2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Gerçekten şikayet etmek gerek canım sana bşey yapamadı uyanık davrandın bir başkasının başını yakabilir Allah iyilerle karşılaştırsın

Allah korusun ya bazılarını anlamak o kadar zor ki senin tüp bebek doktorun gebelik takibi yapmıyor mu? Acıbadem e gidiyordun öyle değil mi?

Gerçekten şikayet etmek gerek canım sana bşey yapamadı uyanık davrandın bir başkasının başını yakabilir Allah iyilerle karşılaştırsın
Aynen canım o yuzden şikayet edecegım başka birine bunları yapamasın.. dikkat edın diye yazdım hepımızın başına gelebılır Allah korusun

Benimde gögüslerim acimiyor artik. Midem cok şiş .ve bulantim var cok.hicbirsey yiyemiyorum

Ay Allah korusun ya. O kadar uğraş ver gözyaşı dök doktor kalbi atmıyor diye 5 haftalık bebeği kürtajla alacakmış az daha.
Bazı doktorlar kürtaja çok meraklı oluyorlar gerçketen anlamıyorum

Allah yardımcın olsun canım bende dün bir hevesle yaptığım salatayı bir kaşık alır almaz bıraktım soğan ağzıma geldi diye gazda çok var sanki hergun gaz yapacak şeyler yiyormusum gibi
Aynen canım bende düşünüp duruyorum patates gaz yapar mı diye Gebelikten dolayı bilhassa dikkat ediyorum zaten de dediğin gibi sanki her şey gaz yapıyor.

Canim hayirli olsun. Böyle bir haber bekliyordum senden.

Kasıkta bende de oluyordu canim ama bu dediğim vajinada ki batma hissi..Oldumu sende hiç böyle ignelenme hissi.

Ay Allah korusun ya. O kadar uğraş ver gözyaşı dök doktor kalbi atmıyor diye 5 haftalık bebeği kürtajla alacakmış az daha.
Bazı doktorlar kürtaja çok meraklı oluyorlar gerçketen anlamıyorum
Sorma kuzum ya bi de tüp bebek doktoru olmadığı halde embrıyolarını getır ben transfer yapım dıyo ben orda kürtaj olcakmışım onu sındırmeye calışıyorum ne oldgnu bıle anlamadım kasap et derdınde koyun can derdınde zaten zor anne olmuşuz ne emeklerle bana dıyo bişey olmaz 1 kere hamıle kalan bi daha kalır.. agzımı bıle acamadım ne oldgnu anlayamadgm için

Kasıkta bende de oluyordu canim ama bu dediğim vajinada ki batma hissi..Oldumu sende hiç böyle ignelenme hissi.
Yok kuzum iğnelenme olmadı ama rahım genişliyodur ondan oluyodur herkesın bunyesı farklı cunku. Bende hep karıncalanma var ilk başlarda sordum cogu kişide karıncalanma yoktu bende korkmuştum ama artık alıştım hatta karıncalanma olmayınca korku gelıyo neden yok diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…