2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Canim silikon ucu benim kız tutmadı. Fito krem en çok işe yaradı ben de.

Ben ne zaman tahin ve kabak tatlısı yesem sütüm inanılmaz artıyor, denedin mi bilmiyorum ama bi dene istersen. Bide yanina maden suyu, ama keramet tahinde sanırım..

Ben de öyle yapayım canım doğumdan sonra ilk zamanlar silikon uçla emzirmiştim
Gorumcem sadece sagim yapiyordu hic emzirmedi ve sutu inanilmaz boldu bebegi 8 aylikken bicak gibi aniden kesildi
Bazı günler memeyi istemediğinde sağarak veriyorum ben de acaba sütü azaltırmıyım diye de içime sinmiyordu
Ben doktorumdan istedim canım en fazla 1 haftalık verebilirim ama o da etik değil dedi ben de direkt ücretsiz izne ayrıldım

Kendi doğum doktoru 10+10 gün şeklinde verebilir

Ne zaman icin rapor düşündünüz? Benim de 15 inde bitiyordu , 15 ile 22 ara si 1 hafta rapor alicam, sonra zaten okul tatil. 15 şubatta açılcak. Ben de 15 şubat itibariyle ücretsiz izne ayrilicam.
Benim 20 sinde bitiyo iznim şimdi tatil diye çıkmayıp okul başlayınca rapor almam mantıklı mı bilmiyorum birde ücretsiz izne çıkamam Malesef imkanımız yok bilsem geçinebileceğiz 1 dk düşünmem ama mümkün değil malesef

Ben Bende normal zamanda verilirken pandemi de daha kolay diye duydum

Ne zaman icin rapor düşündünüz? Benim de 15 inde bitiyordu , 15 ile 22 ara si 1 hafta rapor alicam, sonra zaten okul tatil. 15 şubatta açılcak. Ben de 15 şubat itibariyle ücretsiz izne ayrilicam.
Cnm ücretsiz izne aylık aylık ayrilabiliyir muyuz
Sonra istediğimiz zaman başlayabilir miyiz

Benım sleppy bundan. Elimde daha 14 paket var bitsin diye bekliyorum. Elma limon portakal deneyenınız var mı? Onlar nasıl guzel kokuyor ki? Ben dogal dıye almısım bunu.
nagihan3005 canım o yeşil olan ıslak mendil sirkeli, o yüzden sana kötü geliyordur kokusu, bende aldım bi garipti ama alıştım sanırım, diğer beyaz olan Yenidoğan’da hiç koku yok.

sleepye yazsana ya da arasana. inceleme için numune istiyorlar bu gibi durumlarda

Eklentiler

• IMG_20210112_100118.jpg
    115,8 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG_20210112_100142.jpg
    161,2 KB · Görüntüleme: 28
Cnm ücretsiz izne aylık aylık ayrilabiliyir muyuz
Sonra istediğimiz zaman başlayabilir miyiz
MEB de nasıl bilmiyorum ama bende memurum raporum bitti şuan yıllık iznimi toplu aldım sonra ücretsiz izne ayrılacam 2 yıla kadar hakkımız var ama parça parça alınmıyormuş. Aldıgın izni istediğin zaman kesip işe başlanabiliyormus. Ben 2 yıl diye alıp 1 yılın sonunda iyi bir bakıcı bulursam başlayacam

Ben şöyle simdi uzaktan eğitime dönülurse devam etmek istiyorum ama bu kabul olur mu acaba
Yuzyuze ise ben üç ay alırım diye düşünüyorum

Ben şöyle simdi uzaktan eğitime dönülurse devam etmek istiyorum ama bu kabul olur mu acaba
Yuzyuze ise ben üç ay alırım diye düşünüyorum
Muhtemelen yüz yüze başlayacak şimdi online da başlayıp yüzyüze geçince rapor almak istersen etik olmaz MEB de iyi karşılamaz dedi benim idarecim

Muhtemelen yüz yüze başlayacak şimdi online da başlayıp yüzyüze geçince rapor almak istersen etik olmaz MEB de iyi karşılamaz dedi benim idarecim
Napsak bilemedim eğer baslasak öğleye kadar yaparlar mı süt hakkimiz var ya

Aynen annemde aynısını soyledi sen doktora bakma bol bol emzir dedi doktorun dedigini yapmaya calistim ya az kilo aldik yada fazla aldik bu seferde fazla ve duzensiz almis dedi neyse bende kafama gore kendim yapiyorum kendi bildigimi yaptigimda her hafta duzenli kilo aldi burdaki doktorlar baytar gibi sinir olmustum en sonunda bir tane iyi bir doktor bulduk onla devam edecegiz
benim oğlan keyifçi çok. o sebeple ayarını bilmiyor. çok emip kusuyor. ben 2saatten önce vermiyorum meme. gaz da yapıyor çünkü çok sık emme1.ay 4560dı 2.ay 6.440 çıktışu an 7ye doğru gidiyor
oooo masallah seninki almis başını gidiyor işte benim kizda oyle az once mesrla emiyor karni tok haala gozu memede birakmiyor emiyor birakiyor sutude agzindan akitiyor ustu sirilsiklam oluyor fazlasini kusuyor bende senin dedigin gibi yaptim ama sanirim arayi biraz acmisim 2 degilde 2.5 3 saat yapmistim bu sefer hem sutum azaldi hemde kilo alımımız eksikti bide sagmayi da birakmistim hepsi etkiledi bende 1.5 saatte bi vereyim karisik verince duzensiz kilo aliyor oda iyi degilmis seninki duzenlimi aliyor haftalik kac kg aliyor canim birde o hap geldi gunde kac tane iciyorsun sen ben 2 tane ictim ama bu seferde mastit olmayalimbende stoga basladim korkumdan kesilir mesilir dedim atiyorum buzluga
yok canim emzirdiğin surece bisey olmaz aksine sagimda cogaltiyor bende sagimi birakinca azaldi bide bebegimi seyrek emzirince doktorun yuzunden ama simdi normale döndü cok sukur sende gunduzleri emzir gece sutunu sagip ver ben ilk baslarda oyle yaptim sonra tamamen biberonu biraktim bizimkide biberon asigiydi

Tabi bazen geceleri biberonla sutumu veriyorum uykusu cok derin oldugunda

Ben careyi bibste buldum canim cok sukur yagmur tippenin emzigini kullaniyo
Benimkide iyiydi bu hafta erken uyudu 12 de ama bu gece 2 yi gecti dalmasi
benimim oğlan keyifçi çok. o sebeple ayarını bilmiyor. çok emip kusuyor. ben 2saatten önce vermiyorum meme. gaz da yapıyor çünkü çok sık emme1.ay 4560dı 2.ay 6.440 çıktışu an 7ye doğru gidiyor
Ohh masallah masallah bizde bu ay 1 kilo almisiz 5700 olduk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…