2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Onların da bizden başka kimsesi yok ben çocuğum olacak diye de elimin tersiyle itemiyorum ne yapayım o da bir can. Evde bakılan tüm aşıları tam hayvanlardan herhangi bir problem olacağını sanmıyorum. Ne yediğini içtiğini biliyorum temizlik konusunda da köpek olduğu için bizde her dışarı çıktıktan sonra eller ayaklar yıkanıyor doğumdan sonra da en yakın arkadaşı olacak şimdiden göbüşümde yatıyor

Kızlar iyi aksamlarrrr modum çok düsük yazamiyorum. Bugün 7+5 olduk bulantilarim tamamen gecti. Bulantim var diye şikayet ediyordum simdide gecti diye korkuyorum. Sadece sol kasık agrim var.
Cuma kontrolüm var
Mrb cnm benim bulantı karım olmadı tiksinti vardı benimde geçti ve bugun benimde sol kasığı agrıyordu bildiğin kesenin olduğu kısım senle günlerimiz çok yakın korkma bence normal

Toxoplazma igg ve igm testleri yapmışsnzdir illaki gebelikte o testler yapılıyor rutin olarak ona bi bakin hayvanlardan geçen parazit olup olmadığı anlaşılması için yapılıyor. Igg yüksek çıkması bağışıklgnzn olduğunu gösterir.
Bende kedi besliyorum hic dışarıya çıkmadı çiğ et yemedi aşı da yaptırmadım 7 haftalik da hamileyim hicte yanımdan ayırmadim.. Bi sorun olmaz merak etmeyin yediği içtiği belli ev kedisi.. Zaten sokaktaki bazi kedilere de çiğ ve kötü beslenmeden kaynaklı bulaşıyor parazitler kuru veya pişmiş yaş mama yiyen kedilerde olmaz

Daha geçen hafta öğrendim, sağlık ocağında biyokimya, hormon hemogram gibi birçok kan tahlili yapıldı ama içinde igg igm olduğunu sanmıyorum. doktor da üç hafta sonra çağırdı o da bir tahlil istemedi henüz.

Daha sonraki haftalarda isteyecektir çünkü rutin tahliller demişti demekki belli aralıklarla yapılıyor..
Ben hamile kalmadan önce de 2 kez farklı doktorlar da istemişti bu testi toplam 3 kez verdim. Demekki önemli ki sürekli istiyorlar

Benden hiç isteyen olmadı desem, yeridir. Belki de yeni diye, hiçbir fikrim yok.

Mrb cnm benim bulantı karım olmadı tiksinti vardı benimde geçti ve bugun benimde sol kasığı agrıyordu bildiğin kesenin olduğu kısım senle günlerimiz çok yakın korkma bence normal

Insallah canimmm. Bu cumayida atlatsam belki biraz içim ferahlicak. Evet gunlerimiz çok yakin.insallah dogum zamanlarinida konusmak nasip olur

Çok çok sevindim senin için Allah'ım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Muhtemelen bu gece uyuyamam, yarın da doktorumu ararım.
Ay ciddimisin başta da dedim ama ev kedisinden bişey bulasmiyor.. Tam emin olmamakla beraber, iç ve dış parazit aşısı yapılmışsa ve piresizse zararsz demektir diye tahmin ediyorum.. Yoksa başka neyden ne bulascak mantıken düşündüğünde.. Bacım şimdiden takıntı yapma daha bunun kesesi var boyutu var yolkuvar kalp atışı bebek boyu haftasıyla uyumlu mu tarama testleri temiz mi kaygısı vs vs şimdiden böyle takılırsan işin zor söyliyim

Rabbim bir daha yaşatmasın canım. benimde 5 kimyasal 1 kürtajim var.insallah bu sağlıkla devam eder. Tek isteğim oğluma saglıklı bir kardes.
İnşallah canım ya rabbim size bağışlasın inşallah bir daha yaşatmasın o kötü günleri gerçekten çok zor kaldırması kolay değil çok iyi anlıyorum seni

Yemek kaşığı içseydin sanki az olmuş nasıl gezecek bi damla şey onca bağırsağı
Ay içtim de tabi bide sen bana sor
üzerine bende çikolatalı süt içmiştim ama işe yaradı bence değer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…