2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Herkese günaydın kızlaar
Benim kızım 22 günlük. Emmeden asla durmuyor bu normal mi sizce? Yani yarım saat emziriyorum bitiyor sonrasında hemen ağlamaya başlıyor. Ne yapacağımı şaşırdım inanın. Tuvalete dahi gidemiyorum hep memede olacak. Başına gelen var mı?

Merhaba arkadaşlar sizden dua bekliyorum doğum sonrası 6 günnsüren siddetli baş ağrım geçtiği gün hafif ateş ve eklem ağrısı yaşadım 3. Günde test verdim ve pozitif çıktım hastanede bulaştığını düşünüyorum çok moralim bozuldu bebeğim 10 günlük koku tat gitti boğaz ağrım var ayrı oda da kalıp sadece emzirmeye gidiyorum ama bulaştı mı bilmiyorum

Geçmiş olsun. Allahım şifa versin

Uzamış anne sütü sarıligi dedi doktor ama isterseniz hematoloji ye bı gösterin dedi belki başka biseydir dedi canım sıkıldı ilk oğlumda geç atlattı sarılığı ama bu daha uzun sürdü gibi

Çok geçmiş olsun inşallah çabucak atlatirsiniz o kadar arttı ki bu hastalık hastaneye gitmeye korkuyor insan.. Emzirdikce süt onu korur umarım moralinizi yüksek tutmaya çalışın..

Son zamanlarda bir salgın daha varmış ateş, ishal ve kusma belirtileri olan benim büyük oğlumda okula başlar baslamaz ona yakalandı nasıl okula gidecekler bu hastalıklarla bilmiyorum rabbim evlatlarımızı korusun

başına gelmeyen var mı bilmiyorum. Benimki de emiyor yarım saat 1 saat sonra uyuyakalıyor, 10 dk sonra uyanıyor doymadan yattığı için tekrar meme. Kaç kere tuvalete gittikten sonra ağladığı için işimi görmeden çıktığımı sayamadım. Acıkınca meme, kaka yaparken meme, gaz çıkartırken meme, Afganistan’da olay var meme, bilmem nerde hortum çıktı meme. Meme istemek için hep bir bahanesi var yani tospikin. Gecem yok gündüzüm yok bunları yazarken de memede zaten. Bununla ilgili konu bile açmıştım.

Çok geçmiş olsun inşallah çabucak atlatirsiniz o kadar arttı ki bu hastalık hastaneye gitmeye korkuyor insan.. Emzirdikce süt onu korur umarım moralinizi yüksek tutmaya çalışın..
Moralim hiç iyi değil ya sürekli ağlayasım geliyor doğum yaptığımdan beri ağrısız bir günüm olmadı doğru düzgün ilgilenemedim bebeğimle oğlumda da böyle olmuştum zehirlenmiştm 20 gün 40 derece ateş ve ishale gezmiştim yine aynı durumdayım ona moralim bozuluyor

Açıldı gibitekrar dr gittim kendi iyileşecek dedi. Açılan yer nasıl kendi birleşecek anlamadım. Akşam wc de yıkanırken elimle kontrolde tamamen açıldığını hissettim
Vitamine bir süre daha devam et, hücreler yenilensin o bölgede deri kendini çabuk toparlar takma kafana ağrın sizin kalmamıştır artık öyle rahatsız edici,bir kere farkettik ya o açılmayı sanki hep aciliyormus gibi de gelebilir belki tatlım, umarım zamanla kaynama tam biter. Sen yine de kontrollerini aksatma, ben daha korkumdan gidemedim kurcalatmak istemedigim den kötü birşey duyarım dikişlerin tutmamış vs der diye kendi haline biraktim

Benimki yeni yeni bıraktı bir süre bizde böyle devam ettik. Doymaya başlayınca azaldı, memede uyumak onlara güven veriyor sanırım, bazen benim bebenin karnı tok biliyorum ama istiyor sanirsin günlerce aç bırakmışım memeye gelince iki lop lop sonra bayılıp gidiyor ☺ Zamanla düzelecekler, ben kaç defa köpüklüyken duştan çıktığımi biliyorum

Çok geçmiş olsun canım, Allah acil şifalar versin Ben de haftaya ameliyat olacağım, doğumdan itibaren bebeğime bakamadım, bir süre daha bakamayacağım, seni çok iyi anlıyorum, inşallah en hafif şekilde atlatırsın, bebeğine de bir şey olmaz Hepsi geçecek, şu an bünyemiz çok hassas, her şey yoluna girecek, içini ferah tutmaya çalış canım

Canımm rabbim şifasiz dert vermesin moralini hiç bozma bugünlerde geçip gidecek inşallah. Baş ağrın çok şükürki nörolojik değilmiş çok sevindim.

Açıldı gibitekrar dr gittim kendi iyileşecek dedi. Açılan yer nasıl kendi birleşecek anlamadım. Akşam wc de yıkanırken elimle kontrolde tamamen açıldığını hissettim

Canım sen fazla kurcalama vücut kendini yeniliyor tamir edecektir kendini.

Çok geçmiş olsun Bu hastalıkta moralin de çok önemli kendini bırakma, dermansız dert vermesin Allah. Geçecek onu düşün. Ben farkında değildim bebeğime de bulaşmadı hiç sorun olmadı. Doktorda bebeklere bişey olmaz stres yapma demişti. Sen kendine iyi bak, toparlan, acil şifalar

Benımde oyle malesef oğlum mosmor oluyor ama yok yapmıyor ben kayısı suyu ıcmıstım ıyı gelmstı ama sımdı oda etkı etmıyor doktorda normal dıyor Cocugun canı cıkıyo

Gecmıs olsun benımde bebegım ya saga koyuyor kafayı ya sola doktor ayakta tuttu normal dedı ama suan bılemedm

Dun cocuk doktorumuza ayni seyi sordum...cocugu biz tam doyirmadan yataga koydugumuz icin surekli uyanip.meme istermis...doktordan donunce 1.5saat araliksiz emzirdim..memede yatinca ayak altina fiskeler vurdum ki uyanip tam doysun...velhasil artik memeden ogurmeler baslayinca doydu deyip yerine koydum ilk defa 3saat araliksiz yatti...siz de deneyin mutlaka...doktorun dedigi de sakin memede uyuklamasin...daha soguk yere gecin ,uzerini acin,ufak cimdikler atin yeterki memede uyumayil tam doysun dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…