2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Canim peki normalde de sütün ortalama seviyede mi ? Benimki o seviyede gibi de . O yüzden emin olamadım. Bebeğine mama veriyor musun canim ? Ben gün de 2 sefer 60 ar cc veriyorum. Mochi alırsam acaba süt çıkar mi o kadar ? En azından bi öğün de olsa mamayı kesmek icin istiyorum. Ben de elektrikli pompa var ama malum ona ayrı vakit ayırmak gerek. Bi de bebek üst-üste emmek istediğinde öyle sağmaya çok süt kalmıyor.

Kızlar bebekleriniz kaç kilo doğdu şimdi kaç kilolar ? Benim kız 46 günlük şu an da kilosu 3650, doğduğunda 3065 doğdu sonra 300 gr verdi yani 1 kilo Bile almadı 1.5 ayda normal mi ? Sizler ne durumdasınız
Bize gire normal canim, benim kizim da ilk ay 600 gr aldı.

Kizlar rota aşisi yaptiracakmisiniz?ben yaptirmaya karar verdimcevrede cok duyuyorum yaptirmayanlarda hastane yatan bebek. butun bebekler mutlaka bu enfeksiyonu geciriyormus kimi agir kimi normal
Rota aşısı ben İrlanda'da yaşıyorum burada zorunlu. Iki aylık aşıları arasinda var. Türkiye'de de olsam yaptirirdim önemli sanirim

Perşembe oğlum 2 aylık eşim iznini ona göre ayarlayacagi için ben sağlık ocağını aradım. Bana 6 ocak çarşamba günü Ne randevu verdi yarın sadece tartım için gideceğim. 3 lü asi 2 ay i doldurunca 2.5 aylıkken yapıyoruz dedi 13 gün sonra yapması normal mi ya .Ya beni atladı çünkü aramış olmam lazım dedi sonra takvime bakınca daha var d3di

Maşallah minik kuzuya. Bahtı açık olsun

Merhabalar bebeğiniz gece kaç defa besleniyor

Sadece mami mi alıyor anne sütü de alıyor mu canım kaç cc veriyorsun
anne sütü veriyorum ama 10 cc falandır pelıncım tek meme cunku mama da 90 cc. sen de anne sutu verıosun de mı onden ikisini ardısık veriyorum ben yanlıs mı acaba. ikisini ayrırayım dıyom bi meme bi mama ama memeden sonra mama gelemzse cıldırıyor. sut bitince hele dellleniyor bağırıyor memedeki.

Ne kadar sütüm var bilmiyorum, mama hiç vermedim. Anneden anneye değişiyor süt miktarı belki sende daha fazla çıkar. Mochi yi almamın sebebi kolay ve acısız olması.

Bana da oyle dediler ama binkere geliyomus ben ariycm o zmn gelirsin dedi. Bu ates yapan asi sanirm verem korkuyorm valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…