2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Arkadaslar merhaba gebeligin ilk haftalarinda bel agirisi yasayan varmi?20 dakikalik bel ve kasik agrim oldu bugun cok korkuyorum...bel agrilari genelde ileriki haftalarda olur diyorlar
Benim o. O kadar ağrıyordu ki resmen kırılacak gibi. Şuan 9 haftalığım azaldı resmen 8 den sonra.

Merhaba arkadaşlar. Benim gibi midesi bulanmadan hamileliğini geçirenler var mı? Hiçbir şey aşermiyor hiç birşeyden tiksinmiyorum. Sadece göğüslerim şiş. Acaba bebeğim sağ mıdır diye sürekli kuşku duyuyorum. Randevuma da daha çok var.

Teşekkür ederim canım bilmiyorum henüz gitmedim hastaneye doktor bir hafta sonra gel dediği içinde bekliyorum sonucu öğrenince haber vereceğim inşallah çok sağol sorduğun merak ettiğin için
E eymenayaz canım nasılsın merak ettim her şey yolunda mı?

oyle dusunme herkez farkli seyler yasiyor . ben 10 haftalik ikizlere hamileyim 5 haftadan sorna berbat duruma geldim kusma bulanti bas donmesi siskinlik agizda pis bir tat gece uyyamama gunduz uyku halsizlik benimki berbat geciyo . bazilarinki daha hafif ve rahat . ama 6 hafta bencede uzun ben 2 haftada bir gidiyorum

bende ayniyim ya 70 kilo ile hamile kaldim tup bebek sayesinde cok kilo aldim su an 73 kilo oldum gece bulantidan uyuyamiyorum ama butun gun yataktayim

Ikizlere hamileyim rahimde de kanama alanı var malesef süpürge bile açamıyorum ama oturduğum yerden vakit geçiriyorum. Çok şükür doğdukları günü hayal edebiliyoruz

benim meslegim var mühendisim . ögretmen olmak istesem onu da olurdum. ama özel sektör şartlarından dolayı formasyonu düşünmüştüm. valla maşallah size inanın cevremde sizin gibi ögretmen yok denecek kadar az.
ben ögrtmende olsam önce kendi saglıgım ile bebegimi düşünürdüm . herkes sizler kadar fedakar olamıyor.

evet pişman oldım ama iş iştem gecti covidle birlikte staj formasyonları falan kolayca verdi arkads.
ben o kadar kpss calıştım . ama nasip olmadı almam gereken puan en az 90 ken 82 ile atanılmıyor.
bebiş olsun dünyaya gelsin inş de vakit bulurmuyum bilmiyorum ama bulsam inanki denicem . birde ögretmenlikten mühendislige tamamlıyorlar artistik görünmek için ama alakası yok artık . her yerde müh fakultesi var . degeri yerlerde

herkes mühendisliği etiket olarak görüyor teknik ögretmenligi kücümsüyorlar . tabi bizde bunun böyle olmadıgını 7 yılda anca anladık . özel sektör bizi sömürünce .
devletin ve ögretmenligin gözünü seveyim

Her bir kelimesine katılıyorum. Mesleğin ne "mühendisim". Waow harika. Ne kadar kazanıyorsun ; asgari ücretten hallice. Özel sektörde artık yeni mezunları asgariden başlatıyorlar. Yazık günah.. o kadar yıl oku, sonra onun bunun ayağına paspas ol

bir de bayan olarak erkek agırlıklı bi bölümse kimse seni takmıyor. sanki senin beynin yok sen kazanöadın okumadın o okulu sanki.
makine elektrik inşaatcılar anlar beni.

canım peki senin kanaman olmuşmuydu. bende yemek bile yapmıyorum annemlerdeyim.2 haftadır
Benim 6.haftada bi kanamam oldu rahimde kanama alanı görüldü progesteron dozunu arttırdı. 2 hafta önce dozu düşürdü geçen kontrolde 2 tane biri 18 biri 20 mm kanama alanı gördü ultrasonda ama kanamam yok şu an. Takibe alcaz dedi başka bir sey demedi ilaç dozunu falan yükseltmedi. Kaybolmadıysa oksaparı kesicez dedi sadece.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…