2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bizde yeni doktordan geldik normalde 10+3 ama 10+1 cikti zaten adetim 1 gun supheliydi:) masallah herseyi olusmusdu. Ama bacak arasi bos geldi bana acaba 10 hafta cokmu erken cinsiyet icin:) bidahaki ultrasyon randevum 70 gün sonra😕 yani daha 2 aydan fazla var ögrenmeme... yurtdisinda böyle malefes:KK43: varmi cinsiyet tahmini olan eglence amacli tabi

Eklentiler

• 520A003D-575E-46CE-9A5D-839186D591F2.jpeg
    520A003D-575E-46CE-9A5D-839186D591F2.jpeg
    62,9 KB · Görüntüleme: 43
Bizde yeni doktordan geldik normalde 10+3 ama 10+1 cikti zaten adetim 1 gun supheliydi:) masallah herseyi olusmusdu. Ama bacak arasi bos geldi bana acaba 10 hafta cokmu erken cinsiyet icin:) bidahaki ultrasyon randevum 70 gün sonra😕 yani daha 2 aydan fazla var ögrenmeme... yurtdisinda böyle malefes:KK43: varmi cinsiyet tahmini olan eglence amacli tabi
Saglikla dogsun benim tahminim erkek ama bisey gordugumden degil sadece tahmin🙈

Benim dogum yaptigim yıl kız yılıydi.ogün hastanede 15 kisi dogum yapmisti tek erkek benimkiydi. 2 ay öncesinde beşik almaya gittigimizde .dükkan sahibine besik alicaz dedigimde abla hic kiz bebek beşigi kalmadı siparis veriyoruz 1 ayda geliyor demişti. Ya bizimki erkek diyince oooooo abla dükkan senin bütün erkek besikleri elimizde kaldi deyip ekstra %20 indirim yapmıştı.
bende 2014 de doğum yaptım benmde oğlum var ve tanıdığım çoğu kişinin de erkekti

hani sular duracaktı . akan sular falan .
bir bebek dogacaksa.
bence direk cimer e falan yazın yerinize bakan biri ayarlanabilir. yani işinizi tam bilmiyorum ama . yazık günah özellikle kamu da olsam sonuna kadar kullanırdım bu hakları.
sağlık personeli yerine bakan biri yoksa idari izin kurum insiyatifinde deniyor yani kimse alamadı gibi birsey ben yine deneyeceğim şansımı ama sanmıyorum verileceğini zaten 24 haftaya kadar sanırım bu idari izin olayı da kalkabilir.

bende 2014 de doğum yaptım benmde oğlum var ve tanıdığım çoğu kişinin de erkekti

Allah Allah belkide yaşadigim şehirle alakalidir. Benim hastanede espiri olsun diye telefonumu bile istemislerdi kızımızın ilerde damat seçenegi olsun diye gülmüstük.

Simdiye kadar ögrenen arkadasların cinsiyetleri kız hep sanki . Erkek yok sanirim henüz. Böyle bisey yoktur elbet ama 2021 kız senesi mi acabaaa🎀🤪
2016 haziran anneleri grubunda bebeginin cinsiyeti once kiz soylenip sonra erkek oldugu anlasilan 5-6 anne biliyorum o yuzden hemen emin olmamakta fayda var🙈 o zmn hic unutmam bi benim ki erkek herhalde moduna girmistim hatta😂😂

X