2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Maşallah ona erkek güzeli

Kundak yapmasam uyanıyor onu nasıl halledicem bilmiyorum ama hazır kundak giydiriyordum kalça kısmı geniş olan onlar da sorun olur mu acaba

Sizin doktorunuz bir dahaki kontrole kadar kendi kendine geçebilir dedi mi?
Aynen genelde dikkat edince geçiyormuş canım. Çift bez deneyebilirsin sen de. Amaç bebeğin poposunun büyümesini engelleyecek etkenleri ortadan kaldırmak

Kizlar bebeklerin yazlık kıyafetlerini 6-9 mu alıcaz 9-12 mi .e bebekte çok tatlı yazlık giysiler var ama e bebeğin kalıpları çok dar yorumlarda 9 aylık bebeğe 2 yas zor oldu falan yazıyor. Bi takım aldim 6-9 ama olacağını sanmıyorum gözüme küçük geldi

Kızlar bebekleriniz kaç kilo doğdu şimdi kaç kilolar ? Benim kız 46 günlük şu an da kilosu 3650, doğduğunda 3065 doğdu sonra 300 gr verdi yani 1 kilo Bile almadı 1.5 ayda normal mi ? Sizler ne durumdasınız

Kızlar kanguru yada sling kullanan memnun kalan varmı ?
yenidoğan aparatlı solomombaby kullanıyoruz. çok memnunum.
markadan markaya değişiyor. ben şu an almıyorum birşey. benim oğlan iç zıbınları 6ay giyiyor şu an. ilk birkaç ay büyüme hızları farklı olduğundan baharda alıcam
Kızlar bu aşı koldan mi vuruluyor
kol ya da bacak. bize bacaktan yapıldı. 2.ay aşısı 2bacak 1 kol
Kızlar bebekleriniz kaç kilo doğdu şimdi kaç kilolar ? Benim kız 46 günlük şu an da kilosu 3650, doğduğunda 3065 doğdu sonra 300 gr verdi yani 1 kilo Bile almadı 1.5 ayda normal mi ? Sizler ne durumdasınız
26ekimde 3440gr doğduk. 12.günde doğum kilosunu yakaladı. 1.ay kontrolünde 4560grdı.ctesi 2.ay kontrolü var. ben evde tartıyorum şu an 6 civarı

Benim oğlum mama çok içtiğinden galiba canım 1 ayda 1200gr almıştı ama her bebekte aynı durum olmuyor az alması sağlıksız olduğu anlamına gelmez

Canım ben şimdiden 3-6 giydiriyorum , 9-12 daha iyi gibi

Kızlar üçlü aşıyı yaptıran varmı aranızda ? Icınde verem aşısınında bulundugu...ıkıncı ayın sonundamı yaptırdınız ne zaman yaptırdınjz tam olarak bilen hatırlayan varmı?

Canım şimdi 3-6 giyiyor 2 ay sonra 6-9 gşymeye başlar yazlıklarda da muhtemelen 9-12 olur

Canım normal bence vermıs oncesınde ödemi gitmiş sonrasında 900 almıs. Mama içen bebekler daha cok kılo alır bır ayda anne sütü ort 800-1000 kılo gayet iyi demıstı doktorum

Canm benim bebis 2890gr dogdu sonra 2600e kadar dustu 1ay sonra 3680gr oldu
1bucuk ayda 4kg ya ulasti

Kızlar üçlü aşıyı yaptıran varmı aranızda ? Icınde verem aşısınında bulundugu...ıkıncı ayın sonundamı yaptırdınız ne zaman yaptırdınjz tam olarak bilen hatırlayan varmı?
Biz yaptirdik canim 2ay olduktan sonra hemsirer ariyor canim bizm 4gunu falan gecmisti aradiklarinda cunku verem asisini 1kez acilip butun enaz 16 bebek toplaninca faman yapiyorlarmis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…