2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar birşey sorucam 10 haftalık hamileyim nefes darlığı oluyor sizde de oluyor mu saki doğuma az kalmışta karnımın büyümesinden nefes alamıyorum gibi böle olan varmı

Kızlar aşırı derecede iştahsızlığım var karnım acıkıyor Anlıyorm ama bişey yiyesim gelmiyor bir sorun var ondan mı acaba sizde de var mı bu durum
Mutfağa giremiyorum öyle tiksinti var bende. Kokusunu aldığım hicbir şeyi yiyemiyorum ev yemeklerin den tamamen soğumuş durumdayım, süt hak getire asla içemiyorum. Vitamin, az meyve, az çorba, ayran arada simit idare etmeye çalışıyorum o da mide bulantim olmasın diye.Ilk haftalarda ki gibi iştah da yok hatta baya yok. Ben de 12.ci haftayi atlatayım diye bekleyenlerdenim, yarı aç yarı tok idare ediyorum bakalım

Hepimiz aynıyız kızlar inanın kahvaltı ile duruyorum mutfağa geldim şimdi bakınıyorum ne yesem diye midem kaziniyor ama bulantidan birşey istemiyor canim daha 8+0 günlerde durmuş gecmiyor sanki yemek falanda pişiremiyorum ablam sağolsun akşam yemeğinde ona iniyoruz

Yesen dert yemesem dert bende 10+0 dayım 12. Haftada geçer die umuyorum ama şimdi birde 3 4 gündür nefes darlığı başladı

benim midem yanıyor.
önceden midem bulanıyordu 3-4 gündür artık yedigimi de kusuyorum.
prilam diye hap verdiler ama atmak istemiyorum. o hapı atıp 2 gün sonra kanama görğnce o haptan da korktum

Canım dayandım çünkü geleme dedi bana 4 hafta sonra gel dedi ama aşırı merak ediyorum ne durum da bebiş

12.haftada gidersen cinsiyetide söyler belki. Banada normalde artik ayda bir gelmen lazim ama kanama alani oldugundan 15günde bir cagiriyorum dedi. Sen ayin kacinda gideceksin

benim midem yanıyor.
prilam diye hap verdiler ama atmak istemiyorum. o hapı atıp 2 gün sonra kanama görğnce o haptan da korktum
Miden yanıyorsa gaviscon iç canım iyi geliyor.

benim midem yanıyor.

Benimde sürekli yaniyor. Ilk zamanlar soguk sütü yudum yudum içince gecerdi ama 1 haftadir o da fayda etmez oldu.

Miden yanıyorsa gaviscon iç canım iyi geliyor.
ilaç ya fa hap kullanmıcam cnm.
yapacak bişi yok . katlancam eskiden ilaç mı varmış.
güvenmiyorum artık surup ilacada .
aç kaldıgım için tüm vitaminlerin oldugu folik asitli bir hap kullanıyorum o kadar

benim midem yanıyor.
Prilam bende kullanıyorum canım kanamın onunla ilgisi yok ben sabah 1 tane akşam yatarken 2 tane alıyorum mide bulantısı için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…