2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Pes etme canim oncelikle kendin sakin ol ben mesela ninni falan soyleyerek sakinlestiriyorum eemmeye basliyor bazen yapiyor boyle bebeler banada olmustu ama suan emiyor cok sukur
Pes etmiyorum ama çok üzüldüm bugün resmen nazar ya çocuk bi anda istemez oldu 2 saat önce tuttuğu memeyi. Silikon uçla tutturdum önce biraz emince çıkarım göğsümü verdim aldı hızlıca gelsin istiyor
Günde kaç kez biberon veriyorsun. Meme reddi olabiliyormuş. Ben de korkuyorum bundan. Günde bir kez biberon veriyorum ama alışır diye korkuyorum bir yandan
Günde bir yada iki oluyor biberon genelde sagdıgım sütüm oluyor bu yüzden mama çok nadir veriyorum. Çok korkuyorum bende inş bırakmaz

Ya biberon beni korkutuyor açıkçası. Ben de sagıyorum artık mama veriyordum günde bir kaç bu akşamdan itibaren onu da kestim sadece sagdigim sütü veriyorum bir kez o da günde
Yine de biberonu ucununu kavradığı gibi kavrıyor meme ucunu onu farkettim. En azindan 3 ay memeden kopsun istemiyorum napsam bilemedim. Biberondan bir anda fazla geliyor diye ona mı alışıyor acaba. Gece ve gün içi memeyi iyi emiyor ama aksam oldugu zaman alışmış biberona onun gibi tutuyor memeyide. Uçlarını acıtıyor biraz. Ben bir de öğlen uykusu yapıyorum iki gündür memede uyutuyorum huzurlu hissetsin kendini kopmasın memeden diye. Bu şekilde en azından 3-4 ayı tamamlamak hedefim. Bağırsakları o zaman gelişiyormus
Bu arada memeyi tutmuyor derken tam olarak ne yapıyor? Akşam benim de öyle kafasını iki yana sallıyor ağladı ağlayacak memeyi alamiyor. Ben kafasını azcik bastiriyorum memeyi kavrayinca bırakıyorum emmeye basliyo

Ya ben uyuyamıyorum ne oldu bana saniyeler içinde uyuyan ben şimdi uyuyamıyorum bebeğim uyuyalı 2.30 saat oldu uyuyamadm birazdan da uyanacak (( oysaki dün geceden 3 saatlik uykuyla duruyorum beynim uykuyu kabul etmiyor sanki çıldırıcam

Ah canım geçmiş olsun bugün bizim kırkımızdı ama ben deli gibiydim Kv görümcem geldi hazırlık yapmışlar ama bütün gece bebek ağla ben ağla ben kendimde değilim. Bebek huysuz değildi hep kucaktaydı akşam 6 gibi gittiler kaldık başbaşa bir baktım büyük oğlum yemek bile yememiş, Allah tan dolapta köfte vardı çıkardım ekmek arası yaptım çocuga ben de tatlı matlı yedim yemek hak getire bizde de yani. Şimdi emzirdim gece mamasını verdim inş arıza çıkarmaz uyur ama mıkırdanıyor

Süper bi gaz ilacı akşam 9 gibi verdim saat 1 e anca etki etti ama bütün gaz kaka çıktı akşam verdiğim saati biraz daha öne çekicem uyku kısmı evet çok güzel gaz sancısı olduğu halde uyanmadı suan altını açtım diye gözler açıldı uyutmak zaman alacak

peki gümrük vergisi nereye ödeniyor haber gelince
Canım yeni yılda mevzuat değişmediyse kargo kapıdan alıyor parayı nakit teslim sırasında. Yani kargoyu almadan ödemiyorsun %20 gibi bir şey oluyor damga vergisi vs eklenince. Sinir bozucu bu ekstra ama her türlü tr fiyatlarından hallice şu anda

Oğlumun kulagında yani yani dışında beyaz ve sarımsı kabuk tutan sivilce ler bunlarda ne acabaa ilk defa görüyorum bir fikri olan var mı kabuk tutmuş sivilce gibi beyaz ve sarı?

Oğlum yetişkin insan gibi bizimle yatar bizimle kalkar serdim bu gece bu cümlemi de siliyorum. Gündüz hiç uyumadigi için akşam 8 de yer yemez gazi vs çıkmadan altı alınmadan uyudu yerine götürmedik uyanıyor nasılsa 11 de uyanır yer dedik altı 6.30 gibi alınmıştı. Ve uyanmadi hepiniz uyku moduna geçtik saat 1 de uyandi ve o saatir hepimiz ayaktayız. Yiyiyor gazi çıkmıyor gazi çıkmadığı için sancıyla uyanıyor kusuyor .Yatağa koyuyoruz kalkıyor bide ağzı köpük köpük dünden beri bisey çiğniyormuş gibi .Her gün farklı bi huy .Memeyi geceden beri emmedi memeye gelince gözümü açamıyor 75 c memelerim ilk kez taş ve ağrı var.
Bunlar hızlıca yazdıklarım ruh sağlığımı kaybetmeme az kaldı.Esim de az önce ben artık uyusam mi dedi bi kaç saat sonra işe gidicem umarım gun agardiginda dinç bir şekilde güne başlarım.
Ve ilk kez 9 ay süren kusmalı bulantısı migde yanmalı evde yatarak geçirdiğim hamileligimi özledim kızlar

Doktor istahsizlik olmaz demis ama atak haftalarinda oluyormus ben ona yoruyorum benimki gunduz hep ayakta uyuyamiyor gecede mama icin uyandiramiyorum yarisinda uyuakaliyor

Benimkide cok aglamazbu ara kucaktan inince agliyor ve dalmaya calisirken titreyip uyaniyor hep benim hesaplarima gore 2.atak 2hafta suruyormus ins biterde eski haline doner bebegim

VAlla ben nette hesapladim atak haftasinda diyor ve bebegin huyu degisti resmen hep agliyor kucak istiyor ya da meme ve istahsiz yiyor yani doktor niye ol.az demis anlamadim vallla cocuk hasta da degil olsa anlasilir yani kucaktada susmaz bence
Kaç fıs veriyorsun canım
1 fis veriyorum haftada 1gun 2fis kis oldugu icin doktor 1gun fazla ver demisti gunes gormuyir dwmisti canim

Bu gece benimki uyumadi gece uykusu güzeldi ağlama mızırdanma inleme tuhaf tuhaf sesler çıkardı ve yine yemiyor .Annem hasta olsa kucak da da susmaz avazı çıktığı kadar ağlar derdini anlatır diyir ama bilemiyorum artık. Sakin kalmaya calısıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…