2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Benim sat 14 kasimdi bugun 6+1im siz 6+0siniz yani. Dra ne zmn gitmistiniz? Ben keseyi 5+5de gordum ama herkesin ayni olacak diye birsey yok sorun yoktur insallah

Canım kalp atışını var doktor dinletmedi yoksa daha başlamadı mı kalp atışı. Kan sulandırıcı kanama yapabilir evet. Ama yarını bekleme bence doktora git iğne gibi falan bişey verir

Mrb kızlar çok yorgun düşüyorum midem bulanmıyor ama hep tiksinti haldeyim ve bu hafta işe gitme sırası benim hayırlısıyla şu 1 ayında atlatsaydık. Biraz daha rahat döneme geçerdik.

Canım bende erken ogrendıgımde 28 di sonra yukselmeye basladı senın degerınde baya bır artıs gostermıs degerım 3700 ken ve 6.haftada gordum keseyı doktorum dıs gebelık olsa bu kadar buyuk artıs gostermez dedı ve dedgı gıbıde oldu sende içini ferah tut gec dollenmedendır ınsallah senınkıde

Ilk ikisinde de 6 hafta civari basladi. Ilki 12. Hafta civari bitti. 2.daha uzun surdu ama o tukurmeye dondu 6 aya kadar nerdeyse. Yatalak olmustum. Simdi 5.haftadan bulantilar basladi kusma henuz yok sukur. Digerleri gibi olursa cocuklarim rezil olur resmen. Cok korkuyorum o yuzden.

Benim sat 14 kasimdi bugun 6+1im siz 6+0siniz yani. Dra ne zmn gitmistiniz? Ben keseyi 5+5de gordum ama herkesin ayni olacak diye birsey yok sorun yoktur insallah
İnşallah bakalım simdilik bir sorun olmadığını söyledi doktora cuma gittim kesem gözükmeyin kana baktı betam 2473 cıktı salı tekrar gideceğim

Tam 6 haftalık oluyor gebeliğiniz sağlıkla ilerlesin inşallah. Bazen geç görülebiliyor evet endişe etmeyin bikaç gün sonra görünür.

Ayy inşallah canım böyle mesajları gördükce icim rahatlıyor İnşallah salı günü görürüm

ben de halsizlikten ölüyorum . ilaç kullanan varmış ama inş bebege zararı olmuyordur bende doktora soracagım .
perşembeye kadar dayanabilirsem . ruh gibiyim bişey yemek istemiyorum

Canım bende senin gibiyim sat 15 kasim bende 14 unde öğrendim 5+5te gittim kese görünmedi Çarşamba yine gideceğim inşallah görünür bende stres yapıyorum çok fazla tabi çok gereksiz ama sanırım hormonlar etkiliyor inşallah bizlerde alırız hayırlı haberleri

İnşallah canım aynen gereksiz bir stres oluyor sağ salim inşallah kesemizi bebişimizi daha sonra kalp atışını görelim

Kızlar uygulama olarak ne kullanıyorsunuz? Bende suan pepapp ,happy mom, flo ,pregnancy tracker var hepside ayrı ayrı güzel ama hangisi daha dogru onu bilmiyorum zamanla görüp dogru göstermeyeni sileceğim

Kızlar uygulama olarak ne kullanıyorsunuz? Bende suan pepapp ,happy mom, flo ,pregnancy tracker var hepside ayrı ayrı güzel ama hangisi daha dogru onu bilmiyorum zamanla görüp dogru göstermeyeni sileceğim
Yalnızca happy mom var bende onu beğeniyorum gayet başarılı ama varsa daha iyi bı uygulama önerisi olan yazsın bizede

Ayy inşallah canım böyle mesajları gördükce icim rahatlıyor İnşallah salı günü görürüm
Benim beta değerim 5000 iken dr görememişti vajinalde bakmıştı, sonra betam yüksek cıkınca tekrar detaylı inceledi bastırarak baha rahim şeklinden dolayı köşede küçük görünmemiş dedi. Sizinde belki öyle bir durumdur stres yapmayın

Merhaba benm sat 19 kasım 21 aralıkta öğrendm ama beta 72 çıktı daha sonra 2 şer gün arayla kan verdim 216 ve 535 çıktı doktorum tekrar vermene gerek yok perşembe günü falan gel o zaman muayene edelim dedi umarım görünür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…