2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Canım merhaba ben kilo değil ama boydan örnek vereyim, 10 gün ara ile aynı hastanede iki farklı doktora muayene oldum, biri 40 cm dedi esas doktorum 10 gün sonra 44 cm dedi o kadar uzar mı dedim hayir dedi ölçümden kaynaklıdır pozisyon vs. Seninki de aynı durumdur muhtemelen. Bak doğum yapam arkadaşa 2800 dediler 3 kilo üzerinde doğdu ultrasonda yanılma payı yüksek oluyor demek ki

Ben tavsiye üzerine prima premium care aldım canım, ilk başlarda cıvık kakadan dolayı bununla başlayıp sonra daha uygun fiyatlı olanları deneyim diye düşündüm.
Pahalıdan başlayınca ucuza da kaçamıyormuşsun canım primaya alışınca bıraktırması zor oluyormuş pişikle karşılaşılabiliyomuş ondan zaten bende fikir değiştirme yoluna gittim.
Bende benim gibi hassas olmasından korkuyorum canım. Cilt konusunda. Bio natural i her yerde bulamıyorum nedense her yerde natural var yarın alışverişe çıkıcaz bio bulabilirsem bio alıcam bulamazsam tercihim molfix pure&soft olacak sanırım. Bioya göre daha yaygın gördüm. Stok yapmayacağım zaten her ihtimale karşı 1 paket 3 5 gün ihtiyaç karşılıcak kadar olsun yeter diye düşündüm. Sonrasında babamız alıp gelir.

Yaaa maşallah çok güzel yerim parmaklarını kız annesi olmaz nasıl duygu

Canım hepsi eşit seviliyormuş. Ne daha az ne daha çok. Hamilelikteki bütün stres uçtu gitti bile. Rabbim sizlerede yaşatacak sabırla bekliyorum güzel haberlerinizi.

Teyzeleri size miniş parmaklar atıyorum moral olsun. Hepinizden güzel haberler bekliyoruz.
Eki Görüntüle 2885987
Maşaallah Allah esirgesin sağlıkla büyüt suratımda bi sırıtma oluştu sanki tanıdık birinin bebegini görmüş gibi oldum yalnız o parmaklar cok miniş sayılmaz siz miniş parmak görmemişsiniz

Maşaallah Allah esirgesin sağlıkla büyüt suratımda bi sırıtma oluştu sanki tanıdık birinin bebegini görmüş gibi oldum yalnız o parmaklar cok miniş sayılmaz siz miniş parmak görmemişsiniz

Çok teşekkur ederim canim. Doğan büyüyor işte. Valla ellemeye korkuyorum biryeri çıkacak diye.

Kizlar 8.30 da doğuma girdim. Zor gecmis cok kanamam olmuş. Bagirsaklar yapismis rahim cok zor toparlanmis. Uz7n sürmüs. Sonradan detayli yazarim.
Bebus iyi yanimda 3350gr 50cm. Kafam cok kötü
Zor kısım bitti artık düşünme bunları. Bebeğine odaklan canım benim. Bol bol sev onu.

Biz de prima aldik eşimin ısrarıyla. En pahalısı hangisiyse en iyisi o sanıyo. Sleepy istiyordum dinletemedim bi türlü.

Günaydınlar kızlar yardım edin kapı süsü çikolata siparişi vereceğim zaman daraldı ve araya da bayram giriyor ama ben hala kızıma bir isim bulamadım delircem Selin-Deniz-Ayla ve Gökçe biraz sıcak geliyor ama bir türlü seçemiyorum iki isim seviyorum bu kez de yanlarına 2.isim bulamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…