşak öncesinden birine benzemiştir gen olarak.

Kızlar birşey sorcam. Şuan 8+6dayım ve sabah hani lutinus fitil geri akıyor ya afedersiniz. O akıntının rengi krem yavru ağzı rengi gibiydi. 🥺🤔😥İlkkez böyle oldu. Kanla karıştığı için mi böyle oldu acaba. Bilgisi olan yaşayan var mı ?

Canim benim eşimin kuzeni çok çok esmer, eşide çok esmer ,1 tane oğulları var o da çikolata gibi esmer. gecen sene kızları oldu sapsarı saçları var ve masmavi gözlü. Anaanne babaanne dedelerde esmer .doktor demisti belkide 4 5 kuşak öncesinden birine benzemiştir gen olarak.
Ay benimde bi arkadasim var bildigim tüm akrabaları anne baba esmer kız bembeyaz ve sarışın cok ilginç gerçekten

yaa , inshallah gecer tez zamanda 🙏🏼 bebisler yaramazlik yapiyor herhalde 😁 benimkilerde bu aralar hic ama hic uyutmuyo ama sukru bas donmem bayaa bir azaldi yavas yavas normallesiyorum
Bebisler degil ven yaramazlik yapiyorum. Hamile değilmiş gibi bütün işleri yapıyordum. Ilerleyen haftalarda bebeklerin baskısıyla daha da kısalacak iyice keyfim kaçtı. Neyse ki dinlenince uzunluk değişebiliyormuş. Cok çok iş yapma sen de önemli bu ölçümler bizde iki tane bebe var

Ay benimde bi arkadasim var bildigim tüm akrabaları anne baba esmer kız bembeyaz ve sarışın cok ilginç gerçekten

Bende sarışınım beyaz tenliyim .ailemde hep sarisin yesil gözlü .oglumda beyaz tenli sarışın. Eşimin ailesi esmer bakalım kızım sarişınmi esmermi olacak. saglikli olsunlarda

Size bugün yaşadığım kısa süreli gerilimi anlatayım
Benim rahim ağzım hassas. Ikiz bebek olduğu için de doktor her hafta rahim ağzını kontrol ediyor serviks uzunluğunu ölçüyor. Bu hafta kasıklarda agrım var dedim hemen baktı tabi.
Karından 10 dakika boyunca inceledi konuşmadan. Ben bi korktum bakıyor bakıyor hicbir şey söylemiyor vajinal bakalım dedi. Çatala ciktim ama aklımdan milyon tane şey geçiyor. Kesin serklaj yapılacak dedim acaba eve gidip gelmeme izin verir mi diyorum. Bi 3 dakika kadar da vajinal inceledi ama hiç konuşmuyor bu arada. Ölçüyor tekrar ölçüyor başka yere bakıyor falan eyvah dedim.
Neyse en son baktı 3 cm görememiş orda panik yaptırdı beni. Ama az daha ruhumu çatalda teslim ediyordum

Canim simdi gördüm çok gecmiş olsun. Dikkat et kendine sende iki bebiş var.

Canim simdi gördüm çok gecmiş olsun. Dikkat et kendine sende iki bebiş var.
Doktor iyi dedi de haftaya gel yine bakalım deyince anladım bi tuhaflık var. Haftama göre az da olsa kısaymış.
Ilerleyen zamanlarda daha da kısalacak nolcak böyle diyorum dinlenince uzayabiliyormuş meğer. 2 gündür uzanıyorum çarşamba tekrar muayene olcam bakalım değişmiş mi uzunluk.
Aman diyeyim rahim ağzı sorunlarınız varsa aşırı aktif geçirmeyin gününüzü. Doğuma kadar biraz sabretcez

Bizimkide oyle olacak herhalde esim ela gozlu beyaz tenli kumral saçlı ben aynı kıpriklerme kadar sarışınım ama eşimin babasi dedesi esmer anne tarafi sarışın e benim de bir tek annemin babasi baya esmer herhalde onara benzeyecek cunku eşimde ruyada yavrumuzun esmer oldugunu gordu bende ama o cinsiyet hatırlamiyor ben eyşanım diye sevdim 🥰 her rüya çikarmi acaba

Benim de problem doğum öncesi. Sürekli spor yapan rafine şeker tüketmeyen sağlıklı beslenen biriydim. Hamile kaldığımı öğrenince neyi yiyemediysem saldırıp yedim 🥺 bir anda 5 kilo aldım. Sporu da bıraktım ilk aylar olmaz diye, doktor söyleyince başladım şurada 2 haftadır ancak düzenli bi şeyler yapıyorum. Kilo veremedim aksine sürekli alıyorum. Dikkat ediyorum artık ama bana mısın demiyor. 🥺
Bedenin spora alışıksa hiç üzülme aldıklarını kolayca verirsin doğum sonrasında.Spor varsa zaten hayatında dengeliyecektir.

X