2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Progesteron az gelmis olabilir dedi canim düşük riski var dedi yat dinlen kalkma bikac gun hic dedi oyle igne yanina fitil ekledi
Anladım canım mümkün olduğunca dikkat etmeye bak sen de. Allah’ın izniyle atlatırsınız beraber bebeğinle bu zamanları, 13-14ten sonra daha rahatlıcaksınız

Merhaba kızlar bugün dr a gittim.kese büyümüş yanlis anlamadıysam 2cm dedi.karından baktı.alttan bakmaya gerek yok dedi.10 gün sonra gel kalp atışını duyarız dedi.benim haftamda karından kalp atışını duyan var mı? .6+1 im.

Yok görmedim canım ya daha belli olmaz karından dedi dr.alttan bakmaya da gerek yok dedi.
Doğru demiş canım iyiki bakmamıs alttan riskli bence ben ilk gebeligimde bir kere alttan baktirmistimkese görünmüyor diye ve dokuz ay boyunca ara ara hafif zorlansam kahverengi lekelenme oluyordu çok değil bı üç dört kez falan ama yinede ondan mı öyle oldu acaba diye düşünmüyor değilim ikinci oğlumda bakmadılar öyle birşeyde yaşamadım gayet sağlıklı bır gebelik geçirmiştim

Kızlar su adet sancısı gibi agri çok tedirgin ediyor beni ya ne zaman geçecek diğer çocuklarımda da böyle miydi hiç hatırlamıyorum 🤔

Merhaba, iyi akşamlar herkese. Akşamüstü test yapmıştım bu şekilde çıktı. Bi kereden bişey olmaz demiştik olmuş galiba🙈
20201222_180206.jpg
. Ben folik asit veya başka birşey de kullanmadım hiç. Şimdi ne yapmalıyım yardımcı olabilir misiniz? Bu arada bat 25i

Merhaba, iyi akşamlar herkese. Akşamüstü test yapmıştım bu şekilde çıktı. Bi kereden bişey olmaz demiştik olmuş galiba🙈Eki Görüntüle 2745706 . Ben folik asit veya başka birşey de kullanmadım hiç. Şimdi ne yapmalıyım yardımcı olabilir misiniz? Bu arada bat 25i
Oncelikle hayirli olsun
Folik asit kullanmaya su andan itibaren baslayabilirsiniz. Beta hcg degerini ogrenmek icin bir kan testi verebilirsiniz. Ben ilk bebegimde besinci haftada keseyi gormustum 6. Haftada ise kalp atisini duymustuk.

Oncelikle hayirli olsun
Folik asit kullanmaya su andan itibaren baslayabilirsiniz. Beta hcg degerini ogrenmek icin bir kan testi verebilirsiniz. Ben ilk bebegimde besinci haftada keseyi gormustum 6. Haftada ise kalp atisini duymustuk.
Folik asit ne kullanıyorsunuz öğrenebilir miyim? En iyisi teste devam edip 5. Haftayı beklemek o zaman. Teşekkür ederim cevabınız için❤️

Folik asit ne kullanıyorsunuz öğrenebilir miyim? En iyisi teste devam edip 5. Haftayı beklemek o zaman. Teşekkür ederim cevabınız için❤️
Ben folidose kullaniyorum. Ben ilk gebeligimde beta hcg testi yaptirmistim ama bunda testteki kirmizi cizgi o kdr koyu cikti ki kan testi vermeye gerek gormedim🙈 persembe 5+5 oluyorum bakalim neler olacak. Bu arada cig ete dokunmayin maydanoz yemeyin bitki cayi tuketmeyin boyle bir takim detaylar var dra gidince sizi daha iyi bilgilendirecektir. Hepimiz icin hayirlisi olsun insallah 💜

Ben folidose kullaniyorum. Ben ilk gebeligimde beta hcg testi yaptirmistim ama bunda testteki kirmizi cizgi o kdr koyu cikti ki kan testi vermeye gerek gormedim🙈 persembe 5+5 oluyorum bakalim neler olacak. Bu arada cig ete dokunmayin maydanoz yemeyin bitki cayi tuketmeyin boyle bir takim detaylar var dra gidince sizi daha iyi bilgilendirecektir. Hepimiz icin hayirlisi olsun insallah 💜
Merhaba aranıza yeni katıldım. Özellikle bu çiğ et meselesini çok merak ettim? Ne sakıncası var acaba? Çünkü öğrenmeden önce dokunmuş olabilirim

Olsun canım bunlar tatlı rahatsızlıklar 🥰 Bebişlerimize ve bize Allah'ım sağlık sıhhat versin. Bugün biz de çok şükür güzel pıt pıt seslerini duyduk. Adağım vardı imzamı ekledim ben de 🙏 dualarını esirgemeyen tüm hamişleri öpüyorum ❤️❤️❤️❤️😘😘
Oyyy maşallah rabbim pit pit hareketlerini hissetmeyi de nasip etsin canım.cok sevindim.darısı bize inşallah 😊

😁 Siz ne zaman yapmıştınız testinizi bat geçmiş miydi? Teşekkür ederim😊 inşallah sağlıkla koklamak da nasip olur 😁❤️

Merhaba aranıza yeni katıldım. Özellikle bu çiğ et meselesini çok merak ettim? Ne sakıncası var acaba? Çünkü öğrenmeden önce dokunmuş olabilirim
Hayirli olsun :) toksoplazma ile ilgili oldugunu hatırlıyorum hos ben de dokunmustum ama cok sukur birsey olmadi. Marul v.s. icin de aynisi gecerli. Dra gidince size test yapilacak toksoplazma geciriyor musunuz bakilacak. Baska testler de yapiliyor ama cok zmn gecince cogu seyi ben de unutmusum

X