2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ben de bayram felan giriyor araya diye deneyim bi dedim, raporu 32de de alamadım doktorum izinliydi 33 de aldım 32 diye, o yüzden 38 e kadar çalışmam lazım ama zaten sezaryen olacağı için 38 de doğum var o yüzden bayram sonrası 1 hafta daha çalışıp çalışamaz alabilirim, en azından birkaç hafta kurtarırım.

Günaydın kızlar

Ya ben hala pijama takımımı falan almadım mağazadan begendgm hiç yok netten alacağım ama geç mi kaldım acaba.. teslimat 26-27 temmuz gösteriyor hep o zamana kadar dogururmuyum acaba bilemedim 37 hafta olduk

Kızlar ben hala hastane çıkışımı almadım. Sadece 2 tane 5 li aldım. 10 lu gerekli midir acaba? Kullanan arkadaşlar varsa kaç tane hastane çıkışı almak gerekli. Kaçar zıbın kaçar tulum kaç aylardan aldınız. Yaz sıcakları malum. Takip ettiğim sayfalardaki anneler en az 10 yenidoğan tulum 10 kısa kollu zıbın alınmalı filan yazmışlar çok değil mi?

Dedigin gibi beslenmeye basladim tekrardan ,insallah kilo aldigini gorurum gittigimde

Maşallah canım bebişin şuan güncel kilosu ne canım inşallah bu gidişle hamile kaldığın kilonun da altına ineceksin

Teşekkurler canimmm . Digdugunda 3250 gr di. Tabi ilk 3 gün kilo verdi. Dün tekrar tartildik 3200 dedi doktor. Çok iyi demekki dogum kilosu az gitmis dedi. Pazartesi tekrar kontrol var. sanırım vitamin vs verecek.

Canim ben 10 lu takim almadim 5 li takim aldim. Resim çekimi icin olan 10 lu takimlarinda 5 lileri var. Fazladan 10 lu takima para verecegime 5 li takimlari fazla aldim.

Kizlar bu arada ozelliklede sezeryan ameliyat olacaklar icin kesin korse tavsiye ediyorum. Çok iyi geliyor yürürken karni ,dikisleri, rahmi toparliyor ağriyi azaltiyor. Hapşirirken öksürürken korse varsa yıpratmiyor . Ama tavsiyem medikalden almayin . Ben interneten 30tl ye almistim. Dogum sonrasi evde bulamadilar . Esim rekrardan ayni korseyi 130tl ye almis.

2. Olarak mamayi dogum yaptigim gün eczaneden 155tl te aldik. Dün markette aynısi 100tl ydi. .

Benin geceliklerim dün geldi. Kargoyu iade edip baska bir siparis verecegim.

Ben bir yerde bebeğin artık doğmasina son günler kala hıçkırık sesini bile duyanı okumuştum

Bu tip mi kullanıyorsun canım ? Doktorun mu önermişti peki ? Ben dikişlere bi zararı olur diye düşünüp 3 hafta sonra filan takarım diye düşünüyordum

Merhaba..mama olarak ne aldiniz acaba?bir de korse markasi ne ve doktorlar 40gunluge kadar korse onermiyormus siz sordunuz mu doktorunuza?

Korse ben de istiyorum ama ne alacağımı bilemedimSizinkinin markası neydi?

Dün bana bir arkadaş gönderdi beveğin göbeğine hafif masaj edince gaz ve kaka sorunu kalmıyormuş. Türkiyede illaki vardır diye düşünüyorum. Bizde cuma günü hastaneye gideceğiz oğlanın kalbin kapağını tekrar kontrol edecekler. Duruma görede doğum şekli belli olur diye düşünüyoruz. Senin kilolar ödemle alakalıymış birşey kalmamış kızın da iyimiş ok şükür

Eklentiler

• IMG-20210713-WA0003.jpg
    84,3 KB · Görüntüleme: 50
Günaydın hiç uyuyamıyorum hava çok sıcak gece 2 d3 yattım kaç kere wc ye kalktım dönerken bile zorlanıyorum yatak da daha çantaları da hazırlamadım bir iş yapamıyorum
Uyku sikintisi bende de var bir turlu uyuyabileceg pozisyonu yakalayamiyorum...klimanin karsisina gecince usuyom..salonda acip koridora vantilator koyuyom ki klima havasini yatak odasina tahliye etsin oyle 2saat yatabiliyom yoksa sicaklar cok fena

Merhabalar, bugün tam 32+0 im çalışabilir rapor için dr a gittim fakat raporu yazmadı nst de sancim çıktı ama ben bisey hissetmiyorum kendi dr um.degildi serum.takalim dedi istemedim dr a msj attım henüz görmedi nst ye bakar mısınız?

Eklentiler

• IMG-20210714-WA0000.jpeg
    99,8 KB · Görüntüleme: 75
Disari cikma sansiniz varsa en azindan 1takimi disardan alin....cunku geliyor bir de yikayip utuleme isi varveya eskilerinizdrn varsa bi takim hazir bulundurun cantada ne olur ne olmaz...biz sukur herseyi aldik sadece bebek arabasi ve oto koltugu kaldi onlar da dogumdann sonrasina biraktik cunku simdiden alirsma hem gereksiz yer kpalar hem de kullanmaya en az 6aydann sonra baslayacaz nasip olursa...o yuzden alma geregi duymadik..kiyafet olarak da ay aralikli olarak 5er takim aldim onlar da yetmezse duruma gore takviye yaparim...hepimize saglikli dogumlar dilerim

32+0 mi 31+0misiniz?doktor o yuzden rapor vermemistir cunku 8 eylulde dogum gozukuyorsa siz 32+0degil 31+0oluyorsunuz diyebiliyorum

Eki Görüntüle 2888281
Bu tip mi kullanıyorsun canım ? Doktorun mu önermişti peki ? Ben dikişlere bi zararı olur diye düşünüp 3 hafta sonra filan takarım diye düşünüyordum

Canım bende takamam diye düsündum ama önerdiler. Tabi çok cok sıktırmiyor hemsireler. Ayağa kalkarkende çok iyi oluyor korse. Kancali olmayacak. Düz cırtcirtli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…