2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kizlar 8.30 da doğuma girdim. Zor gecmis cok kanamam olmuş. Bagirsaklar yapismis rahim cok zor toparlanmis. Uz7n sürmüs. Sonradan detayli yazarim.
Bebus iyi yanimda 3350gr 50cm. Kafam cok kötü
Hayırlı uğurlu olsun maşşallah küçük boncuğa sen de inşallah en kısa zamanda toparlarsın canım benim dinlenmen gerek

Bebek bezi aldınız mı kızlar? Ben önceden prima premium care düşünüyodum içerik temiz değilmiş pure düşünmeye başladım sonra sleepy neden olmasın dedim şimdi de molfix neden olmasın diyorum içerikleri temiz. Taşırma olayı nasıl acaba araştırma yapan çevresinde duyan var mı bu konuda bu markalarla ilgili

Kizlar 8.30 da doğuma girdim. Zor gecmis cok kanamam olmuş. Bagirsaklar yapismis rahim cok zor toparlanmis. Uz7n sürmüs. Sonradan detayli yazarim.
Gözünüz aydın, maşallah bebişinizin kilosu ve boyu çok iyi, küveze girmeyecek inşallah En kısa sürede siz de toparlanırsınız inşallah, çok geçmiş olsun Yavrunuza sağlıklı, hayırlı, güzel bir ömür diliyorum

Kizlar hepinizi alıntilayamadım. Simdi daha iyiyim. Ameliyat zor gecmis ama kurtulduk şükür. Kiloda baya yanilma olmus. Çarşamba günü 2880 civariydi doğum kilosu 3250 civarı. Oyüzden kiloya takilmayin. Genel anesteziden memnun kaldim. Biraz oncede yürüttulerbiraz.
1 gecelik ama rahat olanlarindan şart.
Bolbolda tsört koyun. (Fokur fokur lohu sa teri akiyor. Ter ustünüzde soguyup hasta etmesin. Yürutmeden once korse taktılar.
Fazla yazamiyorum hala uyuklar pozisyondayim.

Ay bebise bak ya masallah nazar degmesin. Daha iyi olursun insallah.

Hey allam ya maşallah maşallah güzelime tebrik ediyorum tatlım, sağlıkla keyifle büyüt ❤ insallah tez vakitte toparlayacaksın iyi olduğunuza çok sevindim

Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin canım, hep güzel günlerini göstersin inşallah

Ben tavsiye üzerine prima premium care aldım canım, ilk başlarda cıvık kakadan dolayı bununla başlayıp sonra daha uygun fiyatlı olanları deneyim diye düşündüm.

Rabbim hayırlı evlat etsin İnşallah...

Geçmiş olsun amelyatin zor geçmiş kizçen hayırlı olsun allah uzun omur saglik saglamlik versin inşallah kaderi kismeti çok guzel yazılır çok sevindim darisi başimiza inşallah rabbim tüm gebişlere bir heveste dogurmayi nasip etsin

Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin canım Cok şükür darısı harpımızın basınA bızde böyle fotolar atalım

Canim hayirli ugurlu olsun gozun aydin saglikla gelmis pamuk sekerin. Allah anali babali buyutsun. Sana da acil sifalar diliyorum en yakin zamanda toparlarsin insallah

Allah analı babalı büyütsün İnşaAllah canım kilosu da gayet iyiymiş İnşaAllah sen de en kısa sürede toparlarsn. kızlar ben iki hafta önce doktora gittiğimde 1700gr kilosu demişti. Bugün başka bir doktora gittim 2400 gr dedi. İki haftada bu kadar kilo alması çok değil mi? Cihazlar farkı diyeceksiniz ama bu kadar da fark olur mu ki bugün 34+2 yim 2400 gr çıktı. Sizde nedir durumlar

slepy bio natural aldım. bi tane de actımmbaktım koku parfüm yok. denemek daha nasip olmadı tabi ama ben begendim kullananlarda memnun primamdan daha cok.
ama hassas olursa sıkıntı olursa mecbur pure alırım.düz primanın cok parfümlü oldguu söyleniyor. kendim bile normal hayatta parfüm kullanamayan biri oldugum için koku konusunda hassasım diye düz prima almadım

Tamam
Maşallah prensese bizde görürüz inşallah bu günleri. Canım korse olarak ne taktılar sen kendin mi almıştın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…