2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Hayır hiç bir bilgim yok. Birazda bu cahilliğim yüzünden bu foruma katıldım. İnşallah sizlerin sayesinde buradan öğrenip araştırarak fikir sahibi olucam
cok normal hepimiz zamanla ogreniyoruz, hersey sizin icin cok yeni. bu sayfadaki anlatımi begenmistim ben. isterseniz siz de googla a fetal dna testi yazip arastirabilirsiniz.

Bu hamileligimde cok erken basladi bulantilar sudan bile midem bulaniyor susuyorum icince kusuyorum... suya hasret kaldim resmen. Kizlar gögsü sisen varmi benim simdiden buyuduler normalde doguma yakin siser

Bu hamileligimde cok erken basladi bulantilar sudan bile midem bulaniyor susuyorum icince kusuyorum... suya hasret kaldim resmen. Kizlar gögsü sisen varmi benim simdiden buyuduler normalde doguma yakin siser
Hamilelik öncesi 80 beden göğüslerim 10.hafta itibariyle 100 beden oldular. Çok sertleştiler ve acıyorlar. Bu büyüme doğuma kadar durur inşallah yoksa naparım bilmiyorum.

Merhaba herkese benim 6. Hafta ultrason görüntüsü bu, bebek sağda mi solda mi hiç çözemedim ortadaki yuvarlak nokta beslendiği keseymis bır de yakınlasinca netlik de bozulmuş sanki

Eklentiler

• IMG_20210109_231631.jpg
    IMG_20210109_231631.jpg
    92,5 KB · Görüntüleme: 50
Canım benim sağlıklı olsunlar da bekleriz napalım 🤗 hareket etmeye de başlarlar inşallah o zamana dek yani şimdi de hareket ediyorlar da.. biz hissederiz.. 🙏
Hareketi kimi 16.haftadan sonra hissettim demiş. Bazıları 20.haftadan sonra hissetmiş o konu da cinsiyet meselesi gibi sanki ne zaman olacağı belli değil tam.
Bari hissetsek iyiler mi değiller mi onu anlarız hareketlerden 😍

Aynen ya hassaslik var ve sag gögsum daha buyudu. Genelde kiz cocuklarinda gögüs buyur derler bakalim teori tutucakmi:)
Aynen benim de sağ göğsüm sola göre daha büyük.
Ay şu cinsiyetleri bi ogrensek de alışverişe başlasak artık internette ne güzel indirimler var her şeyi almak istiyorum alamıyorum 🤣

Hareketi kimi 16.haftadan sonra hissettim demiş. Bazıları 20.haftadan sonra hissetmiş o konu da cinsiyet meselesi gibi sanki ne zaman olacağı belli değil tam.
Bari hissetsek iyiler mi değiller mi onu anlarız hareketlerden 😍
Ben oglumun hareket ettigini hissettigim gunu hatirliyorum 17+4du. Karnimda damar atmasi benzeri bir durumdu.

Kızlar günaydın🌞 2-3 gündür kaburga batması yaşıyorum, sırtımdan göğüs kafesime kadar hayatımda hiç böyle birşey yaşamamıştım çok rahatsız ediyor var mı aranızda yaşayan ?

X