2020 Şubat Anneleri

Hiç kafaya takmamak lazım. Tabi keşke ek bişeye ihtiyaç olmasa ama sonuçta anne sütü alıyor ya buna şükür.
İlk bebekte süt daha boldu herhalde dimi?
Yorgunluktan azalıyodur uykular düzene girince artar umarım.

Evet onda coktu eskiden mama veriyorum diye kendimi kotu hissetmisdim ama aglayan bir cocuga da ne yapabilirim onu verince doyuyo ama beni birakmasindan da korkuyorum cunku emzirmeyi seviyorum kavgalari basladi sanirim yavas yavas birakicak ama ben inatla emzircem pes etmicem

Bebekleriniz kac saatte bir emiyor gündüzleri?

Kaç aylık oldu canım bizimki de mama ile doyuyor anne sütü yetmiyor bizimki 2 ay olacak bizde çok kavga yok ama süt azaldı beninde sanırım az emdiği için mi

Kızlar bebişlerinşz aralıksız ne kadar uyuyor bizimki yattı mı 3 saat uyuyor

Kusma var mı sizinkikerde bizimki mama ve memeden sonra kusuyor az bazen çok normal diyorlar fazlasını çıkarıyormuş

Boşaltamıyosa mecbur sağacaksın. Meme doluysa ikinci emzirmede de aynı memeyi ver dicem ama o zaman diğer meme bekledikçe iyice sertleşir herhalde.
Aynen dediğin gibi oluyor . Elle sağ demişti bir arkadaş ama oda göğsümde hassasiyet yapıyor En çok elektrikli pompa rahatlatıyor kuş gibi hafifliyorum. Yağlı süte ulaşamıyor kilo alımı azaldı sanki 5.350 çıktı şimdi iyi mi kötü mü bilmiyorum.

Kalça ultrasonu kaldı gitsek mi dediğimiz herkes siz kafayı mı yediniz diyor. Eşimin komutanı gözünle bak işte anlaşılır herhalde demiş ne günler göreceğiz kimbilir. Erzurumlular hep dışarda nasıl bir cesaret bu bilmiyorum.

Eşim akşamdan beri yatıyor korkuyorum inş. Basit bir soğuk algınlığıdır. (15 dakika karlı havada araba temizliyor ne kıymetli şu arabaları. )

Bebeginizi kac saatte bir emziriyorsunuz?

Gündüz çok uyumuyor gece 4 saat uyuduğu bile oldu ne ara mama yiyecek diye kara kara düşünüyorum acıka uyanırdı sanırım diyorum uyandırmak da istemiyorum çünkü çok sık uyumuyor
3 saatte bir beslemek ideal zaten bırak uyusun. Gece 4 saat uyur çok güzel işte :)

Kusma var mı sizinkikerde bizimki mama ve memeden sonra kusuyor az bazen çok normal diyorlar fazlasını çıkarıyormuş
BEn ilk 1 ay gaz sorunu yaşmadım çok kusuyodu yafa ben gazı anlamıyodum ağlamıyodu uyuyodu dikkat etmiyodum,
Sonra gözlemledim gazı olduğu veya hıçkırık tutucağı zaman kusuyodu, hatta ilk zamanlar burnundan da çıkıyodu sürekli, hala aynı devam ediyo mesela ama eskisi gibi daha fazla değil sadece hıçkırıcağı zaman biraz çıkıyo ağzından 2 ay 4 günlük

Çok şıkmışş süper olmuş.. güle güle büyüsün inşallah.

Ezgi de tıkanıyo öksürüyo sinirleniyo ağlıyo al al al tamam geçti diyorum. Geri alıp emiyo şükür.. boğulcak diye mi korkuyosun? Maşallah iyi toparlıyolar:)

Zeytinyağı bende vermiştim bı kere o zaman yapmıştı kakasını zararı olmaz günde iki kere falan verilebiliyo diye biliyorum şifa olsun ya ama bozma moralini yapicaktir mutlaka belki mamadan değildir normaldir yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…