2020 Şubat Anneleri

Kızlar benimkide bugün çok huysuzdu neden anlamadım
Sütüm tayzikli geliyo ondan olabilirmi ya memeyi aldı biraz emdi sonra bıraktı ağlamaya başladı ama nasıl ağlamak gazımı vardı suttenmi neyden valla anlamadım
Sütün tayzigi belki gider diye sagdim ama gitmedi varmı bı yol bildiğiniz nasıl halledicem ben bu durumu

Ezgi de tıkanıyo öksürüyo sinirleniyo ağlıyo al al al tamam geçti diyorum. Geri alıp emiyo şükür.. boğulcak diye mi korkuyosun? Maşallah iyi toparlıyolar:)
Tekrar almıyo ki.
Ezginin biberonun icadından henüz haberi yok el mahkum alıyor tabi

Sağdıkça tazyik artar.
Memenin boşalmasından dolayı rahatlama olur ama anlık olur.
Baştan beri böyle miydi yeni mi oldu?

Kaç aylık oldu canım bizimki de mama ile doyuyor anne sütü yetmiyor bizimki 2 ay olacak bizde çok kavga yok ama süt azaldı beninde sanırım az emdiği için mi
46 günlük canim
Kızlar bebişlerinşz aralıksız ne kadar uyuyor bizimki yattı mı 3 saat uyuyor
Su bir kac gundur gece 2 saat arada uyuyor diğer gunlerde her 15 dk kalkiodu sabaha kadar salliodum gerci her an eskiye de donebilir 2 gundur uyuyo 3 saati goremedim uykusu varsa asla uyandirma sende cnm birak uyusun ac olsa zaten kalkar bende gorurum o 4 saatleri insallah

Yapti canim mamadandi

Iyiki 2 saat uyudu dedin saat 1 den beri salliyorum zaten cok fazlaydi 2 gunluk uyku neyimize onuda toplasamn4 saat uyudum ikingunde sabie ver allahim

Anladım canım haklısın galiba bizimkinin kilo problemi var o yüzden biraz rahatsızım uyumasından ama uykuda kilo aldırır büyütür .

Evet değişken olabiliyorlar 3. Ay başka davranışlarda bulunabilir. :)

Gazını çıkarmadığı için de kustuğu oluyor

Erkek mi sizinki. Benim gördüğüm erkek bebekler daha düşkün kızlar isteksiz. Bizimkini az boşlasam bırakacak gibi.benimkiler hiç boşelmadığı için hep dolu. Oda gerçekten sıkıntılı oluyor.
Evet erkek ve aşırı gazlı bi bebek. Gaz sancisi oldukca meme emmek istiyor. Emdikce gaz sancisi oluyor. Kısır bi döngü icindeyiz. Bu bebeklerin ortasi yok galiba :)) biri az emer biri cok emer :)

Evet erkek ve aşırı gazlı bi bebek. Gaz sancisi oldukca meme emmek istiyor. Emdikce gaz sancisi oluyor. Kısır bi döngü icindeyiz. Bu bebeklerin ortasi yok galiba :)) biri az emer biri cok emer :)
Dün gece bende sık emzirdim uyuyamıyordu belki uyur diye. Oğlanda gündüz hiç uyutmadı kızda gece haliyle uykuya dalamadı. Abartısız 10dan 12’ye kadar ağladı. Artık pes ettim eşime verdim kızı bizde annemle yattık eşim niye yatıyorsunuz ben ne yapacağım demez mi annemde biz niye yattık dedi baya gülüştük. Bir ara alın götürün şunu dedim iki çocuk benim neyime dedim. Annem geliyor çay mı yapsak dedi yapın dedim ölçüsü neydi dedi sonra baktım tv seyrediyorlar hani çay kalktım yaptım. Çocuk sorumluluğu çok zor vicdanınla sabrın arasında gidip geliyorsun.

Kusma var mı sizinkikerde bizimki mama ve memeden sonra kusuyor az bazen çok normal diyorlar fazlasını çıkarıyormuş
Beslenir beslenmez kusarsa fazlası çıkıyor, beslendikten bir süre sonra yoğurt tarzı kusarsa o da mide sindirdikten sonra fazlasını çıkarıyor anlamına geliyormuş
HAngi biberonu kullanıyorsunuz mama veren anneler
Mimijumi kullanıyorum, anne memesine en yakın biberon oymuş, memeyi bırakır korkuma onu almıştım

Bu arada 5 günün sonunsa nihayet bizimki de tuvaletini yaptı, banyoluk olduk tabi

Bencede cok zor sabirr vicdan kalmadi sanki agladiginda icim sizliyor ama sabrim tukendi ya sabaha kadar hic mi dalmaz salliom uyuyor gibi oluo sonra geri uyanio delirdim ya esim aldi bi ara oda uyatamayacani anlayinca ortamiza koydu kendince bana kakaladi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…