2020 Şubat Anneleri

Benim göğüslerde yumuşadı. Ama tazyik sorunumuz geçmedi. Çocuğu her emzirmede heryeri süt oluyor.
Bu ara emmek istemiyor ve memeyle kavga ediyor. 4-5 gündür bu şekilde az emiyor sonra bir ağlama başlıyor. Resmen kafa atıyor kavga ediyor. Emmiyor ve ben çok üzülüyorum. Mama zaten vermiyorum sadece anne sütü alıyo ama niye böyle oldu bilmiyorum. İlk ay kilo alımı çok iyiydi. Bu ay bu emmeyle kilo falan almaz sıpa.

O sekilde tartiyorum canim once esim cikiyo dijital tartiya sonra bebek ciplakken kucagina alip 2. Kez cikiyo aradaki fark bebegin kilosu oluyo bizimki dogru cikiyo 5450 cikmisti ertesi gun sabah hastaneye gittik dr da ayni kiloyu soyledi

O sekilde tartiyorum canim once esim cikiyo dijital tartiya sonra bebek ciplakken kucagina alip 2. Kez cikiyo aradaki fark bebegin kilosu oluyo bizimki dogru cikiyo 5450 cikmisti ertesi gun sabah hastaneye gittik dr da ayni kiloyu soyledi
Tartınız güzelmiş ben bizimkinde denemiştim de kg doğruydu gramını ölçememişti bizim tartı

Medisana mı tartının markası. Bizimkinin çalışma prensibi de o şekilde.

Annem giderse telsiz almam gerekecek. Telsiz önerisi olan var mı ?

Oğlan evin içinde bağıra çağıra dolaşıyor. Kız mümkün değil uyuyamaz aynı ortamda. Yemek bile yaptırmazlar bana. İnş. Gitmez dicem ama bununda sonu yok. Denize 2.5 aylıktan sonra yalnız bakmıştım hiç zorlanmadım emer yatak odasında uyurdu gidip gelip bakardım öyle kusma, tıkanma, gaz ve ağlama nöbeti hiç olmadı. Kız öyle değil ve denizle ikisine bakmam zor olacak ve feda ettiğim ötelediğim maalesef kız büyüyene kadar Deniz olacak. umarım bu süreçte kafayı sıyırmam

Kızlar bazen bebeğim uykudayken ağzını kusacakmış gibi açıp açıp kapıyor bu neden olabilir?

Bazen kendim yıkıyorum bazen annemle bazen esimle. Eger küvet filen varsa tek başına yikayabilirsin canım. Bizimki suyu seviyor cok ağlamıyor suda.
Evet evet var küveti biz hep seremoni şeklinde yıkıyoruz da. Bazen günde 2 yıkıyorum deyince kolay yolu keşfettiler galiba dedim :) hani yaz olsa anlaşılır duşa girer çıkarsın :)

acikcasi bakmamistim icerigine ,sen soyleyince baktim hakkaten kalsiyum yokmus,ayriyetten almAk gerekir ozamAn ya

Valla etti bırakmıyo uyuyo onunla bende şoktayım Ve hiç uğraşmadım sabah uyku sersemiydi emzirdikten sonra verdim aldı
Avent ultra air canım
aventin emzigini verdim ama istemedi,öguruyor kusucak gibi oluyor pit diye atiyor sipa,ultra airin ucu degisikmi acaba

Bizimde tazyik sorunumuz geçmedi bazen düzeliyor ama bazen yine tazyikli geliyor o zamanda boğazında kalıp tıkanıyor agliyor nasıl geciricez bu sorunu bilmiyorum

Bizimde tazyik sorunumuz geçmedi bazen düzeliyor ama bazen yine tazyikli geliyor o zamanda boğazında kalıp tıkanıyor agliyor nasıl geciricez bu sorunu bilmiyorum
Tazyik konusundan bende muzdaribim. Bu akşam önden elle sağdım bir bardağa . Makina artırıyor demişti arkadaşlar. Hemde tıkalı kanal varsa masaj etkisiyle açılmış olur diye düşündüm. Bizimki de tıkanıyor ağlıyor istemiyor. Bu kız ömrümü tüketecek gibi

aventin emzigini verdim ama istemedi,öguruyor kusucak gibi oluyor pit diye atiyor sipa,ultra airin ucu degisikmi acaba
Bilmiyorum kii nasıl benim kızımda öyle yapıyodu ben ağzına tuttum tam sokmadan aldı hemen düşürdü verdik bi kaç kez baktık uyumuş emzikle
Ama bugün meme reddi yaşıyorum sanırım moralim çok bozuk umarım sancısından böyle yapıyodur ama hiç böyle yapmazdı vermicem emziği

Canim benim göğsümde aynen öyle. Gece 3 4 saat uyursam anca doluyor yoksa hep bos gibi. Ama bunun nedeni bebeklerimizin cok emmesi. Sütümüzün az olmasi degil bence. Az olsa kilo almazlardi bence.
Bende öyle düşünüyorum canım zaten göğsümü sıkıp kontrol ediyorum yumuşakta olsa süt geliyor demekki sertlik olmasada sütüm oluyor
Canım biz telsiz weewell görüntülü olanını kullanıyoruz kodunu unuttum şuan ama fiyatı 500 civarında olan ben çok memnunum tavsiye ederim

emZikle ilgili oldugunu sanmiyorum ya, emzikle memeyi cok guzel ayirt ediyolar cnku

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…