2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kaç gündür korse ye bakıyorm canım sence owli korse iyi olur mu ondan bakıyorm da

Merhaba..mama olarak ne aldiniz acaba?bir de korse markasi ne ve doktorlar 40gunluge kadar korse onermiyormus siz sordunuz mu doktorunuza?

Canim mama olarak sma comfort onerdi piyasada bulamadik onun yerine sma optipro aldik. Korseyi doktor ebe ve hemsireler taktirdi çok cok sıkıştırmadan . Dünki kontroldede kullan rahat edersin dedi

Canım bende takamam diye düsündum ama önerdiler. Tabi çok cok sıktırmiyor hemsireler. Ayağa kalkarkende çok iyi oluyor korse. Kancali olmayacak. Düz cırtcirtli
Anladım canım. Bir de dikişlerin nasıl senin ? Kendiliğinden eriyen dikişlerden mi ?
zaman yaklaştıkça her detayı incelemeye başladım. Korkuyorum

Anladım canım. Bir de dikişlerin nasıl senin ? Kendiliğinden eriyen dikişlerden mi ?
zaman yaklaştıkça her detayı incelemeye başladım. Korkuyorum

Canım korkacak birsey yok. Dikis kismini doktorun işi. Ben bakmadim bile. 2 gün sonra dus aldim . Doktor krem yazmis iz kalmasin enfeksiyon kapmasin diye. He birde vajinal sampuan tarzindada birsey yazmis.ikisinide kullaniyorum. Hic problem yaşamadim.

Benım dediğim bu canım

Eklentiler

• Screenshot_20210714_122650_com.android.chrome.jpg
    47,3 KB · Görüntüleme: 72

Bende bu tarz birsey istiyorum canim. Nette arastirayim. Bizde 1 ay sonra hem kızimızi hem oglumuzu kalp icin götürecegiz. Insallah hepimizin hersey yolunda gider.
Ben kilolu hamile kalmistim zaten canım. Gitsinler benden artık .

Benim de tam tersi bebeğin herşeyi hazır eksik üç bsey yok hepsi fazla fazla benimde terlik taç seti ve gecelik eksik sipariş verdim bakalım artık 26-27 temmuz yaziyor belki doğurmam bellimi olur,

Sen yine de bir mağazadan al ve siparişini hemen ver gelsin çok vaktin kalmamış
6-7 tam takim olsa yeter heralde sözde ikinci çocuğum ama çok acemiyim ne yapsam ne alsam bilmiyorum resmen 10lu cok şart değil battaniye falan bir çeşit olsun istersen 10lu alabilirsin ama 5li de aynı mantık birkaç eksiği oluyor sadece onları ayrı alırsan olur yine

Bizde bugün kontrolden geldikk 2653 olmuşuz 2 haftada 600 grama yakın almışız buna çok sevindim. Karpuz ve kaşar etkili oldu diye düşünüyorum. Ölçümlerimizde haftasıyla uyumlu çok şükür. Solunum hareketleri yapıyordu benim minik adamım yine yüzünü net göstermedi ama olsun nst de de sıkıntımız çıkmadı. Doğum kanalından uzak şuanda bu haftalarda normal doğum düşünüyorsan squata göğüs ucuna krem sürmeye başlayabilirsin dedi doktorum kızlar. 35+1 iz.
Bu arada korse konusu da konuşulmuş bende bugün sormuştum doktoruma ilk zamanlarda cırtlı var ya owlinin falan var onu kullanabilirsin. Sonrasında atlet gibi olanlardan alıp kullanmanı tavsiye ederim demişti. Ahsen555

Çok. 10 lu sete gerek yok, ben 10 lu set içinde olanları almıştım. 5 tane 5 li var o bile fazla, çok sıcak üste zıbın yarim kol uzun kol ve atlet tarzında farkli aldim ,altına bacaklarina müslin sararım örterim dedim ferah uyusun diye. Bir kaç tane kısa tulum çok cici oluyorlar zıbın, jakarli alt üst vs aldım hep yetecek kadar 0-3 aylık ( halası da hediye almış hesapta yoktu hiç çok fazla oldu bu sefer 0-3ay ) giyermi hepsini zannetmiyorum. Diğer parçaları 3-6 ay aldım mevsime göre ayarlama yaptım. Başlangıçta kullanılacak kadar alıp sonra takviye yapmak daha iyi sanki, cabuk büyüyorlar diyorlar

Bende almadim 10 lu set. hep 5 li aldım hastane çantamada 5 tane 5li set koydum 2 iç zıbın 4 çıtçıt lı zıbın koydum. Hastanede veriyor zaten. Battaniyesini falan ayrica aldık 3 tanede battaniye koydum çantama

Korsenin fotosu varmı markasi nedir.

Ben de iki kere yaşadım müthiş birşey dimiiii acaba acıdı mı canı yandı mı diye birazda üzüldüm annelik işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…