2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Kizlar bizim kız her sabah 5 te tokta olsa omce mizildanmaya başlıyor sallıyorum beşikte beyaz gürültü aciyorum sonra basıyor çığlığı tok oluyor aslinda ama babasi uyutup geri koyuyor sonra aynı şey zten 6.30da yemek vakti geliyor 6.30a kadar aynı şey her gun 5 dedi mi otomatik gibi oluyor bu mizildanip ardından ağlama gözleri de kapalı esniyor da ama niyeyse boyle yapiyo

günaydın kızlar

özel aşılarla ilgili doktorumun verdiği kağıt bu. rotarix rota zaten 3.ay yaptıracağım. menenjiti hangisini yaptırırız bilmiyorum.doktorum hangisini derse. kızıma menenjiti yaptıramadım bir türlü. hep araya birşey girdi. en son pandemi işi hepten sıkıntı oldu zaten. şu an 4.5yaşında yapılırsa yaptırırım ona da.
menenjit hastalığı A ve B tip diye iki çeşitmiş. bunlardan bir çeşidine karşı devlet zaten aşılama yapıyor takvimde var. diğer türüne karşı özel aşı yapılıyor

Eklentiler

• IMG_20201126_161419.jpg
    IMG_20201126_161419.jpg
    97,8 KB · Görüntüleme: 56
günaydın kızlar

özel aşılarla ilgili doktorumun verdiği kağıt bu. rotarix rota zaten 3.ay yaptıracağım. menenjiti hangisini yaptırırız bilmiyorum.doktorum hangisini derse. kızıma menenjiti yaptıramadım bir türlü. hep araya birşey girdi. en son pandemi işi hepten sıkıntı oldu zaten. şu an 4.5yaşında yapılırsa yaptırırım ona da.
menenjit hastalığı A ve B tip diye iki çeşitmiş. bunlardan bir çeşidine karşı devlet zaten aşılama yapıyor takvimde var. diğer türüne karşı özel aşı yapılıyor
Saçma bi soru olacak ama merak ettim acaba her doz için ücret ödeniyor mu yoksa tek sefer mi ödeniyor.? Mesela rota 3 dozmuş bu bahsedilen ücret genel ücreti mi yoksa her doza o ücret mi veriliyor biliyor musun canım

Saçma bi soru olacak ama merak ettim acaba her doz için ücret ödeniyor mu yoksa tek sefer mi ödeniyor.? Mesela rota 3 dozmuş bu bahsedilen ücret genel ücreti mi yoksa her doza o ücret mi veriliyor biliyor musun canım
rota 2 doz. menenjit değişiyor doz sayısı markadan markaya. hepsi için ayrı ödeniyor.

Ben de sma dan memnunum 3. Gunden beri kullaniyorum bir de maflor damla mavi olandan doktor aguline önerdi ama onu almayı düşünmüyorum hatta elindekini verdi geri verdim muhtemelen kullanmam die

Dün akşam dokuzda n beri uyumuyor çıldıracağım 15 dk oyuyor uyanıyor kızım 😔 nazara inanıyorum artık kayinvalidrm derin uyuyor dedi görüntülü konuşurken çocuk bı uyandı bı daha uyumadı ya 🤦🏼‍♀️

Dün akşam dokuzda n beri uyumuyor çıldıracağım 15 dk oyuyor uyanıyor kızım 😔 nazara inanıyorum artık kayinvalidrm derin uyuyor dedi görüntülü konuşurken çocuk bı uyandı bı daha uyumadı ya 🤦🏼‍♀️
atak donemlerine bir bak internetten. hatta atak donemi hesaplama diye bir sitede vardı dogum tarıhını girince haftasını buluyorduç oyle olabilir

Kizlar bizim kız her sabah 5 te tokta olsa omce mizildanmaya başlıyor sallıyorum beşikte beyaz gürültü aciyorum sonra basıyor çığlığı tok oluyor aslinda ama babasi uyutup geri koyuyor sonra aynı şey zten 6.30da yemek vakti geliyor 6.30a kadar aynı şey her gun 5 dedi mi otomatik gibi oluyor bu mizildanip ardından ağlama gözleri de kapalı esniyor da ama niyeyse boyle yapiyo
Belkide 5 de acıkıyordur🙈 veya o ara bi gaz giriyordur sancı

Kızçeler dikişlerim sızlıyor arada hala ne zaman geçer bu durum 24 gün oldu doğum yapalı sizlerin ne zaman rahatladı. Birde korse takıyormusunuz bu göbek ne zaman gider çirkin birşey kaldı orda rengide koyu karnımın gıcık oluyorm. Kiloları verdim 3 kg kaldı fazladan toplam 15 kg almıştım

Kızlar annem pozitif çıktı hastanede refakatçi olarak benimle kalmıştı başkada bir yere gitmiyordu muhtemelen hastaneden kaptı bizde bir belirti yok çok şükür ama anneme çok üzüldüm göğüslerim şişti ama şuan resmen bomboş oldu stresten sütüm çekildi resmen ne yapabilirim geri gelmesi için hemen etki eder mi 😞
Canım geçmiş olsun çok üzüldüm 😔 inşallah evinde güzelce atlatır, korkma sütün önemli şimdi bak benim annemde oldu atlattı çok şükür, seninkinde de atlatacak korkma lütfen. Bol su iç, boza irmik tatlısı falan ye ki gitmesin sütün.

Bebişlerinozi icme suyuylami musluk suyuylamı yıkıyorsunuz.Biz icme suyuyla yıkadık hep.musluk suyuna gecebilirmiyizki artik.40ımiza 4 gun kaldı

Bebişlerinozi icme suyuylami musluk suyuylamı yıkıyorsunuz.Biz icme suyuyla yıkadık hep.musluk suyuna gecebilirmiyizki artik.40ımiza 4 gun kaldı
Musluktan gelen sıcak suyla, soğuk suyu ılıklaştırıp yıkıyorum. Yani normal herkesin yaptığı gibi ılık banyo suyu. Her anne farklı, çocuk farklı ama içme suyuyla yıkayacak kadar hassas mı acaba. Ya da siz mi endişe ediyorsunuz? Bebeğin rahatsızlığı inşallah yoktur. Yanlış da yönlendirmeyim ama şaşırdım kusura bakmayın içme suyunu kaynatıp mı ılıklaştırıp yıkıyorsunuz? 🤪

X