2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar günaydın 2-3 gündür kaburga batması yaşıyorum, sırtımdan göğüs kafesime kadar hayatımda hiç böyle birşey yaşamamıştım çok rahatsız ediyor var mı aranızda yaşayan ?

Bu aralar havalar bir sıcak bir soğuk belki üşütmüşsündür. Benim suanda yok ama oğlumda çok olmuştu kaburga ağrisi

Bu aralar havalar bir sıcak bir soğuk belki üşütmüşsündür. Benim suanda yok ama oğlumda çok olmuştu kaburga ağrisi
Hiç böyle birşey yaşamamıştım üşüttüğüm zaman bile, canım yanıyor ama mutluyum hamilelikte normalmiş araştırdımda, hamileyim ne güzel çok şükür Allah isteyen herkese versin benim gibi yıllardır hasretle bekleyenlere özellikle
Canım havlu ısıt koy ıyı gelıyor
Ah teşekkür ederim hemen yapıyorum

Aminn canimm cok sicakta iyi degil .birde bizim kanamamiz olduya. Ben omirilik ameliyatliyim hep oluyor agrilarim. Pamuklu atlet ve sirtima polar battaniye sariyorum.

Merhaba kızlar, Nasılsınız? Umarım her şey youlndadır. Mutlu pazarlar ! Dün 7+2 de doktora gittik kalp atışı duyduk Bize de cinsiyet tahmini yaparmısınız? Birde benim göğüslerim çok acıyıp ağrıyorbu bunu yaşayan var mı?

Eklentiler

• 20210109_144730.jpg
    63,6 KB · Görüntüleme: 36
  • 20210109_144723.jpg
    59,4 KB · Görüntüleme: 34
Merhaba hayirli olsun oncelikle...gogus agrisi ilk 2 hafta cok fazlaydi bende ben suan 6+5 im ve uzanirken pek bir hassasiyet yok ama kalkio wc ye felan gidecegim de bi anda dolgunlasip agriyorlar...saniirm kisiden kisiye degisiyor bu

Merhaba Rabbim kollariniza almayi nasip etsin saglikla...sizin 6. Gebeliginizmis bu gebeliginizde farkli olarak ne kullandiniz acaba

Kızlar günaydın 2-3 gündür kaburga batması yaşıyorum, sırtımdan göğüs kafesime kadar hayatımda hiç böyle birşey yaşamamıştım çok rahatsız ediyor var mı aranızda yaşayan ?
Günaydın, aynı durumu son iki haftadır ben de yaşadım.Ön Sol kalp izasindan arka sırt ve sol koluma vurdu,kaburga batmaları nefesimi kesiyordu, çok ağrılı geçirdim üstüne mide ekşimesi ve kusma ile birlikte yemek borusunun tahris ağrısı da sirta vurunca sol tarafıma ne yatabildim ne de kullanabildim. Sıcak havlu yaptım devamlı, ağrıyan bölgeye yüklenmeden hareket etmeye yatmaya çalıştım. Çok şükür genel olarak 3 4 gündür geçti sıkıntılarım, üşütme den ve hamilelik etkisi ile terleyip soğuma bir bölgeye yoğun yatış pozisyonu olarak düşündüm, geçiyor mutlaka ama

Bulantı ve mide ekşimesi yok şükür ama tarif ettiğiniz gibi kaburga ağrılarım çok rahatsız eden birşeymiş ne oturabiliyorum ne yatabiliyorum umarım dediğiniz gibi bir an önce geçer, teşekkür ediyorum

Merhaba Rabbim kollariniza almayi nasip etsin saglikla...sizin 6. Gebeliginizmis bu gebeliginizde farkli olarak ne kullandiniz acaba

Amin cok tesekkür ederim güzel Allah im isteyen herkese nasip etsin. Bu gebeligimde oksapar kan sulandirici igne ,coraspin 100 lük,folbiol folic asid ve progestan kullaniyorum.

Amin cok tesekkür ederim güzel Allah im isteyen herkese nasip etsin. Bu gebeligimde oksapar kan sulandirici igne ,coraspin 100 lük,folbiol folic asid ve progestan kullaniyorum.
Igne kaclik kullaniyorsunuz peki...bebim de 3 dusgum var sebebi bilinmeyen ve 4.ye gebeyim simdi 6+5 yarin nasip olursa kalp atisini dinlemeye gidecegiz..henuz hic bir gebeligimd ekalp atisi nasip olmadi....bu sefer ben de 0.4 oksapar igne,4 mg prednol bagisiklik baskilayici,intralipid serum ve coraspin 100 mg kullaniyorum....cok korkuyorum bunu da kaybedersem diye...surekli belirti ariyorum...benim suana kadar gogus agrim disinda bisey yoktu ki bu haftq o da bazen oluyor bazen olmuyor ...gecen hafta keseyi gormustuk...insallqh bu sefer ben de sagliklq qlirim kollqrima...Rabbim bize de nasip etsin insallah...biz isteyen herkese

Aynen benim de sağ göğsüm sola göre daha büyük.
Ay şu cinsiyetleri bi ogrensek de alışverişe başlasak artık internette ne güzel indirimler var her şeyi almak istiyorum alamıyorum

Ay sorma
ben kendim bebek kıyafeti satışı yapıyorum. Her gün elime o kadar tatlış modeller geliyor ki ; ben de cinsiyet öğrensem de hemencecik kendime de ayırmaya da başlasam diyorum salopetler hastane çıkışları tulumlar ; müşterilere gönderirken içlerim gidiyor

Ilacin dozajini kilona göre veriyorlar .normalde 0.4ml ,80 kg sonrasi 0.6ml dahada kilolulara 0.8ml kullandiriyorlar.
Bana doktorum test yapmisti kullanilan kan sulandirici yeterlimi diye.10günde sonucu çıkmıştı. 2 ayda bir bu testi tekrarliyacak. Bence sende doktoruna sirabilirsin. Ismi tam aklimda degil testin. Ama doktirun bilir.ona göre dozaji arttirir.

65 kg ben suan ama saglikla yarin duyabilirsem kalbini doktoruma mutlaka soracagim bu bahsettiginiz testi...sizin gogus hassasiyeti hep olmusmuydu peki bu haftalarda

Prednolu doktor banada vermisti sonra yan etkilerinin fazla oldugunu okudum baska bir doktora sordum kullanma dedi bende içmedim. Benimde belirtim çok olmadi.bence belirtilere takilma fazla. Gögüs hassasiyeti bir ara bende oldu sonra kesildi. Rabbim sag salim kucagina almayı nasip etsin insallah

Aminn.Rabbim biz isteyen herkese saglikla nasip etsin insallah

Kızlar aşırı derecede iştahsızlığım var karnım acıkıyor Anlıyorm ama bişey yiyesim gelmiyor bir sorun var ondan mı acaba sizde de var mı bu durum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…