2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Biz de haftada 1 gün gidiyoruz da eğer çalışabiliyorsam çalışayım 35-36. Haftaya kadar da doğumdan sonra 1 ay daha iznim oldun diye düşünmüştüm o zaman beni de calistirmazlar

Biz de haftada 1 gün gidiyoruz da eğer çalışabiliyorsam çalışayım 35-36. Haftaya kadar da doğumdan sonra 1 ay daha iznim oldun diye düşünmüştüm o zaman beni de calistirmazlar
Ben de bunu düşünmüştüm hani aktarayım diye bizim kurumdaki ortak fikir şu cb kararnamesini her halükarda uygularlar. Normalde hamilelerin doktor raporuyla çalışmaya devam etmesi doğum sonrasına izin aktarması Yönetmelikle düzenlenmiş durumda. Yönetmelik de normlar arasında Cb kararnamesinin üstünde. Ama şu an covid kapsamında kurumlar izindir çalışmadır Cb kararnamesini uyguluyorlar yani işleyişte durum böyle eğer ben farklılık yapabilirsem size de haber veririm

Teşekkür ederim canım eninde sonunda öğrencez az daha sabır bebişlerimizin sağlıklı olduğunu bilelimde hayırlısıyla
Aynen Sabir canim sagliklica alalim kucagimiza belirtilerin nasil? Benim migde bulantilarim kayboldu cok daha iyim artik biraz sislik var sivilcelerimde azaldi estrofemi biraktim ya o da baya etkiliyordu.. daha kontrolumede var simdiye kadar kalbi hic dinletmediler 2 subatta dinlicez inshaAllah hayirlisi bakalim

katılıyorum ztn basarılı olamadım . 92 filan alsam son atamada belki atanırdım . şuan çalıştıgım iş yerinin şartları iyi ama özel oldugu için müdür kaynaklı sıkıntım var . anlayışlı müdürü olan hamile arkadasım son haftasına kadar evden çalıştı mesela.
hayırlısı olsun napalım .

evet malesef yerine bakan personel yoksa izin verilmiyor.
hani sular duracaktı . akan sular falan .
bir bebek dogacaksa.
bence direk cimer e falan yazın yerinize bakan biri ayarlanabilir. yani işinizi tam bilmiyorum ama . yazık günah özellikle kamu da olsam sonuna kadar kullanırdım bu hakları.

Benim dogum yaptigim yıl kız yılıydi.ogün hastanede 15 kisi dogum yapmisti tek erkek benimkiydi. 2 ay öncesinde beşik almaya gittigimizde .dükkan sahibine besik alicaz dedigimde abla hic kiz bebek beşigi kalmadı siparis veriyoruz 1 ayda geliyor demişti. Ya bizimki erkek diyince oooooo abla dükkan senin bütün erkek besikleri elimizde kaldi deyip ekstra %20 indirim yapmıştı.

Kaç yılıydı o zaman?bakalım bu sene çoğunluk ne olacak? Beklemesi de çok zor ya.

Şişlik ben de devam ediyor progestandan karnım kocaman normalde göbeksizdim oyüzden davul gibi görünüyor aman yeter ki büyüsün göbüşlerimiz hep onu hayal ettim inş Bulantım ara ara hafif geldi gitti ama rahatsız edici boyutta hiç olmadı çok şükür iştahım iyiydi 4 kg almıştım bu ara iştahım kesldi hemen 2 kg vermişim, bir de çok çabuk yoruluyorum hemen yatmak istiyorum

Valla canim ben ilac felan kullanmadigim halde sisti 10.haftamda biraktim bu aralar kabizlik ve sislik normalmis.. aynen buyusunlerde yeterki herseye ragziyiz Yorgunluk 2ci donemde biraz azaliyormus bakalim gorecez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…