2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kizlar bugun de 10bin adim attim, 10kat merdiven inip ciktim, pilates topunda saatlerce hareket ettim insallah kizim kanala girmistir. Nolur benim icin de dua edin kizim kanala girsin de normal dogum sansim olsun
Bence hareketli olun tabi ama oluruna bırakın biraz bu kadar kasmayın normal normal diye. Youtube'da o kadar çok sezaryen videosu izledim ki (büyük ihtimal sezaryen olacağı için) hepsinin dediği şu "başından beri kendimi normale o kadar şartladım son anda sezaryen olmak zorunda kaldım şoku atlatamadım" vs gibi cümleler.
İnşallah normal olur tabi ama bebeklerimiz en sağlıkla geleceği yolu seçsin dilerim

Kizlar su son 2 gündür aksama dogru böyke gec saatlerde koltuga uzaniyorum. Bebek assiri derecede aktiv. Cok fazlasiyla oynuyor. Böyle rahatsiz edecek sekilde. Doguma yakin diyemi böyle siz ne diyorsunzz?

Kizlar su son 2 gündür aksama dogru böyke gec saatlerde koltuga uzaniyorum. Bebek assiri derecede aktiv. Cok fazlasiyla oynuyor. Böyle rahatsiz edecek sekilde. Doguma yakin diyemi böyle siz ne diyorsunzz?
benim de öyle oluyor hele geç saatlerde ama bişeyler atıştırınca duruyor acıktığını düşünüyorum resmen 3 aydır böyle bişeyler yiyince uyuyor sakinleşiyor

Kesinlikle haklisiniz zaten ben de oyle dusunuyorum sadece elimden geleni yapmis olmak istiyorum onemli olan saglikla dogmasi normal ya da sezeryan bi sekilde kucagimiza alacagiz insallah yeter ki saglikla dogsunlar

Kızlar ben yürüyemiyorum bildiğiniz ya belimde 3 gündür öyle bir ağrı var ki anlatamam ayağa kalkınca ilk 2 3 adımım deli dehşet zorluyor sonrasında topallayarak yürüyorum dün buna rağmen 6bin adıma zorladım yürüdükçe açılırım diye ama yok oturduğumda bile sızlama devam ediyo. Bugün ilk defa gerçek bi kasılma yaşadım galiba kasıklarım ağrıdı karnım sertleşti aşağıya baskı oldu bel ağrısı oldu ama devamı gelmedi. Bebeğim çok hareketli pelvis bölgesindeki kemiğimde bile baskı hissediyorum bazen. Bel ağrımda çok sıcak su falan uyguladım ama yok bana mısın demiyor çözüm bulamadım şu bel ağrısına

Seninmi bnimmi. Güya kizlar erken gelir hic alakasi yok valla dün düsün 3 km bi sabah yaotim sonra 3 km oturmadan durmadan yürüyüs yaptim. Sabah sanki daha iyiydim masallah agrim sancimda yok delirecem.
Bende aynı durumdayım sizle valla. haftaya cuma tahmini doğum tarihi ama gelcek gibi değil. üç dört gündür kasılma var sadece karnım taş gibi ama düzensizler. bekliyom hala nazlı kızımı

Bende aynı düşüncedeyim gece olmasın uykuma çok düşkünum çok yorgun oluyorum geceleri inşallah benide sabah ya da gün içinde tutar ama büyük bir ihtimal öyle olacak çünkü gündüz ağrılarım oluyor gece çok rahat ve sakin geçiyor inşallah iyin bir doğum gerçekleştiririz Suda doğum düşünüyorum bakalım herşey normalsa öyle olacak

Ahh bügün bende hiç yoruyemedim biraz yorulunca uzandım kalktim 2/3 adim sonra biçakla sanki rahimden vajinaya dogru saplamalar olmaya başladı sızlama da var wc de gidince agrim oluyor

Ben kaçamak yaptım 38. haftamda 6 saatlik uzun yolculuk yaptım. Korku endişe içinde gittik iki üç gün gezdik geldik eşimle bugün sanki karnım aşağı düşmüş bebek aşağı inmiş gibi geldi. Hayırlısı bakalm. İşin kötü tarafı doktorum bu hafta izinli olacak sakın doğurma bekle beni dedi yürüme çömelme merdiven çıkma perine yapma dedi

Canım hala doğurmadın sağlıcakla gelsin inşallah artık doğur
Valla canım benim kiz inatçı çıktı hala çıkmak istemiyor şimdi de zorla çıkartacağız galiba anneannem yanimzda izine geldi ayın 7 sinden sonra gidiyor o zamana kadar dogurmaya çalışıyorumki o da görsün bebeği yoksa ta 2 ayda gelecek tekrar bakalim doktorum bir de tarihini atlatırsa hemen gel çünkü sende şeker var dedi alakasi ne acaba

Bende suda dogum ıstıyordum öncekı hamılelıgımde suda dogurdum ama koronadan dolayı yok malesef

Ayy bi ara ben böyleydim 1 aydan fazla sürdü allah kolaylık versin çok sıkıntı oluyor

Evet olabilir ben normal hiç düşünmüyorum. Daha doğrusu bende birazcık vajınusmus ta var o yüzden korkuyorum çok. O yüzden direkt sezeryana alınacak. Bugün gittiğimde herşeyi normal dedi çok ödemin var cok fazla tutmak istemiyorum dedi doktorum. Bende ciğerleri gelişmişse gelişiminde bir sorun yoksa 38+3 te alabilirsiniz ozmn dedim. Ama tahlil vs hiç birşey istenmedi. Bende ona şaşırdım. Haftaya 37+4 te kontrolüm var belki ozaman gittiğimde ister artık bilmiyorum. Epidural yapmamı önerdi bir de doktorum. Artık hakkımızda hayırlısı

Hayırlı doğumlar dilerim cnm sana da sağ salim alalım bebeklerimizi kucağımıza inşallah

Canım şeker genelde iri bebeğe sebeb olur başka ne gibi etkisi var bilmiyorum ama kızının kilosu en son normaldi yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…