2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Kızlar merhabaaa bu sitenin uygulaması varmı ya ben hep safariden giriyorum yoruldum

Buarada emzirmekle ilgili yazmıssınız benim bebekte hiç emmek ıstemıyor her seferinde cıglık cıglıga kafasını ıtıyor nasıl yapsam bılemedım önerisi olan varmı ?? Süreklı sağım yapıyorum buarada sütüm iyi cok sukur azalırmı

Sagol canım Benim sımdı asıl sorunuö cocuga kim bakacak?
Evet o. Zeytinyağlı. Acaba beklemıs yada saklama kosulu kotu bir urun mu bilemedim. Bildiğin pis kokuyor. Kusunca onunla sileyim diyorum ama iğrenç kokuyor. Oglumun kusmugu daha guzel kokuyor valla
Valla iyi cesaret canım Ben sling takıp ve de tek basıma gidemem. Sling de duruyor oyle hıc denemedim.
Kızlar sütüm azaldı akşamları ağlaya ağlaya mama içiriyorum çok moralim bozuk çok kendimi yetersiz hissediyorum çok kötüyüm
Hayır asla yetersiz hissetme. Beslenmene uykuna ve gunde 4 lt suya cok dikkat et. Sık sık emzir cogalır. Cogalmazsa da mama takviyesi e devam edersin. Sonucta elinden geleni yapıyorsun gerisi takdiri ilahı
Min. 2 lt iciyorum. Bnm de uyku etkili sanirim ne zmn uyusam cok sutum oluyo
Uyku cok etki ediyor kesın. Ama diyetisyen sut ıcın en az 4 lt bitsin dedı.
Hep sagımla azalır mı bilmiyorum ama biraz sagım biraz emme ile bence hiçbiseye olmaz canim.

Emse keşke sonuna kadar emzirmeye razıyım gece hiç emziremiyorum uykuluyken ağzını açmıyor acıkır uyanırsa hemen doymak istiyor süt hızlı gelmezse başlıyor ağlamaya
Gündüz de aynı uyanık olduğunda güzel güzel emiyor ama uykudan acıkarak uyanırsa hiç bir şekilde tutmuyor
bizim doktor süt konularında çok rahat süt yoksa uğraşma mama ver kafasında

Bebişi uyumayanlarda bu gece uyumamaları gittikçe geç saatlere kayıyor Allah ım zManla erken yatarlar yalan oldu 3.30 u geçti hala sallıyorum
Tam dalamıyor yaa
Ben gözümü kapatsam bir daha acamıcam diye korkumdan kafamı koyamıyorum

Canim alistirma biberona rahata cabuk alisiyorlar benimkide emiyo ama sut gelmedigi an birakiyo memeyi bana dr um cok kizdi birak dedi emsin yoksa tamamen birakirmis emmeyi dimdi memeye dondurmeye calisyorum
Tipki benimkisi cnm ben gunduz saat basi emziriyorum o kizana kadar gece sagdigimi veriyorum cunku benimkide agzini acmiyor hic birde bazen derin uyku oncesi bu ara epey azalttim ama sziyet ediyo resmen benim kiz bana

Bira mayası demişken her türlü mayalı gıda arttırıyor onunfarkettim boza , yogurt gibi

K Kidem34 albertine1204 benm kızda biberonla huzlı çekmeye alışınca meme reddi yaşadık. aç olup meme veriyodum ağlayıp sinirlenip almak istemedi hiç. Bende silikon uçla memeyi tutturup biraz sütün tadını alınca geri çekip silikonu çıkardım emmeye devam etti. Bazen yine aynısını yapıyor silikon uçla tutturmaya devam ediyorum

Gecelerı zaten hıc emmezz ımkansız.gunduzlerı ayıksa ve yarı toksa emıyor ama guclu degıl kı bır ıse yaramaz makıne daha guclu o sekılde dmzırsem bebekte zayıflar sutumde axalır hıssedıyorum . Kan ter ıcınde kalıyorum emzırmeden sonra ya bırdedılınde pamkcuklar var hergun sıl dıyor doktorum ammaa ıste sıldırmıyo rahat

Aa sılıkon ucu cok sert degılmı

60 normal sayılır 60 ın üstü bekliyorlar.Birde geniş bez tak filan dıye uyardılar mı?
Benımde ılk aybırı 58/60 dı . Sonra ıkıncı ayda 62-60 cıktı doktor tamamdedi çift bezı bıraktık . Ama takalım mı yınebılrmedım 60 yeterlimi kızlar sizlerın doktoru ne dıyortakmayın mı dıyor

Canımsalıncak al yadacıngene salıncagı

Kızlar sütüm azaldı akşamları ağlaya ağlaya mama içiriyorum çok moralim bozuk çok kendimi yetersiz hissediyorum çok kötüyüm
Canim ayni durumu ben yasadim ama şu bi gercek stres cok etkiliyormus acaba stresmi yaptin birde su ben su icmeye firsat bulamiyordum bi baktim sutum azaldi sagiyorum 30 50 cc belki zaten o ara bu yuzden kizim fazla kilo almamis ben butun takviyelere basladim suan tekrar normale döndu korkumdan buzluga hergun sut atiyorum o psikolojiyi iyi bilirim doktor mama kullanin demisti ben bi kac kez icim yana yana mama verdim sonra baktım sutum tekrar artmaya basladi sende moralini yuksek tut moral cok etkiliyor sagim yapiyormusun hergun saga onunda etkisi olur

Slm kizlar ya biz duzensiz kilo aldik gecen haftalarda kilomuz 150 gr eksik cikinca bende bol bol emzirdim yarim saatte saat basi derken 380 gr almis doktor fazla almis dedi sizinkiler kac haftada gr aliyor duzenlimi aliyorlar ve kac saatte bi emziriyorsunuz o saat dilimine uyuyormusumuz yoksa bebeginiz her istediginde emziriyormusunuz ben her istediginde emziriyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…