2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kaybettim bebeğimi. Kalbinin durduğunu öğrendim 3 hafta önceden durmuş. Pazartesi kürtaj olacağım çok üzgünüm. Sizler için dua edeceğim umarım sağlıkla kucaklarınıza alırsınız.
Canım çok üzüldüm Allah sabır versin tekrarını yaşatmasın inşallah. Rutin kontrolde mi öğrendin hiç belirtin yok muydu? 😔

Canım çok üzüldüm Allah sabır versin tekrarını yaşatmasın inşallah. Rutin kontrolde mi öğrendin hiç belirtin yok muydu? 😔
Hayır rutin kontrolde değil kanamam üzerine hastaneye gittim bu benim ikinci gebeliğimdi. İlk gebelikte de kanamam olmuştu ama yavrum tutundu. O yüzden bunu da pek önemsemeyip güle oynaya gittiğim hastanede yavrumun ölü bebek olduğunu öğrendim. 😔

Hayır rutin kontrolde değil kanamam üzerine hastaneye gittim bu benim ikinci gebeliğimdi. İlk gebelikte de kanamam olmuştu ama yavrum tutundu. O yüzden bunu da pek önemsemeyip güle oynaya gittiğim hastanede yavrumun ölü bebek olduğunu öğrendim. 😔
Ay çok üzüldüm canım Rabbim bi daha yaşatmasın. Cok bekletmeden yeniden verir inşallah sağlıklı bi bebek 😔

hepinize iyi dilekleriniz icin tesekkur ederim.

bhcg 12. haftadan itiberen dusmeye basliyir..ben henuz 9dayim. ultrasonda embriyi görülmedi. 8+5te gittim. gittigimde kese 6+2buyuklugundeydi. bu 6 ay icinde ikinci kaybimiz olmus olacak.

sizlere saglikli, mutlu hamilelikler ve huzurlu doğumlar diliyorum. dilerim bebeklerinizi saglikla kucaklariniza alisriniz. saglicakla kalin.
her şey gönlünce olsun gebito, senin de sağlıkla mutlulukla istediğine kavuşacağına inanıyorum. bugünler de geçer..

sabır dilerim..

Rabbim bir daha aynı acıyı yaşatmasın, çok büyük geçmiş olsun. Malesef benim de en büyük korkularımdandır kaybettiğimi anlamamak, üzülmeyin evladınıza sarılın onun kokusu sizi iyileştirecektirv🤲 En kısa zamanda tekrar hayirlı haberlerinizi almak dileğimle..

Kaybettim bebeğimi. Kalbinin durduğunu öğrendim 3 hafta önceden durmuş. Pazartesi kürtaj olacağım çok üzgünüm. Sizler için dua edeceğim umarım sağlıkla kucaklarınıza alırsınız.
Allah sabır versin 😞 Ben de yaşamıştım bir hfta öyle gezmişim kürtaj olmuştum Rabbim yaşatmasın kimseye çok geçmiş olsun😞

Kizlar yanlis anlamayin ama hamilelikde diyeti kilo vermeyi hic bir Doktor önermiyor hele yuruyus disinda sporu. Benim önceki hamileligimde plesanta previa vardi plesanta asagidaydi yani ve doktorlar bunu farketmemisdi bile. Ani bir harekette veya yoruldugumda plesanta bebekden ayrilip bebegi öldürebilirdi ve benide kanamadan. Birgun cok kanamam olunca farkedildi...Inanin 30 kilo alanida biliyorum dogumdan sonra 1 sene icinde manken gibi oldular... saglikla doguralimda kiloda verilir eski halimizden daha fit oluruz....

Allah sabır versin çok zor bır durum bilıyorum zamanla azalacak acın ama ınsallah tekrar hamıle kalacaksın 🤲🏼

Cok zor canim ama hayirlisi böyleymis.cok sukur bir evladin rabbim onu bagislasin size🤲 Kac haftslikken ölmüs:KK43: benimde cok kanamam var pazartesi tekrar gidicem dun bir sorun yoktu bebekde simdilik uzaniyorum hep

Kızlarr akşamm bir rüya gordumm bir kizim olmuştu biz beyaz tenliyiz ama kizim esmerdi ismide Eyşan koymuşuzz 🥰 kiz cocuk benim icin hic fark etmiyor biz esimde konusmustuk kiz olursa eyşan erkekse ayaz diye gecen kocamda bir ruya gormus bir bebek verdiler kucagima senin cocugun dediler esmerdi diyo 😆 inanmalimiyim rüyaya 🤷🏼‍♀️

Canım çok üzüldüm allah sabır versin 😔

Üzüldüm :KK43: Çok geçmiş olsun, bizlerin de ne olacağı garanti değil, risk her zaman her bebek icin var malesef. Saglikli olanlar devam ediyor, olmayanlar doğal seleksiyon dediğimiz şeyden dolayı ilerleyemiyor. Geçen sene bu zamanlar ben de sizin yaşadığınızı yaşadım. Bugün 9+4 üm o zaman da 9+4 te dusuk yapmistim. Gelisimi 6 haftada durmustu geç farkettik, doktor gebelik kucuk oldugu icin kürtaj taraftari degildi bekleyelim dedi. Zehirleme ihtimali olmuyormuş cunku. Ekstra bir şey yapmadım bekledim bekledim kendiliginden kanamam basladi ve dusurdum malesef keseyi ve bebegi gorerek 🙄 yipratti mi evet cok ama kurtaj olmadigim icin cok sevinmistim, sabır diliyorum size. Insallah zorluk cekmeden atlatirsiniz iyilesirsiniz hem bedenen hem zihnen. Yine olacak en hayirli zamanda 🙏
Çok geçmiş olsun. Umarım bir daha talihsizlik yaşamazsınız.
Malesef bu söylediklerinizi ben de eylül ayında yaşamıştım. O zaman bebek 13 haftalıktı. Covid yüzünden hastaneye yönlendirmediler, evde doğum yaptım diyorum ben ona çünkü herşey doğum gibi oldu. O zaman testler yapıldı ve bu şansızlık, herhangi bir sağlık sorununuz yok, reglinizden sonra hamile kalmanızın hiç bir sıkıntısı yok demişlerdi. Şimdi ise kese boş. Doktor pazartesi telefon edecek, bakalım neler söyleyecek.
Kurtaj olmayı ben de istemedim ve istemiyorum. Umarım sorunsuzca sonlanır. Çünkü kürtajın da riskleri var.

Çok geçmiş olsun. Umarım bir daha talihsizlik yaşamazsınız.
Malesef bu söylediklerinizi ben de eylül ayında yaşamıştım. O zaman bebek 13 haftalıktı. Covid yüzünden hastaneye yönlendirmediler, evde doğum yaptım diyorum ben ona çünkü herşey doğum gibi oldu. O zaman testler yapıldı ve bu şansızlık, herhangi bir sağlık sorununuz yok, reglinizden sonra hamile kalmanızın hiç bir sıkıntısı yok demişlerdi. Şimdi ise kese boş. Doktor pazartesi telefon edecek, bakalım neler söyleyecek.
Kurtaj olmayı ben de istemedim ve istemiyorum. Umarım sorunsuzca sonlanır. Çünkü kürtajın da riskleri var.
Daha kotusunu yasamissiniz insallah bu son olur siz de bir daha yasamazsiniz. Allah kimseye göstermesin, başka bir doktor şansınız varsa onu deneyin bence kolay degil yasadiklariniz. Baya yipratmistir anlayabiliyorum. En hayırlısı olsun sizin icin 🙏

Allah sabirlar versin. Çok üzüldüm. Ben de sizin gibiyim, 3 haftadir lekelenmem var. Arada kanama da oluyor. Hamilelik belirtileriniz devam ediyor muydu?

Ay çok üzüldüm canım Rabbim bi daha yaşatmasın. Cok bekletmeden yeniden verir inşallah sağlıklı bi bebek 😔

sabır dilerim..

Rabbim bir daha aynı acıyı yaşatmasın, çok büyük geçmiş olsun. Malesef benim de en büyük korkularımdandır kaybettiğimi anlamamak, üzülmeyin evladınıza sarılın onun kokusu sizi iyileştirecektirv🤲 En kısa zamanda tekrar hayirlı haberlerinizi almak dileğimle..

Allah sabır versin 😞 Ben de yaşamıştım bir hfta öyle gezmişim kürtaj olmuştum Rabbim yaşatmasın kimseye çok geçmiş olsun😞

Allah sabır versin çok zor bır durum bilıyorum zamanla azalacak acın ama ınsallah tekrar hamıle kalacaksın 🤲🏼

Cok zor canim ama hayirlisi böyleymis.cok sukur bir evladin rabbim onu bagislasin size🤲 Kac haftslikken ölmüs:KK43: benimde cok kanamam var pazartesi tekrar gidicem dun bir sorun yoktu bebekde simdilik uzaniyorum hep
Çok sağolun. 11 haftaliktim ama gittigimde 8 haftalikta durmuş gelisimi. Daha doğrusu 8 haftalikken gittigim rutin kontrolün ertesi günü durmuş kalbi. Ultrasonla bir alakası olabilir mi acaba diye düşünüyorum, her bebek için olmayabilir elbette ama olur mu olur bilemiyorum, tesadüf de olabilir tabii ki. Ama ben çok sık ultrasonu iyi bulmuyorum ayda bir yeterli diye düşünüyorum açıkçası...

Allah sabirlar versin. Çok üzüldüm. Ben de sizin gibiyim, 3 haftadir lekelenmem var. Arada kanama da oluyor. Hamilelik belirtileriniz devam ediyor muydu?
Hayır ben iki gebeligimde de hic belirti yasamadim hamilelik adina. Doktora gorundunuz mu gorunduyseniz ne dedi? Kahverengi lekelenme pek iyi sonuclar dogurmuyor uzgunum.

Çok sağolun. 11 haftaliktim ama gittigimde 8 haftalikta durmuş gelisimi. Daha doğrusu 8 haftalikken gittigim rutin kontrolün ertesi günü durmuş kalbi. Ultrasonla bir alakası olabilir mi acaba diye düşünüyorum, her bebek için olmayabilir elbette ama olur mu olur bilemiyorum, tesadüf de olabilir tabii ki. Ama ben çok sık ultrasonu iyi bulmuyorum ayda bir yeterli diye düşünüyorum açıkçası...
Ben malesef mecburum canım haftalık rahim uzunluğuna bakılıyor açılma riski yüksek 😓

X